havrmoni Online havrmoni komentáře u knih

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Tohle už sice nebylo takové lehké čtení bez zvratů a problémů, nicméně se to také velmi dobře četlo. Oba díly splnily mé očekávání.

30.08.2020 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

První od této autorky a já se připitoměle usmívám. Čte se to s lehkostí, má to vtip a spád. Žádný zbytečný zvraty a podobný kraviny. Naprosto pohodový a sympatický lidi. Pokud jsou všechny její knihy takové,tak mám další oblíbenou autorku. Fakt pohodová pecka.

29.08.2020 5 z 5

Hříšné úmysly Hříšné úmysly Elizabeth Hoyt

No nevím, je to jak na houpačce. Chvíli jsem se spíše těšila na pokračování Krále Necity. Na konci jsem byla docela zklamaná, kromě ústřední dvojice jsou tam ještě rozpracovány jiné postavy a přišly mi nedotažené nebo nedokončené.
Temperance mi navíc nebyla ani moc sympatická.

26.08.2020 3 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Nejdříve musím napsat, že mi vadí číst o lidech( postavách), o kterých teprve budu číst. Hlavně Maddox, který ještě nevyšel. No nic, teď k ději. Sladké?? Ano. Ale proč ne, když se dva milují. Jsou tam hezky popsané pocity a situace, které mohou nastat, když se stane nějaké to neštěstí v rodině. Líbilo se mi to a shrnu to Richardovými slovy, protože to bylo to, o co v té knize šlo.
Milující a laskavá žena, domov plný lásky, děti, rodina a přátelé na nichž mi záleželo a kteří mi opláceli stejným. Měl jsem budoucnost.

25.08.2020 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Samá erotika a rádoby vtipné naschvály s Willem. Tohle bylo zbytečné a nic mě to jako čtenáři nedalo, žádné překvápko.

19.08.2020 1 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Mohlo to být součástí prvního dílu. Je to jednohubka, která se dá číst, ale není to žádný zázrak. Chloe nebyla moje favoritka a tady jsem si to jen potvrdila. Shrnuto a podtrženo je to erotická povídka, nic víc.

16.08.2020 3 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Tady není co dodat. Asi začnu znovu a druhou sérii k tomu.

13.08.2020 5 z 5

Probuzení Probuzení Amanda Stevens

To nejlepší na konec,tedy za mě. Jen mě trochu mrzí takový useknutý,rychlý závěr. Měla jsem prostě pocit, že mi tam něco chybí. I tak, ale celá série stojí za přečtení.

12.08.2020 5 z 5

Pod karmínovým nebem Pod karmínovým nebem Elizabeth Haran

Nebylo to špatné, jen někdy trochu vleklé nebo zas rozutíkané do více stran.

10.08.2020 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Tak bohužel za mě zklamání. Hrdinka mi moc nesedla, celou dobu jsem z ní měla pocit,že je jí 15 a ne skoro 21let. Noah byl celkem fajn. Příběh plyne tak pomalu,líně skoro o ničem a pak bác... Zbytečný drama a takový zdlouhavý konec. Klidně to mohlo zůstat jako sladká nekomplikovaná romaňtárna, vždyť nemusí být všude nějaký zvraty apod.

09.08.2020 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Podobnosti s Bastardy jsem si taky všimla. Jenže tam šlo v první řadě o erotiku pak vtip a nic. Tohle se mi líbilo víc,dokonce více než Turbulence. Fakt jsem bavila, Tara i Preston byly fajn. Hezky to odsejpalo. Za mě , pěkná relaxační oddechovka. Více knih bych uvítala.

08.08.2020 5 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Já jsem spokojená. Nekomplikovaný,romantický příběh. Takový pohodový a relaxační čtení o druhé šanci. O tom jak se ze 30ti letého svobodného právníka stane rodič a poručník pubertálního děcka. Oba dva, Dax i Kailyn se mi líbili.

08.08.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tohle se mi líbilo. Trent byl sice nemluva,drsňák a sprosťák, ale jinak hodný milující chlap. Edie je na svoje léta vyzrálá a byla mi ze všech těch žen v sérii nejsympatičtější, i když o ní mluví jak o puberťačce. Věkový rozdíl je sice poněkud větší, ale mě bylo 19 a manželovi skoro 30 když jsme se dali dohromady,takže mě to nijak nevadilo. Oni vidí náctiletou puberťačku a já už dospělou ženu, v tom je ten rozdíl mezi Amerikou a Evropou. Hezké čtení, už se těším na další.

06.08.2020 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

(SPOILER) Zatím nejlepší co jsem od této autorky četla. Je to čtivé, stále se něco děje,emoce nahoru dolů. Pokud bych se, ale měla věnovat postavám,tam jsou spíše nesympatie a mrzí mě,že ke konci udělala z Wolfa zamilovanýho blba. Zamilovaný ano, o to konec konců šlo ,ale jakoby to nebyl on. On přeci nebyl sladký jak cukrkadl. Co se týče Francesky,tak jeji chování odpovídalo výchově a já v ní bohužel neviděla devatenáctiletou ženu, ale fakt puberťačku viz.scéna v dešti a věštby z krabice nebo to, že Fran si celou dobu,tak nějak nedělá velkou hlavu z toho co udělal její papínek Wolfovi i když to přiznal a klidně ještě pozorovala potají jak ho přinutil.... to už bych prozradila moc.

05.08.2020 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Krásný konec série. Na tuhle dvojici jsem se těšila a taky si jí užila. Romantika,erotika a láska. Láska k rodině, dítěti, milenecká, k přátelům no zkrátka knihy této autorky jsou jí plné a mě se dobře čtou.

03.08.2020 5 z 5

Miláčkovo pokušení Miláčkovo pokušení Johanna Lindsey

Bohužel musím dát jen 3*, víc jak do poloviny knihy jsem se musela nutit do čtení. Poslední třetina byla přesně taková, na co jsem u této autorky zvyklá. Kniha mohla být akčnější vzhledem postavám a jejich vlastnostem. Já bych brala méně Londýna a více toho dobrodružství po cestě a ve Vanessině domově. Je opravdu škoda,že to není začátek série a že je to pravděpodobně poslední kniha od této autorky. I když myslím,že se třeba dočkáme překladů těch knih, co u nás ještě nevyšly.

03.08.2020 3 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Tak tohle byl pro mě nejlepší díl. Hrdinka byla to správné děvče pro horala. Dobře se mi to četlo a i když je tam v podstatě nulová akce, vůbec mi to nevadilo.

01.08.2020 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Fakt mě to bavilo. Sice mě ze začátku rozčilovalo to prolínání s minulostí, ale pak jsem se začetla a zhltla jsem knihu skoro na jeden zátah. Postavy ze všech těch tří dílů už dávno nepatří mezi mládež, ale mají něco za sebou. To se ukazuje i na drsnější řeči a chování. Marie sama sebe několikrát v příběhu nelichotivě popíše a tudíž mi tím ušetřila práci s jejím popisem a mými občasnými (ne)sympatiemi. Daniel taky nebyl žádný slušňák, ale snažil se. Dle oblíbenosti 1,3,2.

30.07.2020 5 z 5

Vdej se ještě dnes Vdej se ještě dnes Linda Needham

Takové svižné,dobře se to četlo. Hrdinové sympatičtí a setkáme se s postavami předešlých dílů.

28.07.2020 5 z 5

Ztracený syn Ztracený syn Heather Grothaus

(SPOILER) Bohužel ani zdaleka není tak hezký jako předchozí dva díly. Tady byla čtivější a zajímavější snad až poslední třetina. Evelyn mi byla nesympatická už v předchozí knize a tady to bylo jako když čtu o desetileté holce. Vůbec se to celé nepodobalo prvnímu a druhému dílu, jakoby autorka ztratila šmrnc. Celé se to odehrává v podstatě jen o dvou lidech a jedné chatě. Úplně nejhezčí byl epilog o Minervě a Ronanovi.

27.07.2020 3 z 5