havrmoni havrmoni komentáře u knih

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Tenhle se mi líbil o trošku méně, než předchozí. Zřejmě vinou Anny. Byla mi ze všech čtyřech hrdinek nejméně sympatická.

15.09.2019 5 z 5

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Je to lepší a lepší :). Tenhle byl snad ještě hezčí než ty předchozí.

V objetí temnoty V objetí temnoty Alexandra Ivy

Není třeba mnoho slov. Romantika, erotika a fantasy, co víc si přát :))

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Jsem spokojená a co víc, natěšená na další díly.

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

Drsnà Cat, bohužel je mi trochu k smíchu. Že už se nečervená při narážkách na sex a dvojsmyslech a sprosťárnách, budiž. Je to už ženská blíž třicítce než pubertě. Ani by mi nevadilo, že sama začala ty sprosťárny používat, ale vadí mi, že je jich moc teda jakože příliž i tam kde to není třeba. Je spíš taková hulvátská jako kdyby drsoň= hulvát. A teď k příběhu, fakt jsem se zasmála jak držela upíra krkem dolů, aby z něj nakapala krev do úst toho, koho měla ta krev vyléčit. A ta vyléčí vše, jak se zdá. Dobře, fantasy se meze nekladou.

10.09.2019 3 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Tak nevím, Cat mi k srdci moc nepřirostla. A abych řekla pravdu cca třičtvrtiny knihy jsem se nutila dočíst. Jelikož mám úchylku dočítat celé série a navíc jsem vždy zvědavá, jak to dopadne, tak se pustím do dalších dílů. No, budu doufat, že mě začnou bavit o něco víc :)).

10.09.2019 3 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

To nejlepší na konec. Víc není co dodat. I když jsem zpočátku nebyla nijak nadšená a trvalo dvě a půl knihy než mě to dostalo, stálo to za přečtení.

08.09.2019 4 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Už se to rýsuje :). Sny hodně napověděly a taky jsem se dozvěděla něco o minulosti Georginy.To, že její kamarádi jsou i mými oblíbenci nemusím snad ani psát.

08.09.2019 3 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Přiznávám, že už jsem v tom. Vtáhlo mě to a já jsem čím dál zvědavější.

08.09.2019 3 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Tak pořád to úplně ono takový to, páni to bylo něco, ale nějak jsem do toho zapadla. Musím uznat, že se to celkem dobře čte a i když si říkàm ,, to se zas táhne a nic se neděje", tak nepřeskakuju. Mám strach, aby mi něco neuteklo :))

07.09.2019 3 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Nebýt tam celkem zajímavé postavy, tak nic moc. Takový průměrný příběh o mladých lidech. Asi jsem zhýčkaná fantasy od S.Kenyon, protože u tohodle jsem se docela i nudila.

06.09.2019 3 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Tohle jsem začala číst na základě komentu pod jinou sérií o sukubách. Prý tohle je o moc lepší. Tak po prvním díle musím říci, že ne. Čekala jsem něco akčnějšího a zkušenější sukubu, no tohle se táhne. Kdybych nebyla zvědavà jak to všechno dopadne, tak další díly nečtu.

06.09.2019 3 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Tak tohle není až tak můj šálek, ale přečetla jsem sérii od K.Lynn a to mě bavilo. No tak jsem si řekla, že zkusím i tohle. Je to taky o mladých a rock já můžu. No, tak to bylo docela zklamání. Ani vtipný ani nijak zajímavý, jakože do hloubky zpracované postavy a vedlejší postavy taky nic moc. Kromě Mala.
Nebýt tam ten sex, tak čtení pro naivní puberťačky. Je to takový fofr, že i když si v tomto žánru na nereálnost nestěžuju ( na relax není potřeba), tak toto bylo už trochu moc naivní. Mám celou sérii, takže přečtu, jako oddych jo, ale nic víc.

03.09.2019 2 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Trošku klidnější, ale taky hezké čtení. Nenudila jsem se a to je oč tu běží :).

02.09.2019 4 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Četla jsem celou sérii dohromady pěkně popořádku, jak jeden dlouhý příběh o partě fajn lidiček. Musím přiznat, že u něj nerada vystupuju, fakt mě to bavilo.

02.09.2019 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Tak tohle se mi taky líbilo. Rozebírat proč, by bylo na dlouho.

30.08.2019 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tohle bylo mooc fajn. Vrátila jsem se do svým mladých let a nechala se vtáhnout mezi ty úžasný lidičky. Ani se mi na konci nechtělo opustit příběh. Dokázala jsem ho vnímat z Calliina pohledu, ale zároveň to vnímat jako matka. A tady musím říct, že chovàní rodičů jsem nepobrala a je pro mě nepřijatelné. Jinak opět velmi hezky popsané postavy. Tedy nemyslím ty všechny břišáky :)) spíš ty jizvy, na těle i na duši. Jo a nesmím zapomenout na mé sympatie ke Katie, tak jako se mi líbil Ollie. Takové zvláštní postavičky milým způsobem.

29.08.2019 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Tohle se mi hrozně táhlo. Jednu chvíli mi přišlo, že se nic neděje a jede to pořád dokola. Možná je to tím, že nemusím knihy vyprávěné jednou osobou a když už, tak z obou pohledů nebo z mužského pohledu. Jako ten Camův. Nicméně stále platí, že jsou zajímavé postavy i osudy. A i když se to táhne nemám potřebu přeskakovat.

28.08.2019 3 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Po přečtení této knihy vím určitě, že příběh z pohledu Avery určitě nebu číst. Cam byl k Avery citlivý a trpělivý, ale i přesto jí dokázal na rovinu a přímo říci co si myslí. Líbilo se mi, že nedolejzal. Musím přiznat, že se mi líbí postavy s nějakou tou minulostí a sledovat jak je to ovlivnilo a jak se s tím vyrovnávají.

27.08.2019 4 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Knihu jsem si chtèla přečíst hlavně kvůli tomu, že je z pohledu muže. Není to tak časté a i přestože jsou autorkami ženy, tak ti bývá fanj počtení. Taky mě zaujal komentář od Daecius a přiznám se, že s ním skoro ve všem souhlasím. Nemám ráda chlapi jako je Matt, toho jsem měla chuť kopnout :) Julie, no na třiadvacet mě přišlo, že má dost ,,odžito" a slovník jak dlaždič. Chápu však, že to měl být protiklad ke Stephanovi, on někoho takového potřeboval. Stephan, s vlastnostmi zděděnými po otci, neoplýval velkou sebedůvěrou. Otec byl jeho vzor a jelikož umřel když byl Stephan na prahu puberty, tak si myslím, že to určilo jak a kam se bude Stephanův život ubírat. Bylo hezky popsané, jak nabýval sebedůvěry, opravdu se mi jeho postava líbila. Ostatně jako celá kniha.
Když mi kniha přišla a já viděla, že je tam napsáno Dopuručuje E. L. James, autorka padesáti... tak jsem se fakt lekla. Nebylo čeho. Ty slavné 50ti odstínové nesmysly s tímto nemají co dělat. Jen reklama a podle mě dost špatná, mě to málem odradilo od čtení. A komu se naopak líbí padesát a čeká něco v tom duchu bude zklamaný.

26.08.2019 5 z 5