havrmoni havrmoni komentáře u knih

Statečná lady Catryn Statečná lady Catryn Hannah Howell

Já nemůžu jinak než opět za 5*. Pěkný příběh, rodinka rozlezlá a rozvětvená jak Murayové. Taky drží při sobě, taky mají ten svůj dar, to svoje nadání. Sympatičtí muži, odvážné ženy a naprosto úžasné potomstvo. Ty děti mě fakt bavily.

06.04.2020 5 z 5

Odvážný lord Brant Odvážný lord Brant Hannah Howell

Teda to zas bylo. Tu mrchu jsem chtěla uškrtit už ve druhém díle. Opět moc pěkný příběh.

05.04.2020 5 z 5

Nestoudný markýz Hartley Nestoudný markýz Hartley Hannah Howell

Jako vždy spokojenost, tato autorka nezklame.

04.04.2020 5 z 5

Šlechetný lord Ashton Šlechetný lord Ashton Hannah Howell

Sice mám radši ty středověké, ale tohle taky není špatná kniha. Mám ráda nadpřirozeno a tato rodinka mě zaujala hned v prvním díle. Kupovala a ukládala jsem knihy a teď je můžu přečíst najednou. Bez čekání.

03.04.2020 5 z 5

Náčelník z Vysočiny Náčelník z Vysočiny Hannah Howell

Jako vždy mě příběh chytil a nepustil. Navíc jsem při čtení myslela na to, jak si s radostí přečtu všechny knihy od této autorky, znovu. Vždy mě zajímalo jak skončily Peytonovi děti. A docela mě to dojalo, jak držely pohromadě a jak všechno dobře dopadlo. Je zvláštní, že třeba u série Cysterové od Laurens mě pokračování o příbuzných a potomcích moc nebralo. Už to zkrátka nebylo ono. Tady mě to baví stále.

02.04.2020 5 z 5

Nezkrotný horal Nezkrotný horal Suzanne Enoch

Moc pěkné. Není třeba dalších slov.

01.04.2020 5 z 5

Návrat na Vysočinu Návrat na Vysočinu Suzanne Enoch

Musím dát o jednu * méně. Vím, že si Rowena musela projít stádiem poznání kdo je a co cítí k Lachlanovi, ale na můj vkus se to moc táhlo. Rowena se mi totiž stačila zprotivit ještě víc než v prvním díle, kde na to nedostala tak velký prostor. Druhá půlka, ale stála za to. Těším se na Medvěda.

01.04.2020 4 z 5

Lady v přestrojení Lady v přestrojení Mary Jo Putney

Tenhle díl mi připomněl sérii od S.Laurens, tím spiknutím. Je to historická událost, na kterou jsem narazila už několikrát. Tohle bylo jedno z těch lepších zpracování. Líbilo se mi to. Odvážná hrdinka a hlavně odlišná. To dělá knihy této autorky, pro mě, zajímavé. Její postavy jakoby vyčnívají , protože co si budem povídat v historických i současných romancích, jsou hl.postavy leckdy jak přes kopírák. No, tak teď jen budu doufat, že další díly nebudou zas za několik let. Kdyby čekali až je autorka napíše, ale ono už je těch sedm dílů nějakou dobu napsaných. Toto vydavatelství to, ale dělá často i dlouhé prodlevy mezi vydáním knihy a eknihy.

30.03.2020 5 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Lepší než předchozí, ale ne lepší než první díl. Roztomile upovídaná a zvědavá Poppy se mi líbila. V jedné chvíli kdy její zvídavost se proměnila v opravdovou zvědavost se objevila postava velvyslance a utnula jí dřiv než se mi stačila zprotivit. No a muži v podání této autorky jsou prostě miláčkové. Příběh je pohodový a hezky se čte. J.Q nezklame.

29.03.2020 4 z 5

Jak se stát vévodkyní Jak se stát vévodkyní Sabrina Jeffries

Já vím proč se těším na knihy od této autorky. Nikdy nezklamou. Teď už se,ale zase nemůžu dočkat pokračování. Připomíná mi to Výtečníci z Halstead Hall tam se zápletka taky táhla celou sérii. A taky se mi moc líbila.

28.03.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tohle bylo díky Rosiině nemoci hodně emotivní. Proto taky tohle i přes happy epilog neberu jako příběh se šťastným koncem. I když se každým rokem zvyšuje věk přeživších cystiskou fibrozou ... Ale to jsem odbočila, příběh se mi líbil, ani více ani méně než předchozí. Prostě každý jinak a pro něco jiného. Dean nebyl tak šílený jako Vicious, ale jeho dějová linka byla taky zajímavá. Rodinu Rosie jsem na jednu stranu chápala, ale na druhou stranu vím co přehnaná péče dokáže a jak se z ní člověk chce vymanit, dělá věci, které kolikrát nejsou v souladu s jeho zdravím. Rosie byla, alespoň většinou zodpovědná. Líbila se mi víc než její sestra.

27.03.2020 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Taková fajn romantická oddechovka. Jde tam o víc než o sex a scény s Olliem se mi líbili moc. Je to opravdu nekomplikovaný příběh, ale přesto obsahuje i vážné věci k zamyšlení. Tentokrát je tam humoru pomálu.

26.03.2020 4 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Řekla bych, že se mi to líbilo jako první čtyři. Sice se tam naši známí jen mihli ve výtahu a jeden trochu více, ale i tak to byl hezký příběh.

25.03.2020 5 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Potřebuju víc Bratrstva. Vážně mi chyběli :)) Bohužel mě od této autorky zaujaly jen tyhle dvě série a tudíž musím čekat na další díly.

24.03.2020 5 z 5

Flirt Flirt Laurell K. Hamilton

S tolika nadměrně obdařenými milenci mi ta hojně opakovaná věta ,,tak vlhká a tak těsná" příjde opravdu k smíchu. Opět celkem hezký příběh dokázala autorka spolehlivě zničit i na tak málo stránkách. Neustále opakující se věty mě mátly, že jsem si říkala, že je někde chyba. No nebyla, autorka se ráda opakuje.

21.03.2020 3 z 5

S kůží na trh S kůží na trh Laurell K. Hamilton

Celou dobu jsem si říkala, no konečně díl na 4*. A co se ke konci nestane. Orgie. Nakrmila se sexem na upířích bratrech, fajn. Ale co to bylo potom, jsem unavena, ale tygříka nikdo nechce, tak mu nabídnu rychlovku a ten druhej na to bude koukat a komentovat to?? No to fakt ne. To autorka opravdu nedokáže zpracovat jinak, že láska zvítězí?? Je toho málo, tak jí necháme zase odumřít mozek a nacpem do ní další pindíky pokud možno najednou. A ten konec ? Ta mocná Anita se silnými řeči a věčně vzteklá, je najednou poslušná a dělá co jí Vittorio poručí. A ejhle všechno je to spojené se sexem. Konečně to po dlouhé řadě, ne příliš dobrých knih, mohl být hezký příběh a do třičtvrtě i byl. Pak se to opět po*ralo.

20.03.2020 3 z 5

Temná krev Temná krev Laurell K. Hamilton

Klidně to mohlo být i kratší. Jasona mám ráda, takže se mi líbili ty hovory s ním a to něco málo o něm a jeho rodině. Klidně bych vynechala ty scény s tygrodlaky, to bylo už moc. Na rozdíl ode mne to vypadá, že autorka nenávidí Richarda a dělá s jeho postavou psí kusy a cpe ho až násilně do děje. Jakoby si řekla, co tam ještě strčit, aby to bylo delší. Naopak tady platí, čím kratší tím lepší.

18.03.2020 3 z 5

Harlekýn Harlekýn Laurell K. Hamilton

Stále nechápu proč to ještě čtu, ale už mi zbývá jen pár dílů a anglicky nečtu, tudíž budu od dalších nepřeložených zatím osvobozena. V určitém úseku série jsem byla ráda, že Anita přijala to co je a vyvíjela se v souladu s tím co autorka vymyslela, ne že bych byla nadšená kam autorka příběhy Anity šoupala. A to doslova. No tak teď si říkám, že Anita zas tak nějak přijímá všechno. Potřebuješ nového chlapa, jo jasně. Máme tam bisex. a homosex. scény, ale nejsou scény lesbicke. No tak to tam šoupnem taky a hrdinka se nebrání, protože k čemu by byli všechny ty upíří čary máry, kdyby se hrdinka dokázala ubránit. To by pak nebyly žádné erotické scény nebo jen omezeny na 2 trojky a to by byla nuda. Jo, jasně už pár let je hit vše se sexem a čím víc tím líp a svazování apod., ale strkat to do všude jako, že se to bude lépe prodávat, protože to frčí, to není nic pro mě. Naopak to téhle sérii uškodilo.

17.03.2020 2 z 5

Danse Macabre Danse Macabre Laurell K. Hamilton

To bylo, no to nevím co bylo. Má hlava je prázdná a to doslova, nedostává se mi slov. Na konci jsem zjistila, že jsem ani moc nepřeskakovala, ne že by to bylo tak zajímavé, jen jsem spíš tak jako nevěřícně četla. Je to jako když koukáte na hodně blbý film, ale koukáte, protože si prostě nemůžete pomoct. Mozek mi ty metafyzický ptákoviny přestal brát už minulý díl a tady, se tak nějak nechytal vůbec. Někde v průběhu četby jsem si několikrát sahala na bradu jestli mi nespadla čelist a já nečtu s otevřenou pusou. Ne jako wow paráda a tak, ale cože? šmarjápanno, no to snad ne. Mám pocit, že autorka začala psát uprostřed této série nějakou jinou pornograficky zaměřenou sérii a prolíná se jí to. Je to jak na houpačce, jednou to jde i s tím sexem (3- 4 v jednom)a podruhé to je fantasmagorie a ne fantasy. Tak nějak jsem se zařadila mezi ty čtenáře, kteří tohle čtou spíš se setrvačnosti a co kdyby ten další díl byl....... Nebo jsem masochista a líbí se mi mučení mých mozkových buněk, jinak to nevidím. :))

16.03.2020 2 z 5

Micah Micah Laurell K. Hamilton

Tak tahle novelka byla zatím ti nejlepší co jsem z této série četla. Krátká a nekomplikovaná :))

14.03.2020 5 z 5