havrmoni havrmoni komentáře u knih

Jet Jet Jay Crownover

(SPOILER) Musím přiznat, že mě tento díl docela zklamal. To co v Rulovi plynulo celkem hladce a mělo to švih, tak tady mi to přišlo moc natahované. Líbilo se mi jak holky Ayden pěkně od plic řekly co si o jejím chování k Jetovy myslí, ale na druhou stranu jsem nepochopila proč to pak vypadalo jakoby jí ublížil Jet. Prostě tentokrát to nebylo ono. Jet a jeho život, to bylo lépe zpracováno než Aydenin. Tam toho bylo více a čekala jsem více, ale bylo to takové nijaké, jen stále se opakující ,, zpověď" Ayden o její minulosti o jejím chování nemluvě.

09.09.2021 3 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Já jsem spokojená, taková oddychovka. Hrdinka byla celkem sympaťanda, věděla jaký Rule je a co od něj čekat a hlavně nechtěla ho měnit. Jo, za mě fajn.

07.09.2021 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Jelikož jsem všechny tři díly přečetla najednou jak jednu knihu, tak to shrnu všechno. Bylo to čtivé a hodně. Když pominu čím se živil Lachlan, protože to je něco co bych neskousla, tak je to hezký erotický příběh. Já tedy musím brát celou tu dominanci s nadhledem, protože je to něco co je mi na hony vzdálené, ale tohle se četlo dobře. Jak se mi do toho nechtělo, tak teď nelituju. Byla to odpočinková četba na neděli :)) .

05.09.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Přečteno rychle. Ono totiž není nutné a zajímavé číst vše, hlavně myšlenky hlavní postavy - Penelope. Už jsem četla o podobných postavách, ale ty byly roztomile ukecané a jejich hlášky vtipné. Tohle bylo utrpení, nedokázala jsem to brát s nadhledem. Takže za mě romantika a jiskření - nula. Erotika se smrskla do úzké vagíny a k smíchu mi nebylo nic. Ale 100 lidí, 100 chutí. Co se nelíbilo mě může se líbit jiným. Mě se drzé, přisprostlé a vyloženě buranské ( nevychované) chování fakt nelíbilo. Myslím, že po téhle autorce už nesáhnu.

04.09.2021 2 z 5

Žhavé léto: Hříšné povídky Žhavé léto: Hříšné povídky * antologie

Tak nějak jsem nevěděla jak hodnotit. Některé povídky byly sladké až naivní. Jiné romantické a jen málo z nich jakože fakt žhavých jak název napovídal. Takže hodnocení je na 4* jen kvůli povídkám od J. B. Graida, Anna Wolf, A. Siepielska a samozřejmě P. S'wist.

03.09.2021 4 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

(SPOILER) Začnu od zadu, Devinu jsem nesnášela už v Padlých a to celou sérii. Tady jsem jí uvítala, páč Jo už mě nebavila. Jak moc jsem se na ní a na Syna těšila, tak mě Jo zklamala. Jako by autorka věděla co nemám rada a prodlužovala mou agonii při čtení o vševědoucí ženské co do všeho strká nos a čekala na prozrazení toho kdo je, skoro třičtvrtě knihy. Jinak ale opět dobré čtení.

23.08.2021 4 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Po roce jsem se dala znovu do čtení a rovnou vše od této autorky. A jak si tak člověk zvykne na její styl psaní, tak si i víc vychutnává tuto sérii. Baví mě to víc než poprvé. Bohužel Marisse nepříjdu na chuť asi nikdy:)) A musím souhlasit s Sisis 1999 , klidně bych ho viděla jako pár s Vichousem.

22.07.2021 5 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

Tak jako jo, dalo se to číst. Trošku zdlouhavé, ale jinak fajn čtení se šťastným koncem.

16.07.2021 4 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

Tak jako přečetla jsem, ale některé stránky jen tak letem. Přišlo mi, že je tam spoustu zbytečností, které ani nepotřebuju vědět. :)) No nicméně se okamžitě vrhám na další díl zvědavá jak to dopadne.

15.07.2021 3 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Strašné množství osob a situací na což už si začínám zvykat. Jinak hezký a jsem napnutá co bude dál. Ne každá osoba je mi sympatická, jako třeba Gina. Nevím jak se bude vyvíjet dál, ale její charakter není nic moc. No fakt jsem zvědavá na další díly.

14.07.2021 4 z 5

Srdce ze zlata Srdce ze zlata J. R. Ward (p)

Taková sladká romantika na pozadí archeologických vykopávek a naopak.

12.07.2021 4 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

To bylo krásné počteníčko. Tady není co dodat. Možná si jen dovolím malou stížnost- proč musím čekat až do prosince na další díl?? Ale to bych chtěla už moc :)).Ono to nejde tak rychle jak by si člověk přál.

11.07.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Já jsem spokojená. Sice bych uvítala o trochu více z minulosti Ireland, protože nejenom ta Grandova byla tragická a smutná. Sice jsem zaznamenala pár částí, u kterých jsem si říkala, že už jsem je někde četla, ale při tom množství příběhů co autorky napsaly to lze očekávat. Hezká oddechovka.

10.07.2021 4 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Příjemná oddechovka . Koně a sympatické postavy, co víc si přát.

09.07.2021 4 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Bylo to o fous lepší. Tohle se dalo nebo jsem na to měla náladu. Fakt je, že oproti fantasy sériím je tam méně lidí a méně rozehraných partií.

08.07.2021 3 z 5

Nesmrtelnost Nesmrtelnost J. R. Ward (p)

To nejlepší na konec. I když ten závěr, no nějak jsem si představovala jiný.

07.07.2021 5 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Tak jako jo jsou tam taková hluchá místa, ale jinak dobrý. Tahle dvojice, jejich jiskření a ta přitažlivost, to bylo ze všech dosavadních dílů nejhezčí. Jinak tomu boji nějak přestávám rozumět nějak mi přestal dávat smysl tak jako chování andělů.

06.07.2021 4 z 5

Hněv Hněv J. R. Ward (p)

Pořád je to moc dlouhý, stále moc lidí a rozehraných partií. No, ale i tak se to stále dobře čte.

05.07.2021 4 z 5

Závist Závist J. R. Ward (p)

Už se do toho dostávám. Devinu bych uškrtila a zdatně se prokousávám tím množstvím postav. Takže joo ,směle do dalších dílů.

01.07.2021 4 z 5

Chtíč Chtíč J. R. Ward (p)

Tohle už bylo trochu lepší, ale stejně je tam na můj vkus moc hlavních postav . Tudíž i více rozehraných partií, abych tak řekla. Docela mě rozčiluje, když se od jedné, která třeba graduje, najednou přejde k jiné. Je to pro mě takové vyrušení z děje. Ono se to děje i u Bratrstva, ale tady mi to vadí víc.

28.06.2021 4 z 5