havrmoni havrmoni komentáře u knih

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Tak já se rozhodně nenudila. Naopak bavilo mě to, za mě spokojenost. Jen tu romantiku nebo jiskru mezi Ethanem a Merit nějak postrádám. To Morgan to je něco jiného. Ten se mi líbil mnohem víc.

17.12.2019 5 z 5

Smrtící touha Smrtící touha Keri Arthur

Opět moc pěkný díl. Škoda, že musím čekat na další.

16.12.2019 5 z 5

V zajetí slasti V zajetí slasti Nalini Singh

Tohle se mi zatím líbilo nejvíce.

02.12.2019 5 z 5

Okovy minulosti Okovy minulosti Nalini Singh

Talin mi byla z těch 4 dílů nejméně sympatická i když si chudák zažila dost. Jinak celkem opět pěkné čtení.

01.12.2019 4 z 5

Ledové pohlazení Ledové pohlazení Nalini Singh

Tak tohle se mi zatím líbilo nejvíc. Tedy z těch tří co jsem četla. I když Brenna mi občas lezla na nervy, jak na Juda tlačila.

29.11.2019 4 z 5

Předtuchy smyslnosti Předtuchy smyslnosti Nalini Singh

Tak nějak nevím. Je to jak přes kopírák,tedy skoro. Postavy jsou celkem fajn, ale tentokrát se tam nic moc nedělo. Kromě toho surfování v hlavách a to mě zas až tak nebere.

27.11.2019 3 z 5

Otrokyně citů Otrokyně citů Nalini Singh

Je to takové romantickoerotické krimi- fantasy. Nebylo to špatné, ale četla jsem lepší. Nejsem fanda Matrixu a i když mám celkem velkou představivost, v tomto jsem se občas ztrácela. Tyto mentální výlety mě ani moc nebavili. Zkusím další díly a uvidím.

27.11.2019 3 z 5

Gaiin štít Gaiin štít Kevin Hearne

Není co dodat, mám ráda povídky a tyhle doplňují mezery v sérii.

25.11.2019 5 z 5

Nahraný Nahraný Kevin Hearne

Jako čtivý to je stále, ale tak nějak mi začíná vadit co všechno Atticus rozpoutal a kolik lidí- nelidí kvůli jeho zmyšlenkám zemřelo. I tak se těším na další díl.

24.11.2019 4 z 5

Napálený Napálený Kevin Hearne

Další zajímavý díl.

24.11.2019 4 z 5

Praštěný Praštěný Kevin Hearne

Tohle bylo trošku jiné než ty předchozí. Sice se to stále dobře čte, ale tak nějak jsem si Attiku zařadila spíš mezi obránce než útočníky. I když je fakt, že po přečtení příběhů co komu zlého Thor udělal, jsem taky měla chuť ho zabít.

22.11.2019 4 z 5

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

Bavila jsem se. Líbí se mi to, dobře se to čte.

21.11.2019 4 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Já jsem spokojená. Nedávno jsem dočetla knihy od Briggs a tam je taky takový podobný ,svět" a toto je i vtipné. Jo, jdu do dalších dílů.

20.11.2019 4 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Tohle mě konečně bavilo na plný počet *. Ale ten konec??? A další díl až v lednu, když prý měl být v listopadu??

18.11.2019 5 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Tak teď mě to teprve pořádně začalo bavit. I když ten vztah s Devlinem, to je prostě takové divné.

17.11.2019 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Jako vždy první půlka moc myšlenek úvah a otazníků. Druhá je pak taková rychlá, akce stíhá akci a všechny otázky jsou zodpovězeny. Bohužel si s hrdinkou stále nevím rady.

16.11.2019 3 z 5

Království Království Amanda Stevens

Lepší než první díl, ale stále to není ono. Když už bych se začala bát a bylo to napínavé, tak šup a myšlenky a úvahy Amelie mě od toho vytrhly. Prostě mi hl. hrdinka moc nesedí. To se mi ta holčina, co taky viděla duchy, líbila víc. Přišlo mi, že ve svým věku toho o svém daru ví více než Amelia.

15.11.2019 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Bohužel jsem čekala něco jiného. Tak nějak jsem si myslela, že bude s duchama mluvit a pomáhat odejít, dovyřešit to proč tu jsou a tak. A ona je vlastně jenom ignorovala a nebo před nimi utíkala. Tolik let se držela rad co jí dal otec a nic si o tom víc nezjišťovala. A to s tím Devlinem. Tak to mi přišlo divný, ani se to nepokusila vysvětlit. Zkusím druhý díl a uvidím. Tohle mohl být jen rozjezd.

14.11.2019 3 z 5

Ve spárech mstitele Ve spárech mstitele Christine Merrill

Konečně rozluštění celého spiknutí. Některé knížky byly hezké jiné tak průměr, jako tato. Kdyby se celou sérií netáhla pomsta a hledání pravdy asi bych některé díly nečetla vůbec , tedy z těch co jsem sehnala.

13.11.2019 3 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Jsem moc ráda, že je to pokračování Prokurátora i když Kinga a Lukas už nejsou hlavními postavy. Radek mi nevadil líbil se mi, no o Zuzaně to říci nemůžu. Odtržená od reality a když už se trochu vzpamatovala, tak stejně před ní zavírala oči. Někdy jsem si říkala, že snad ani není dospělá. Příběh jako takový byl hodně dobrý tedy ta krimi část, ale je to tak čtivé celé, že mi to ani nesympatie k Zuze nezkazila.

13.11.2019 5 z 5