havrmoni Online havrmoni komentáře u knih

Dáma jeho srdce Dáma jeho srdce Stephanie Laurens (p)

Dost se to táhlo. Tak nějak po druhém přečtení s odstupem asi 3 let,bych ubírala *. Asi jsem byla poprvé více nadšená. Peny mi bohužel přišla trochu vlezlá. To, že někoho miluju neznamená stát mu za zadkem a chtít všechno a o všem vědět . A to mě trošku vadilo. Taky zbytečně rozsáhlé erotické scény,nejsou špatné ani vulgární, ale číst stále dokola jak a co si svlékají a co jim běží hlavou než na to hupsnou je až nudně zdlouhavé. O pár stran méně a by bývalo lepší.

15.07.2020 5 z 5

Gentlemanova čest Gentlemanova čest Stephanie Laurens (p)

O trochu lepší než první. Čtu po druhé s odstupem několika let. Hvězdy neubírám, i když už nejsem tolik nadšená. Tak nějak mi vadilo to vykání až do konce. I mezi členy klubu - přáteli.

13.07.2020 5 z 5

Vyvolená dáma Vyvolená dáma Stephanie Laurens (p)

Je to první díl,úvod do série a jako každý začátek je trošku zdlouhavý a nezáživný. Leonora a mě občas vytáčela, ale po vysvětlení důvodu jejího chování už to bylo jen lepší. Škoda, že není úvodní první kniha Žena kapitána Jacka. Na konci této vlastně autorka píše proč se pustila do této série. Jack a jeho žena Kitt se tu a tam v sériích objeví a já netušila kde se vzali.

10.07.2020 5 z 5

Ideální nevěsta Ideální nevěsta Stephanie Laurens (p)

Tak tohle bylo taky hezké čtení.

29.06.2020 5 z 5

Dokonalá milenka Dokonalá milenka Stephanie Laurens (p)

Tak po těch ,,starších" Cynsterech je tohle opět pěkný díl. Je zajímavé, že díly o té mužské části rodiny mě baví daleko víc.

26.06.2020 5 z 5

Hříšný úsvit Hříšný úsvit Stephanie Laurens (p)

Detektivní zápletka se tak nějak ztrácela a objevila se až na konci, snad aby byl akčnější. Jinak opět tak nějak zbytečně dlouhá. Tentokrát příběh autorka natáhla místy velmi podrobnými erotickými scénami. A že jich tentokrát bylo, víc než děje. Opět *neubírám a nechávám hodnocení z prvního čtení. Ono totiž i přes mé výhrady, je to pěkné nenáročné čtení.

25.06.2020 5 z 5

Muž ve stínu Muž ve stínu Stephanie Laurens (p)

Když jsem četla poprvé nešetřila jsem hvězdama, teď bych ubírala, hlavně za délku. Moc myšlenek a tvrdohlavosti hl.hrdinky. Její myšlenky jsem moc nepobrala, za mě byly zbytečně složité a když jsem dospěla k větě ,,to pochopí jen žena" upřímně jsem se zděsila :)) ,protože jsem fakt nechápala jak z jednoduché věci udělat složitě zbytečnou a jinak hezký příběh tak protáhnout o cca 150 stran. Jinak Martin a jeho příbuzní se k Cynsterům hodí a líbí se mi.

22.06.2020 5 z 5

Všechno o vášni Všechno o vášni Stephanie Laurens (p)

I když si říkám, že je to zbytečně dlouhé, stejně si to přečtu znovu. Čtu tuhle sérii asi potřetí a stále mě baví, stále se mi líbí.Baví mě epilogy , soudržnost rodiny a jejich přátel. Musím se přiznat, že tímto dílem končí má oblíbená, jak to popsat, stará parta?. Prostě i když další díly o mladších Cynsterech jsou taky fanj a líbí se mi, už to není ono. A ta nová generace, děti těchto, to už ani nemuselo být.

21.06.2020 5 z 5

Vítězný rytíř Vítězný rytíř Shannon Drake (p)

Tuhle sérii čtu asi potřetí, líbí se mi stále. Jen jak to člověk čte za sebou, někdy je to tak... no, stejné. Autorka píše dobře,historie plus romantický příběh je hezká kombinace.

09.06.2020 5 z 5

Smaragdové objetí Smaragdové objetí Shannon Drake (p)

Tak jsem se pustila podruhé do této knihy i autorky. Líbí se mi její příběhy no nelíbí se mi moc hrdinky. Proto mi zatím stačilo jednou přečíst a i když jsem pod vlivem zážitku z příběhu napsala, že se k ní vrátím, tak jsem s odstupem času začala váhat. Zkouším to tedy po 6 letech a nálady a někdy až teatrálně směšné výstupy hrdinky, mě vadili víc než kdysi. Teď bych 4* nedala.

29.05.2020 4 z 5

Tajemství hradní věže Tajemství hradní věže Kathleen Kirkwood

Po 5 letech přidám dalších 5*. A znovu po přečtení tohoto příběhu vzdychnu, ach to byla nádhera.

26.04.2020 5 z 5

Jeho sličná paní Jeho sličná paní Kathleen Kirkwood

Po pěti letech a klidně bych přidala hvězdičky, kdybych mohla. Jedním slovem,nádhera.

25.04.2020 5 z 5

Nevěsta jeho bratra Nevěsta jeho bratra Rachael Anderson

Další pěkný příběh z pera této autorky. Tady není co dodat. Jen, že nad některými zákony tehdejší doby mi zůstává rozum stát. Viktoriánská Anglie je pro mě plná šileností co se týká žen i dětí.

23.04.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Dala bych i 5* , mám tohoto autora celkem ráda. S ničím se moc nepáře a když nastane nějaké to nedorozumění, moc dlouho se v tom nehrabe a ukončí to dříve než to začne lézt na nervy. Tady jsem strhla * za sebevědomí hrdinky. Moc se podceňovala a vyvozovala předčasné závěry. A tady byla ta výhoda, že ten rozkol netrval moc dlouho. To bych asi měla chuť jí trochu nakopnout. Jinak odpočinkový nenáročný příběh. Jo a mihly se tam postavy z minulých knih autora. Vyměnit překladatelku ta její prcinka, to je děs a hrůza. Bohužel i u jiných autorů, které překládá.

22.04.2020 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Je to sladké, je to nekomplikované, je to vtipné a je to moc příjemné čtení. Postavy jsou k sobě upřímné, nelžou si. Nejsou tam zbytečnosti typu mám mě rád, nemá mě rád. Je to prostě jednoduché, někoho potkáme, líbí se nám, zamilujeme se, vezmeme atd. Relaxační a oddychový příběh. Už se těším na další.

21.04.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Tak proti předchozí knize z této série, je tohle naprosto za 5* a více. Sice mi chybí to, co je v Dublinu, jako rodina a kamarádi a prolínání se postav v sérii, ale i tak to bylo fajn. Neřešila jsem jestli se hrdinka rozhodla být bezdomovec a přitom měla milióny. Chápala jsem ji a vlastně i ona se přiznala, že to období bylo zbytečně dlouhé. Bolest ze ztráty, k tomu pocit, že nebýt jejího bohatství nekoupila by ten obraz, kvůli kterému...... A pak media a ti rádoby fanoušci, kteří si myslí, že se můžou vyjadřovat ke všemu, hlavně pěkně skrytě za klávesnicí. No prostě byl to opět moc pěkný příběh se sympatickými lidmi, proto tato autorka patří mezi mé oblíbené. Ráda bych něco o sestře Killiana, taky zajímavá osůbka. Jo, abych nezapomněla, to nářečí. Doufala jsem, že v prvním díle to byl nějaký ojedinělý jev, který se fakt nebude opakovat. Mohu být jen vděčná, že to bylo jen pár vět.

21.04.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Hřebec,Samec a Nabíječ. Přesně v tomto pořadí se mi líbily knihy této autorky. Série Zrzky mě moc nenadchla a tahle série bohužel taky ne. Přesně jako v předešlých dílech to pro mě začalo být trochu zajímavé až v poslední cca třetině. Clara mi byla dokonce víc nesympatická než Nathalie. Ta mě tady těma kecama vytáčela, nebylo to ani vtipný spíš mi to připomínalo sprosťárničky opilců. Ten konec to jsem fakt nechápala, ona to všechno podělá a pak přilítne vysmátá jak beruška a jako všechno v pořádku?? Měl jí to dát pěkně sežrat a alespoň chvíli jí v tom nechat. Musím přiznat, že párkrát tam byly vtipný věty ne momenty, ale jen pár vět. Myslela jsem, že tohle by mohlo být lepší než předchozí dvě, no přišlo mi to jako nejhorší. Nejlepší na celé sérii byl Archie.

20.04.2020 2 z 5

Pán půlnoci Pán půlnoci Jo Beverley

Dala bych i víc *, ale trochu mi vadilo, že to bylo takový sladký. Všichni přijali svůj osud. A hrdinka si nakonec taky všechno zdůvodnila. No, proč se zlobit když on je krásný a hodný a ta vášeň, přece se toho nevzdá.

19.04.2020 3 z 5

Anděl z Vysočiny Anděl z Vysočiny Hannah Howell

Po přečtení posledního dílu o Callumovi jsem se dala do čtení celé, konečně ucelené, série. A tady jsem si připomněla všechny ty děti. Četla jsem s vědomím toho, jak dobře si v životě vedly a jsem ráda, že se dočkal tento díl jakéhosi pokračování po letech. U tohoto příběhu
to mělo smysl.

11.04.2020 5 z 5

Zachránce z Vysočiny Zachránce z Vysočiny Hannah Howell

Chce se mi křičet hurá, konečně si přečtu celou Murray rodinku pěkně popořádku. A už jsem taky začala. K příběhu není co dodat, jak už jsem jednou někde psala, tuhle autorku miluju a její knihy jsou jedny z těch co mi zpříjemní všední dny a ke kterým se ráda vracím.

08.04.2020 5 z 5