havrmoni havrmoni komentáře u knih

Magie krve Magie krve Ilona Andrews

Další série, která mě chytla a baví mě. Až na pár maličkostí se mi to většinou líbí. Jsou to takové ty příběhy co vás na začátku chytnou a pustí až na konci. A docela to odsejpá, nějaká ta milostná linka, která ale není středobodem knihy či série a než se člověk naděje je konec. Tak hurá na další.

12.02.2020 5 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Další série, která by se mi.mohla líbit. Po nedokočených sériích Charley Davidson a Alex Craft jsem hledala na čem bych si uklidnila nervy, protože série utnutá v půlce akorát tak nas.... Našla jsem toto a vypadá to dobře. Mám ráda Mercedes Thomson a tohle mi ji trochu připomíná. Uvidíme jak to bude dál.

09.02.2020 5 z 5

Vzpomínky stínů Vzpomínky stínů Kalayna Price

Tahle série mě fakt bavila a bavila by mě ještě víc,kdyby byla celá! Přerušit sérii v polovině, to je jako by vás někdo při jídle nebo při sexu v polovině přerušil s tím, že vám to už stačilo a váš hlad i touha nedošly naplnění. To se prostě nedělá! Umět anglicky, tak čtu originály a nečekám až a kdy a kdo se rozhodne něco u nás vydat v češtině.

08.02.2020 5 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Kalayna Price

Lepší a lepší.

07.02.2020 5 z 5

Čarodějka stínů Čarodějka stínů Kalayna Price

Naprostá spokojenost. Splňuje to jsem očekávala.

07.02.2020 5 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

I přes to, že hrdinka mi příjde ohledně svých dovedností tupá a je kvůli tomu imrvére bita, na můj vkus až moc, tak mě to fakt baví.
Co mě nebaví hledat díly v češtině. Fakt nesnáším naše vydavatelství, kromě několika výjimek vydávají neúplné série nebo od prostředka. Pokud to nevydají na Slovensku, kde mi jazyk nečiní potíže, tak se nechytám.

04.02.2020 5 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Musím přiznat, že mě to dostalo. Začtu se a ejhle je konec. Hrdinka mě sice tu a tam vytáčí, ale i to je v normě.

04.02.2020 5 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Nadšená jsem stále, ale předchozí díl byl lepší.

01.02.2020 4 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Já jsem teda nadšená. Líbilo se mi to, fakt jsem se bavila. Je to zas něco jiného než jsem dosud četla a doufam, že mi to nadšení vydrží. Jo a co mě nejvíc baví, že se policajti moc do toho nepletou. Je to jak to je. Já totiž vyloženě nesnáším šťourání do jakéhokoliv nadpřirozena ,,civilisty" . Zbytečné zdržování děje. Taky absence sáhodlouhých myšlenek o všem a o ničem mi rozhodně nechybí.

31.01.2020 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Po prvním dílu padlých andělů ze kterého jsem nebyla moc nadšená, jsem odbočila sem. Mám ráda romance s dobrou detektivní zápletkou jako od Drake, Garwood nebo James. Tohle mě tedy, ale vůbec nenadchlo. Hlavní hrdinka mi lezla tak na nervy, že to byla hrůza. Říkala jsem si, no alespoň ten chlap jakžtakž jde. Musím říct, že autorka při psaní jeho myšlenek nešetřila papírem a nakonec i jeho jsem chtěla něčím přetáhnout. To jejich handrkování mě tak otrávilo, že když spolu hupsli konečně do postele, tak jsem to přeskočila. Bohužel jsem mezi nima necítila nic. Jindy je to hašteření to nejlepší, jiskření a tak. Tady nic. A to co ta hraběnka předvedla na konci, tak to jsem si říkala, že jí zabim sama a nebudu čekat na vraha. Bývám při hádání vraha celkem tupá, ale tady jsem ho uhodla snad hned. Bratrstvo i Odkaz i přes to, že měli slabší díly, tak se mi líbily tyhle série mnohem více.

29.01.2020 2 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Tahle dvojice byla z těch mlaďochů asi nejlepší. Ale nebýt Saxtona a Ruhna a vůbec Bratrstva, tak to byl opět jen sladký romantický příběh. Jeden z vyšší a druhý z nižší vrstvy a nějaké to nedorozumnění a nevyřešená minulost.

27.01.2020 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Romanťárna těch mladých je skoro stejná jako v předchozím díle i to zamlčení něčeho a nedorozumnění. Víc mě zajímal a dojímal Rhage a jeho rodinka a to bylo na mých 5*.

26.01.2020 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Bratrstva není nikdy dost :)) A hlavně než jsem se stačila nudit u namlouvání mladých rekrutů, tak byl konec. Jo, bavilo mě to.

25.01.2020 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Tak začátek hlavně to než se Sarah setkala s Murhderem mě moc nebavil a říkala jsem si, že se přes to snad ani nepřekoušu. A ejhle, jak to nabralo obrátky. Tohle se mi moc líbilo. Tedy krom jedné věci, JohnxDarius. To už si fakt ze mě dělá prd.l?? Tohle mi běželo hlavou. Je to má oblíbená postava(y) i kvůli Dariově minulosti. Stále to nikoho netrklo. Tohle mi tedy vadí. No nic budu se těšit na další, vypadá to na zajímavé pokračování.

24.01.2020 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Bylo to lepší než předchozí, kde jsem byla vděčná za vedlejší linky. Tady jsem je opět nenáviděla. Jo a Victorie nezajímavé i když Jo bude asi mít nějakou roli v Bratrstvu. Vichous mě stále baví takže číst o něm je fajn. Assail mi začal být sympatický až teď a Sola mě pořád nebere. Mám radši stránky s upíry bez toho lidského jeje a teď mě zabijou a kousnou a neexistujou. To mě nebaví číst.

24.01.2020 4 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Ano, všechno je zalité sluncem atd. No nebavilo mě to, Layla od začátku nepatří mezi mé oblíbené dokonce jí nemusím vůbec. V a Q jsou takový jaký jsou, jeden logický a druhý vzteklý. Xcor má spolu s V a Z společný rys a to pěkně hnusný dětství potažmo pár ( set) let před Bratrstvem. Tudíž zajímavá postava na rozdíl od Layly.Taky jsem celkem byla překvapená chováním žen, jak se tak hezky postavily za Laylu. To já jako matka jsem kupodivu docela dobře chápala Quinův vztek byť iracionální. Abych to shrnula tentokrát jsem byla vděčná za mnou mnohdy zatracované vedlejší linky, protože hlavní dvojice mě moc nebrala. Možná s jinou ženskou... Fajn už toho nechám a přiznávám, že ji nesnáším už od první zmíňky o ní. :)))

22.01.2020 3 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Musím říct, že tohle mě hodně bavilo.

22.01.2020 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Něco se dělo a to je fajn. Už od minulého dílu se dalo očekávat co a jak se Selenou a tak jsem nebyla překvapená. Vedlejší linky mi snad kromě Layly a Xcora ani nevadily. Jo a Assail stále není můj oblíbenec. Takže bezva zatím mě to stále baví.

20.01.2020 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Tak kde začít, no asi tím, že budu spoilerovat. Hlavní dějová linie je fajn, bratrstvo se mi líbí, ty vedlejší linky ne. Assail a Sola pro mě naprosto nezajímavé a popis mučení a zabití mě fakt nenalákal k k sympatiím této dvojice. Layla mě taky dvakrát nebaví a Xcor je možná zajímavý, ale přerod psychopata na něco trochu,, normálního" bude asi už moc. I přes to, že mě to baví, tak mě rozčilují maličkosti typu John x Darius, slepota Wrahta. Tolik zázračných vlastností a nic. Tak se pustím do dalších a uvidíme ????

18.01.2020 4 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Tentokrát mi ty vedlejší dějové linky fakt vadily. Vadí mi, že stále nepřišli na to o Johnovi. Jinak fajn a naprosto souhlasím s autorkou- láska je universální.

17.01.2020 5 z 5