havrmoni havrmoni komentáře u knih

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Celá série se mi ve finále líbila víc než Mercy.

10.11.2019 5 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Zas pěkný díl, super.

09.11.2019 5 z 5

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Jo, fantasykrimi. Bezva. Tahle serie se mi taky líbí.

07.11.2019 5 z 5

Loviště Loviště Patricia Briggs

Taky bezva díl.

06.11.2019 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Jsem si říkala jestli se po Mercy pustit ještě do tohoto. No ještě, že jsem to udělala. Ty vlci co mi přišli zajímavý v Mercy jsou tady a spoustu dalších. Jo, to by se mi mohlo taky líbit.

06.11.2019 5 z 5

Bouří prokletá Bouří prokletá Patricia Briggs

Na mě zas bylo moc té politiky a kdo s kým a proč intrikoval. Až jsem se v tom ztrácela. Jinak dobrý. Po přečtení celé dosavadní série můžu říci, že počáteční díly byli lepší. Hodně akce a málo politikaření.

04.11.2019 4 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Tak tohle mě tentokrát moc nebralo. Takové zdlouhavé a hodně politiky v tom jejich ,,společenství". Dobré na tom bylo, že jsem přišla na chuť Adamovi. Trvalo to sice 10 dílů, ale stalo se :)).

03.11.2019 3 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

K tomu není co říci.

01.11.2019 5 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Tak tady je trochu víc Adama a je to i z jeho pohledu. Vzala jsem ho na vědomí a možná by se mi začal i víc líbit, kdyby tam autorka nestrčila Asiho. No a ten byl pro mě mnohem zajímavější. A Stefan hmm :)) Líbí se mi jak Mercy zvládá svoje ,,dary" a jsem zvědavá co ještě v sobě najde.

30.10.2019 5 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Jo, tak to bylo něco pro mě. Indiánské legendy já můžu. Taky jsme se dozvěděli něco o minulosti Mercy. Bylo tam více Adama a mě přesto chyběli ostatní vedlejší postavy jako Sam, Ben, Stefan aj. On je tak kladný i když vrčí a zabíjí. Prostě mě nijak neuchvátil. V jejich vztahu stále nevidím jiskru. Ale to je můj dojem a jiní to můžou vnímat jinak :) Čtu to za sebou jeden díl za druhým a zatím stále nemám potřebu prokládat něčím jiným.

30.10.2019 5 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Tohle se mi líbilo o trochu méně než ty předchozí. Asi je to tím, že je tu méně akce a víc takových těch smečkovovlčích věcí. Chybí mi Stefan a teď přijdu asi i o Sama. Ještě, že je kolem Adama tolik sympaťáků, páč on ve mě nevyvolává nic. Je mi fuk když tam je nebo není.

29.10.2019 4 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Tak od tohoto dílu jsem se nemohla utrhnout. Fakt pěkný. Krom Samuela se mi zamlouvá i Stefan. Jen Adam i když je víceméně hl. postava a partner Mercy, mě nezaujal skoro vůbec.

28.10.2019 5 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Je to čím dál lepší. Samuel se mi stále líbí víc než Adam :))

27.10.2019 5 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Velmi čtivé. Já jsem spokojená. Jooo, abych nezapomněla, Samuel je můj oblíbenec.

27.10.2019 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Další pěkná fantasy a bez sexu. I tak je to čtivé :))

25.10.2019 5 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Před touto knihou jsem četla sérii Strážkyně Riley Jensonová a u posledního dílu jsem napsala, že se mi líbilo jak žijí lidi a nelidi vedle sebe a vědí o sobě a tak. Že nemám ráda ty holky co se dostanou k nějakému nadpřirozenu a než něčemu uvěří atd. je konec knihy. No tak to je přesně tohle. Vlastně je to romantika s upíry. Hrdinka mě moc nebavila , jen ti upíři byli zajímavý. Uvidím jak se to bude vyvíjet dál. Spíše to vypadá, že co příběh to jedna dvojice a trocha toho boje kolem.

24.10.2019 3 z 5

Nejtemnější polibek Nejtemnější polibek Keri Arthur

Tak jo, chci další díly. Je to sice fantasy, ale bavila mě ta krimi v tom. Hledání pachatelů a ty lidi nelidi to bylo fajn. Řadím autora do oblíbených. Mám ráda příběhy, kde nejsou rušivé prvky typu: nevěřím na nadpřirozeno a takové ty naivní hrdinky hozené do takového světa. Toto bylo dobré právě v tom, že lidi vědí a žijí s tím a v tom.

23.10.2019 5 z 5

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Keri Arthur

Tady se nedá moc co napsat. Je to fantazie autorky a já to tak beru a líbí se mi to. Baví mě to čím dál víc.

22.10.2019 5 z 5

Smyslné zlo Smyslné zlo Keri Arthur

Jako parádně si to užívám. Fakt mě to baví.

22.10.2019 5 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Někdy byl sex tak nějak zbytečný a mohla se ovládnout. Ale autorka napsala postavy s nějakými vlastnostmi v nějakém světě a mě se to docela líbí. Hezky se to čte. Škoda, že tak pomalu překládají, je 9 knih této série a autorka má i jiné knihy. Nevím na co se stále čeká.

21.10.2019 5 z 5