havrmoni havrmoni komentáře u knih

Pouto stínů Pouto stínů Keri Arthur

Tak a teď čekat na další díl.

19.12.2021 5 z 5

Šakal Šakal J. R. Ward (p)

Mě se to líbilo. Doufám, že další díly budou brzy.

09.12.2021 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Začátek mě bavil a i potom některé jejich dialigy byly vtipné, ale to je asi tak všechno. Bianka mě chvílemi lezla na nervy s tím svým ,,potřebuju trochu času", odstup apod. No a o té zápletce, rozkrývání tajemství či jak tomu říci, tak o tom snad ani psát nebudu. Zdlouhavé a zbytečně rozepsané byly nezáživné pasáže a co si dle mě zasloužilo více prostoru, bylo rychlé a nedotažené

07.12.2021 3 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tak tohle se opět povedlo. K této autorce a jejím knihám není třeba více slov.

06.12.2021 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Oproti předchozím dílům trošku pokulhává, ale možná je to tím, že prostě už nejde o kluky z BAM. Ty jsou tam jen okrajově. Jinak příběh sám o sobě je pěkný, ani tady autorka nezklamala. Oddechový příběh.

05.12.2021 4 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Tady bych dala ještě o jednu * více než předchozímu dílu. Jenže to už nejde. Tohle byla opravdu povedená série a já doufám, že ještě nějaké knihy od této autorky budou přeloženy a vydány.

26.11.2021 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Páni, další hezký příběh. Teď jsem už po druhé měla při výběru knih šťastnou ruku. První byla Na vlásku a teď tato. Za mě naprostá spokojenost.

23.11.2021 5 z 5

Chtíč Chtíč Sharon Page

Série má sestupnou tendenci hlavně co se týče hrdinek. Tahle sestra byla ze všech nejnesympatičtější.

21.11.2021 3 z 5

Vášeň Vášeň Sharon Page

4 * za zápletku. Ta byla zajímavá a za lorda Swansborougha. Ten mě zajímal už v předchozím díle a nezklamal. Za to Maryanne, tak ta oproti sestře hodně zaostávala, nebyla mi nijak zvlášť sympatická.

21.11.2021 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Tak to bylo...no páni... jízda. Tohle mě fakt bavilo. Nevím jestli je to překladem, ale už dlouho jsem nečetla knihu, kde se snad neopakovala slova. Nevím jak bych to vyjádřila, napadá mě jen výborná slovní zásoba. Zpočátku jsem se bála , že je to moc dlouhé. Ale čím víc jsem četla tím více jsem chtěla. Z těch slov, z těch odstavců a stránek na mě opravdu vyskakovaly emoce, jiskření a všechno to ostatní. Opravdu moc povedený příběh.

19.11.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

(SPOILER) Přečteno fakt rychle, ne že bych nějak zvlášť přeskakovala, ale prostě někdy stačilo přečíst jenpár vět ze stránky. Taková pohádka, bohužel za mě moc neromantická, já tam neviděla ani jiskření prostě nic. Co jsem naopak viděla, tak to byla taková trošku naivní nevinná žena?, která mi zvláště když mluvila s kámoškou, připomínala,tedy obě, zastydlé puberťačky. A on? Na svůj věk a postavení někdy taky na šestnáct let. A ta jakoby zápletka, firemní pravidla to bylo fakt, jako divný a pak když to maminka vyřeší, tak vyskočí radostí. No takový ty Večery pod lampou bez erotiky. Dalo se to, ale stačilo.

17.11.2021 2 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Cože?? To byla moje reakce na konec a otáčela stránky a měla pocit, že mi něco chybí. Takhle utrhnout konec a další díl v nedohlednu. Je to erotika, ale bavilo mě to. Děj byl svižný a dobře se četl.

16.11.2021 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Kromě třetí povídky- Vánoce s bručounem, se mi líbily všechny. Krátké, ale celkem ve stylu na jakým jsem zvyklá od těchto autorek. Sice si byly podobné tématicky, ale mě to nevadilo, bavila jsem se. Prostě takové milé,krátké vánoční povídky.

02.11.2021 4 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Tak tentokrát mě autorka zklamala. Jako přečtené jsem to měla docela rychle, ale... Pominu, že je to sladké koneckonců je to romantika, ale je to takové nedotažené . A chování Emelie je konci, tak to jsem nepobrala. Vůbec celkově mi to přišlo nedopečené.

01.11.2021 3 z 5

Vánoční intriky lady Osbaldestoneové Vánoční intriky lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Naprosto souhlasím s Kešu1981. Tentokrát to bylo takové nijaké a dost přitažené za vlasy. Přitom víme, že tato autorka umí takovéto téma jako je špionáž, intriky apod. podat daleko lépe. A navíc mě fakt dost zajímá jak skončí ti dva mladí zamilovaní. Docela mě udivuje zdůrazňování věku Melissi. V době kdy se zasnubovaly a vdávaly od 16cti výše. Někdy i dříve.

01.11.2021 4 z 5

Vánoční zázrak lady Osbaldestoneové Vánoční zázrak lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Opět hezký příběh. Jednoduchý a krátký. Sice mě asi více než dvojice, která se dala dohromady, zajímala vnučka Melissu a co s ní a jejím nápadníkem bylo- bude dál.

31.10.2021 5 z 5

Kdo by si chtěl brát vévodu Kdo by si chtěl brát vévodu Sabrina Jeffries

Moc pěkné a jsem napnutá co bude dál. Jinak k tomu není co dodat.

27.10.2021 5 z 5

Sem s tím Skotem Sem s tím Skotem Suzanne Enoch

V první třetině jsem si říkala, že to bude jako s prvním dílem. Nuda. No a nakonec nebyla. Dobře se to četlo. Sice mi tam tu a tam chybělo větší rozvinutí nebo dokončení dané situace, ale i tak to šlo.

25.10.2021 4 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Tohle je prostě Quinová. Její knihy mě baví. Baví mě prolínání serií, jako tady. Setkání s mladou Violett a Edmundem, kterého už v sérii Bridgertonovi nepotkáme. Jinak příběh se mi líbil a taktéž hlavní postavy. Tady není co dodat.

23.10.2021 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Napnutá jak kšandy. Tak bych zhodnotila své pocity při čtení. Já totiž vím co Love ne a tak čekám kdy to praskne a jak. Musím říci, že mě to bavilo i to prozrazení nakonec nebylo tak hrozný, jak jsem se bála. Tahle autorka se mi docela dobře čte.

22.10.2021 5 z 5