havrmoni havrmoni komentáře u knih

Advokátův syn Advokátův syn Rachael Anderson

Celá série je povedená. Moc se mi líbila. Tenhle díl možná méně než předchozí hlavně kvůli zbytečně natahovaném konci. Nicméně mě to bavilo, je to svižné a vtipné a čte se to z lehkostí.

23.03.2021 5 z 5

Vánoční koledy lady Osbaldestoneové Vánoční koledy lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Vánoční, relaxační, laskavé ,,jednohubky". Další pěkný, takový mini příběh lady O. u kterého nemusíte přemýšlet.

20.03.2021 5 z 5

Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Vánoční příběh jak má být. Laskavý, trochu humorný a plný lásky. Moc povedený příběh o lady O., přítelkyni rodiny Cynsterových.

20.03.2021 5 z 5

Tajemství lady Gwyn Tajemství lady Gwyn Sabrina Jeffries

Mě se to líbilo. Taková pěkná oddechovka. Jen to čekání na další díly......chjo.

15.03.2021 5 z 5

Výtečník v jejím loži Výtečník v jejím loži Sabrina Jeffries

Tak Annabel jsem moc na chuť nepřišla, ale jinak opět pěkný díl. Čtu tuto sérii asi po třetí, takže jo hezké oddychové čtení.

07.03.2021 5 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Jelikož díly vycházejí v dlouhých rozestupech, tak si vždy přečtu s novým i ty předešlé. U této série to znamená, že jsem to vzala přes Čekanky a Hathaway rodinku až sem. A opět použiju svou oblíbenou větu, bylo mi s nimi dobře. Poslední díl byl dalším pěkným kouskem co krásně zapadl do teto série. Doufám, že se dočkáme dalších knih od této autorky.

12.02.2021 5 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Jako vždy, když jsou díly v sérii vydávány až za dloooouhou dobu, jsem si tu sérii přečetla celou znovu. Oddychové,romantické no zkrátka pěkné počteníčko. I když jsem dala tomuto dílu 5* ze začátku jsem nebyla moc nadšená. Daphne vůbec neodpovídala tomu,co jsem o ní četla. Teprve až pak když se projevila její povaha a děj se rozjel, bylo to zas fajn čtení jako ty předchozí díly.

19.01.2021 5 z 5

Uštvaný Uštvaný Kevin Hearne

Přečetla jsem celou serii znovu i s novým dílem a paráda.

17.01.2021 5 z 5

Dáma v ohrožení Dáma v ohrožení Stephanie Laurens (p)

Tak tohle mě vrátilo k dřívějším knihám této autorky. Nedávno jsem znovu četla Cynsterovi a Bastion a právě v jedné knize série Baston se objevil Nevill. Tehdy jsem psala, že bych o něm ráda knihu, tak jsem jí dostala. A jsem spokojená, je to sice trošku delší :) , ale užila jsem si to.

28.11.2020 5 z 5

Vynález lorda Randolpha Vynález lorda Randolpha Stephanie Laurens (p)

Tři * jen proto, že je to má oblíbená autorka a postavy nebyly úplně špatné. Téma taky ne, jen se to nezajímavě táhlo. Knihu jsem odložila a dočetla až za pěkně dlouhou dobu. O polovinu kratší s bylo by to možná na plný počet.

27.11.2020 3 z 5

Znamení vlka Znamení vlka Margaret McPhee

Oproti předchozímu se mi líbila méně. Jinak opět pěkné čtení.

26.11.2020 4 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Dobře se to čte to je fakt. Jinak číst vlastně o záporákách je pro mě divný. Žádný velký sympatie a na mě moc sprosťáren. Ale za 4* to stojí. Tato autorka se mi líbí.

25.11.2020 4 z 5

Krvavé hry Krvavé hry Chloe Neill

Tak nějak jsem si už na Merit zvykla. Na to jak jsem s ní zpočátku válčila se mi série líbí. Znovu jsem si jí přečetla i s tímto novým dílem. Opět otevřený konec a já jsem zvědavá co bude dál.

19.11.2020 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Po druhém přečtení bych strhla i dvě*. Merit mi fakt není moc sympatická. Pustila jsem se do toho znovu, abych si oživila celou sérii než se začtu do nového dílu. I když je možné, že přeskočím na poslední a navážu tím novým :)

07.11.2020 5 z 5

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Tak tohle není můj šálek, přeskakovala jsem,bohužel. Nebavilo mě to. V prním díle byly dvě krátké povídky což se dalo. Tohle už jsem nedávala.

17.10.2020 2 z 5

Lví hříva Lví hříva Shelly Laurenston

Takové eroticko-romantické povídky. Fantasy je v tom, že někteří nejsou lidé.

16.10.2020 3 z 5

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

(SPOILER) Bohužel řadím někam k prvnímu a druhému dílu, které mě moc nebrali. Tehdy jsem psala, že fantasy se meze nekladou a tady to platí taky. Poslední třetina byla už i na mé meze :). Vlad tam byl jen, aby se asi odkázalo na jeho příběh, tedy pokud je. Jako číst se to dalo a bavilo mě to jen ta poslední třetina, to s tou Katie bylo fakt už moc a hlavně zbytečný.

15.10.2020 3 z 5

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Tak zas to bylo trochu jiné než předchozí. Duch inkvisitora a že to byl hajzl:)).

14.10.2020 4 z 5

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Dala jsem na rady a přečetla před tímto dílem tu druhou sérii o lovcích a tak jsem nebyla překvapená, jakože kdo s kým a kým teď je. Jinak slabší než předchozí, moc natažené a padouch vlastně slaboch.

13.10.2020 3 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Asi bych napsala to samé jako u předchozího dílu. Líbily se mi tak nějak na stejno.

11.10.2020 4 z 5