havrmoni havrmoni komentáře u knih

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Tak já se asi připojím k těm co nebyli až tak nadšení tímto příběhem. Začnu s tím co se mi líbilo nebo spíš co mě bavilo číst. A to je Andrew a jeho minulost. Co mě nebavilo byla Aubrey tedy ne vždy a nutno přiznat, že to nebyla žádná chudinka, ale její výstupy mě nebrali. Takový průměr, chvíli se to četlo dobře a chvílemi jsem se nutila do čtení. Jako erotický příběh asi dobrý, ale jinak ??

20.05.2021 3 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tohle byla prostě pohádka. Taková ta krásná, milá, oddechová a laskavá. Tahle série se mi fakt líbila. Dokonce jsem se přistihla, že mi tečou slzy, při rozhovoru Sandy a Reida.( nechci prozrazovat) . Kluci si v mládí užili své a tak si utvořili vlastní rodinu. Už se těším na Vana a popřípadě na další knihy této autorky.

19.05.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Tady není co dodat jen bych se opakovala. Ten epilog byl krásný, jasně že byl sladký, ale ruku na srdce dámy, vidět chlapáka s dítětem, která z nás by odolala. Tady se opět potvrdilo, že rodinu nemusí tvořit jen pokrevní svazky. Tahle série se mi fakt moc líbí.

18.05.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Já se budu opakovat, ale mě se to zase líbilo. Jsem ráda, že jsem počkala a teď si můžu přečíst všechny 4 díly najednou. Tedy ten první podruhé :)).

17.05.2021 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Jak píše maafa když je nálada ....... Ano, u mě přetrvává již několik dní. Jelikož jsem posledních pár měsíců nové knihy kupovala, ale nečetla ( protože jsem maniak co s každou novou přečte znovu celou sérii) tak se mi teď nakupily knihy od těchto autorek. Takže jsem jela na vlně Vi a Penelope. Tak a teď k příběhu. První část mě neskutečně bavila. Ta druhá už tak ne. To rozhodování Hazel bylo trochu moc natažený. Jinak sladká, oddechová no zkrátka relaxační četba. Ale musím uznat, že číst jí o 20 - 30 let dříve asi by mě to moc nebralo. Já jsem se tomuto žánru totiž vyhýbala. Možná jsem tenkrát tušila, že realita je jiná a pád z oblaků může být tvrdý. :))

15.05.2021 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Docela se divím nízkému hodnocení. Kolikrát má sladší a nudnější příběh vyšší hodnocení než za co dle mě stojí. Možná za to může můj věk, že mě přepadla nostalgie a ponořila jsem se do příběhu. Krásná první láska, myslím tím ta opravdová na celý život. Mě se to dobře četlo, bylo to takové hezké oddechové čtení. Já jsem spokojená.

13.05.2021 5 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Tak jako mohlo to být možná něco víc než to bylo a nebo taky ne. Tohle bylo tak akorát. Děj ubíhal svižně a rychle a dobře se to četlo. Zkrátka romantická oddechovka se vším všudy.

12.05.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Tak krásný sladký romantický příběh. Líbilo se mi to jejich škádlení a smskování. Graham byl zlatíčko, vzhledem tomu kdo ho vychovával, tak se to dalo očekávat. Soraya mě taky bavila než dostaly autorky ten přiblblý nápad udělat v poklidném příběhu nějaký zvrat. A tím myslím jak Soraya začala dělat ,,správné" věci. Někdy prostě stačí jen hezký, vtipný a oddychový příběh zamilovaných lidí.

11.05.2021 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Měla jsem náladu tak akorát na tuhle sladkou romantiku. I když tam byly nějaké ty ,,dramata", byl to v celku nekomplikovaný příběh. Jo, jednou za čas, proč ne.

10.05.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Jako bavilo mě to, ne že ne. Jen Rachel byla občas náladově labilní. Prostě jsem měla pocit, že její výlevy jsou spíš puberťácké než dospělé ženy. Jinak se příběh četl hezky a rychle ubíhal.

09.05.2021 4 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Od první věty mě to bavilo. Je to přesně ten případ kdy hned skočíte do děje a necháte se vtáhnout do příjemného příběhu. Samozřejmě je to i sladké, ale i humorné a vůbec. Po Drzém bastardovi jsem si spravila chuť.

08.05.2021 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

(SPOILER) Tak co o tom říci nebo spíš napsat. Aubrey mi bohužel moc sympatická nepřišla vlastně jsem jí nepřišla na chuť celou knihu. To, že k zamilování nepotřebujete bůhví co času a ani k poznání, že je to ten nebo ta pravá je věc celkem reálná. Ale, že se mu celou dobu nabízela a vlastně to všechno brala moc vážně, to už mi vadilo. Spíš mě přišlo, že na něm začíná být nezdravě závislá. Což pak potvrdila tím, jak to nesla atd. Nechci zabíhat do detailů. Druhá půlka sice patřila Chancemu, ale... Dobře dlužil jí vysvětlení a ona potřebovala čas. Ale, zase to velké ALE. Ono dělat ze sebe pitomce taky nejde donekonečna a tohle bohužel bylo nekonečný, zdlouhavý a nezáživný.

07.05.2021 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Tak co si budeme povídat, knihy těchto autorek jsou čtivé. Nejsou jen o sexu. Jsou o citech, nemocech, chybách, přátelství. Leckdy si postavy nesou z minulosti i dost drsná traumata. U mě je to tak, že hlavní aktéři mi jsou i nejsou sympatičtí. Tak jako i v životě se stane, že uděláme něco ,nějakou blbinu nebo vypustíme s pusy, slova co nejdou vzít zpět a tím ztratíme sympatie. Tak to bylo i v tomto příběhu, hlavně u Elodie, tak jak to shrnula Ella161. Konec byl sladký, tak jak to bývá a my si to koneckonců u takovéhoto žánru přejeme.

05.05.2021 5 z 5

Nesnáze s láskou Nesnáze s láskou Laura Lee Guhrke

Bohužel musím dát za pravdu Zomy. Mě navíc byla Clara nesympatická. První díl byl fajn a jestliže ten byl u mě za 5*, tak tento v tom srovnání je tak někde mezi 2-3*.

04.05.2021 3 z 5

Hříšné sny Hříšné sny Nicole Jordan

Tak trochu mi z počátku vadilo Antoniio chování, ono mi tak nějak nikdy moc nesedne, když se hrdinky snaží sebe dělat něco co nejsou a popírat své já. Ono to v té době asi jinak nešlo, ale pak při čtení mám tendenci nadržovat jejímu protějšku :) Jinak celkově opět moc pěkné čtení, které mě neomrzí.

25.04.2021 5 z 5

Vévoda v zářivé zbroji Vévoda v zářivé zbroji Loretta Chase

Líbí se mi to o trochu méně než ostatní knihy této autorky proto jen 4*. Jinak jsem spokojená.

05.04.2021 4 z 5

Dobře utajený Skot Dobře utajený Skot Suzanne Enoch

Tak tohle se mi líbilo mnohem víc než první díl. Teď jsem zvědavá na Cola.

27.03.2021 5 z 5

Všude samý Skot Všude samý Skot Suzanne Enoch

Začátek dobrý a pak nic a konec zas dobrý. Cca v polovině jsem musela přestat číst, tak zoufale mě to nebavilo. No, nakonec jsem to dočetla. Mám tuhle autorku ráda a většinu jejích knih taky, zkusím další díly a uvidím.

26.03.2021 3 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Laura Lee Guhrke

Tak tohle se mi líbilo, sice ne tolik jako Gentlemanovi touhy, ale četlo se to dobře.

26.03.2021 5 z 5

Vášnivé touhy Vášnivé touhy Elizabeth Hoyt

U prvního dílu jsem napsala, že je to jak na houpačce. A tady taky. Střídaly se nudné stránky s těmi zajímavými. Ani tato hrdinka mi nebyla zvlášť sympatická a jeji protějšek na tom byl jen i kousek lépe. Poslední čtvrtina mi přišla moc natažená. Jako dalo se to číst, taky jsem to dala skoro najednou. Postavy nejsou jen černobílé a ani se autorka nijak nerozplívá nad jejich krásou apod. Což je dobře. Jen prostě po přečtení knih této autorky nemám potřebu se k nim někdy v budoucnu vracet,jako u jjných autorů.

24.03.2021 3 z 5