havrmoni havrmoni komentáře u knih

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Dala jsem na rady a četla mezi 4 a5 dílem Lovců. Je to takové víc romantické a víc myšlenek. Taky je to z pohledů obou.

11.10.2020 4 z 5

Předurčena do hrobu Předurčena do hrobu Jeaniene Frost

Tak jo, lepší se to nebo jsem tomu přišla na chuť :))

09.10.2020 4 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

Vrátila jsem se k této sérii po roce a hned jak jsem začala číst, tak jsem si říkala, že to snad zase odložím. Pak jsem si řekla, že když jsem přelouskala tolik dílů Anity Blake, tak tohle dám taky. A ejhle, přišla jsem tomu na chuť. Docela mě to bavilo. Sice mám radši Tatea než Bonese, ale to je můj problém :)) Takže jdu do dalších a nechám se překvapit co bude dál.

08.10.2020 4 z 5

Spolu v temnotě Spolu v temnotě Alexandra Ivy

Já si užila všechny tři.

07.10.2020 5 z 5

Upír, můj pán Upír, můj pán Alexandra Ivy

Tak to bylo zklamání a jsem ráda, že to bylo celkem krátké. Fakt nic moc. Strážce miluju jenže tohle bylo zdlouhavé a nakonec o ničem.

07.10.2020 2 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Tak nějak nevím. Začalo to zajímavě, ale bohužel to pak bylo takové..divné. Nevím co se odehrává v hlavě od dětství týrané ženě, ale chápu, stane se, že si jí najde podobný násilník a tyran. Ale co nechápu je chování hrdinky a bohužel jsem k ní kromě lítosti, necítila nic. Byla mi chvílemi, tak protivná s tím svým já vím , že je to špatně, ale... a furt dokola. Jordan se mi celkem líbil, lidi se mění neustále, takže změna od ,,děvkaře" po milujícího přítele mi nijak neudivila. Co mi vadilo bylo, že čtení z jeho pohledu bylo skoro jen samá erotika, jakoby neměl mozek. Celkově průměrné čtení.

20.09.2020 3 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Smutné téma, ale dobré čtení. Postavy jsou hezky popsané a reakce lidí na Rivera taky. Připomíná mi to trochu Miu Sheridan. Příběh hodně na city, při čtení jsem cítila vztek i smutek a nakonec i radost.

18.09.2020 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Když je v příběhu vše jen černobílé nebo kladné postavy, není to tak čtivé a zajímavé. Tato autorka má knihy pestré a lidé jsou všechno jen ne ryze kladní. Takže za mě fajn čtení. Holka toho měla fakt naloženo až až. Sice nastala chvilka, kdy jsem si říkala jé teď je to takové o ničem a čtečka ukazovala ještě 100 stran. Pak to dostalo spád a stránky ubíhaly sami. Co se mi fakt líbilo, že z Banea se v epilogu nestal blekotající slaďouš.

17.09.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Tak nevím, zpočátku mě to bavilo, připomínalo mi to hodného kluka. Jak si hrdinka nesedla na zadek před sebejistým hokejistou. No pak to byla už jen taková pohádka. Jindy by mi Maggiina upjatost a neústupnost vadily, ale tady mě spíš rozčiloval Ben. Jeho sebejistota hraničila s arogancí a abych pravdu řekla fakt mi vadilo, jak jí narušil život. A ona?? Vypadalo to, že se vzdá veškeré té dřiny na škole kvůli chlapovi. Možná nějaký epilog, o tom co bylo potom by mě uklidnil.

16.09.2020 3 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Tak nějak nevím jak začít. Knihy těchto autorek jsou čtivé ať už píší spolu nebo každá zvlášť. Že to bylo sladké to je taky fakt, ale je to oddychová romantická kniha, takže to tam patří. Griffin, jako všichni kladní hrdinové z těchto knih byl k sežrání :)) a navíc měl s Lukou dost trpělivosti. Tak a teď se vrhnu na Luku, její fóbie vyvolaná děsným zážitkem je docela dobře popsaná . A musím říci, že je to hnus ten stav paniky ( vlastní zkušenost). Navíc byla v podstatě sama což taky není moc dobré. Mě se líbila víc ta část, kdy si psali dopisy a možná bych jí i prodloužila. Bylo hezké i jak se setkali, bohužel pak mi to přišlo zbytečně natahované. Strach Luky jsem chápala, ale tak nějak se v tom moc patlala až už jsem si říkala, že to s tou její fóbií ani nesouvisí. Takže proto nedám 5*. Písnička, na kterou je v závěru odkaz je moc pěkná, melodie a ten hlas..hmmm...

15.09.2020 4 z 5

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Jsem v pokušení si přečíst si celou sérii, teda minimálně cca prvních 5 dílů, za mě nejlepších. První povídka celkem ušla, ale ta druhá, tak jen ta byla za 5*. Ta mě vtáhla zpět mezi bratrstvo. Víc dalších dílů, chci pořádné objasnění Dariova vrácení se a Sin z Bastardů je zajímavá postava. Joó a nesmím zapomenout na Lassitera, chci víc, celý jeho příběh.

14.09.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Nejhezčí ze série. Hodně mi připomínala Hodnýho kluka, ale ten byl pohodovější.

13.09.2020 4 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Tak mě se tenhle líbil víc než předchozí. Bylo to vtipné a opět čtivé. Weston je zajímavá postava, alespoň pro mě.

11.09.2020 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Fitzy, tak ma něj jsem byla zvědavá. Nezklamal :)) Summer je takový poděs, ale já se bavila.

11.09.2020 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tucker je zlatíčko. Jen kvůli němu jsem se do toho pustila. Sabrina mi byla v minulým díle nesympatická, že se mi o ní ani nechtělo číst. Bohužel ani první třetina to nezměnila a pak mi tak nějak byla fuk. Ne, že by jako postava nebyla zajímavá, ale tak nějak mě nebrala. Jinak zajímavé téma,rodičovství a škola, práce. V dnešní době být ve 22ti rodiči není tak časté.

08.09.2020 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tohle bylo čtivější než předchozí. Jinak není co dodat.

08.09.2020 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tohle pokulhává za jedničkou. To období kdy spolu Logan a Grace nemluvili bylo za a) nudná cca třetina za b) pro mě nepochopitelné, než jsem si uvědomila kolik jim je. Pak už to byla celkem fajn oddechovka.

07.09.2020 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kdybych před tímto nečetla Him a WAGs, tak bych dala 5*. Bylo opět svižné i vtipné, ale něco mi tam oproti výše jmenovaným sériím chybělo.

07.09.2020 4 z 5

My My Elle Kennedy

To bylo no .. jo.. páni. Joó, až tak. Víc nemám co říci.

01.09.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Není to první kniha s tímto tématem, kterou jsem četla, ale asi nejhezčí. Taky musím přiznat, že asi nejerotičtější a že jsem přečetla různý ,,prasárny" :)). Tím nemyslím sex samotný, ale vůbec celkově. Je to opět moc pěkně napsané. Na konci mě i slza ukápla, to mě dojal dárek a věnování od Jamieho mamky. Bohužel stále nechápu proč je s homosexualitou takový problém, přece si nevybereme s jakou genet.výbavou se narodíme, ani do koho se zamilujeme ani komu se narodíme. Můžem si ale vybrat přátelé a utvořit si novou rodinu. To se mi na takových knihách líbí- láska, rodina a přátelé.

31.08.2020 5 z 5