havrmoni havrmoni komentáře u knih

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Tak jako jo, ujíždím na tom. Láska,sex a přátelství,rodina. Taky je to i vtipné i smutné. Láska má mnoho podob.

15.01.2020 4 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Líbí se mi to, jen je to moc natahované. Jako Darius, to jim to nesecvaklo?? A dojde k tomu vůbec? Protože to, že já to vím a oni ne, mě spíš rozčiluje.

12.01.2020 4 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Tohle mi trvalo dlouho přečíst. Bezduché jsem četla letem a přiznávám, že i to, kde se objevila Ehlena. Moc dlouhé.

11.01.2020 3 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Phuryho příběh sám o sobě byl docela zajímavý, ale nestačil. Proto jsem byla ráda, že byl pouze okrajový. Opět další rozehrané příběhy a tím pádem taková návnada na čtení dalších dílů. Rodina, přátelství a lásky. To je to co se mi líbí, nějaká ta akce a relaxační fantasy akorát pro mě.

09.01.2020 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Já jsem teda tak nějak spokojenější a spokojenější :)) Něco se tam děje, rozehrané příběhy jiných a dohromady to dává celek, který mě baví.

09.01.2020 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Tak jo, tohle jsem si užila. Bylo to o něčem, stále se něco dělo. Přátelství Butche s V je prostě úžasný. Butch tomu dodáva šťávu a ten vtip, fakt jsem se i zasmála. Marissa až na pár situací mi moc sympatická nebyla. Dokonce jsem se přistihla, že když se objevila na scéně, tak jsem si říkala, už je tam zas? :)) Jen to chlapský brečení na mě nějak nezabírá.

07.01.2020 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tak tohle už bylo lepší. Ne tak sladké, ale stejně jak ty chlapy brečí v každém díle. To u takových drsňáků není obvyklé. Zatím z těch tří nejlepší.

05.01.2020 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Nebylo to horší než předchozí díl a celkem jsem si zvykla na styl psaní autorky. To jak se střídají pohledy několika ,,lidí " najednou. To, že jsem dala o jednu hvězdu méně, je kvůli Mary. Sice silná žena ve slabém těle, ale nesmírně mi lezla na nervy minimálně do dvou třetin příběhu. Co mě překvapilo, že sexovat mohla vlastně pořád. Horečka přešla a šup na to. Někdy přitom stačí obyčejné nachlazení a člověk má náladu akorát tak padnout do postele, sám.

04.01.2020 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Tak nevím kde začít, počítala jsem s upíří romancí, ale tak nějak jsem si říkala když jsem začala číst, že by to mohlo být dost akční. No nebylo. Je to opravdu eroticko- romantická upířina. Drsný dvoumetrový chlap z něhož vstávají vlasy na hlavě je chvílemi sladký jak cukrkandl :). Nicméně jsem se rozhodla brát to jako romanci s pěknou dávkou erotiky plnou pořádných chlapů a ohodnotila 5*. Brát to jako fantasy, byla bych dost nespokojená.

03.01.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Začnu tím, že je to hezky napsané tudíž se to hodně dobře čte. Úsměvné, ale i dojemné. Jednu chvíli se usmívám a druhou mám slzy v očích. Charlotte je na můj vkus moc optimistická a tak kladná postava, že mě z ní občas trnuly zuby. Taky se mi zdálo, že na Reeda příliš tlačí. Ale to je asi tím, že to sama nemám ráda. Nejvíc mě dostal konec. Nejsem sice žádný velký romantik za to jsem 27 let vdaná a tak ten konec byl za mě nejhezčí tečka.

02.01.2020 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Musím přiznat, že jsem si parádně užila. Hlavně jsem měla konečně po všech těch svátcích klid na čtení. Dala jsem to za jeden večer a moc se mi to líbilo.

01.01.2020 5 z 5

Město duchů Město duchů Stacia Kane

Paráda, dobře napsaný příběh i postavy. Někdy má člověk těch kladných a krásných osob plný zuby a toto byl přesný opak. A mě se to líbilo.

01.01.2020 5 z 5

Oči mrtvých Oči mrtvých Stacia Kane

Na to, že je hrdinka na práškách už jsem si zvykla. No ono to prostředí a vůbec osoby v příběhu nejsou tak úplně slušňáci. Že je podle mého názoru hrdinka slabá, proto dává přednost rauši místo ,aby tomu všemu čelila, to mi taky až tak nevadí. Autorka to tak vymyslela a já to tak beru. Je sice závislá, ale stále to šlo. Co mi, ale vadilo, bylo to, že se dostala do všech těch sraček právě kvůli ,,utajené " závislosti. Že se chovala jako kráva ( jinak to říci nejde) a potom absťáku.... no když už nic z toho jí nenakoplo a v podstatě jen nad tím mávla rukou, tak to spadla fakt hodně na dno. Příběh fajn, napětí a duchové bezva a už jen proto jdu do dalšího dílu.

30.12.2019 4 z 5

Smrtící duchové Smrtící duchové Stacia Kane

Začátek byl takový zmatený , tedy pro mě, než jsem se do toho dostala. Příběh sám o sobě se mi líbil, na hrdinku jsem si musela zvyknout, ale jinak dobrý. Jdu do dalšího dílu.

29.12.2019 3 z 5

Divoká karta Divoká karta Chloe Neill

Líbilo se mi to.

27.12.2019 5 z 5

Hořké sousto Hořké sousto Chloe Neill

Líbilo se mi to. Jen mi trochu vadí, že Merit jako ochránkyně, která dost trénovala a upír se smysly lepšími než člověk tady dostávala dost na frak. Přišlo mi, že místo, aby ona chránila Ethana, chránil on jí.

26.12.2019 5 z 5

Pravidla hry Pravidla hry Chloe Neill

Ještě jsem to nevzdala, takže dobrý.

24.12.2019 4 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Tohle mě bavilo asi nejméně. Merit jsem zatím moc nemusela a teď ještě míň. To na tom konci to pos...a. Fantasy svět této autorky mě celkem baví, ale hl.postavy moc ne.

19.12.2019 3 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Je to lepší než předchozí. Se sympatií k hl.hrdinům jsem na tom zatím stejně- nic moc.

19.12.2019 4 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

Víc se mi líbil první díl. Děj není špatný, ale Merit mě tak nějak zklamala svým chováním. Opět necítím nic z toho o čem se píše, jako o jiskření mezi ní a Ethanem. Ten je mi mimochodem celkem nesympatický. Vedlejší postavy mě zajímají víc než ty hlavní. Uvidíme dál.

18.12.2019 4 z 5