havrmoni havrmoni komentáře u knih

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

No musím přiznat, že jsem byla mile překvapená. Bavilo mě to jejich hádání a hlavně mě bavilo, že autorky nenechaly Olive kvůli chlapovi vyletět mozek z hlavy. Což se občas často:)) stává hl.hrdinkám v podobných situacích. Sice zápletka mi trochu vadila vzhledem k jejich věku nebo zralosti. Prostě, že by Ethan byl vůči bratrovi tak zaslepený. Ale jinak jo, dobrý.

21.10.2021 4 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Četla jsem po Osudovém dopisu a tak mi to přišlo moc, já nevím jako uplakané?? A víc sladké. Nicméně to bylo fajn čtení. Známe jak to bylo s Nevlastním bratrem a teď tu máme druhou stranu, opuštěnou Chelseu. Epilog byl super.

19.10.2021 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Nekomplikované a oddechové, prostě takové pohodové čtení. Žádné zbytečné zvraty a tajnosti, všechno tak hezky plynulo. Jako jo, tohle byl relax parádní.

19.10.2021 5 z 5

Podraz Podraz Paulina Świst

Začnu asi tím, že kdyby toto byla první kniha této autorky, tak další už bych nekoupila. Jak jsem se po přečtení předchozího dílu těšila na toto závěrečné finále všech hrdinů pospolu, tak jsem byla zklamaná. Tolik replik z filmů a textů z písní v dialozích ( nebo snad místo nich) jsem snad v žádné jiné knize nečetla. Taky to, ,, hlasem moderátora soutěže.... řekl...." A ten Zaklínač mě dorazil. Jako fakt?? Vzhledem k věku a vytíženosti plynoucí z jejich zaměstnání bych nečekala, že budou znát tolik filmů a ještě z nich citovat hlášky. A teď k ústřední dvojici, Bart ještě jakžtakž šel, ale Pola. To jsem měla pocit, že čtu o nevyzrálé puberťačce. Takže žádné wow se nekonalo a ten koronavirus a kecy kolem něj to mě dorazilo úplně.

17.10.2021 3 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Tak tohle je pro děti tedy náctileté. Jenže já mám ráda Harryho i Percy Jacksona, takže tohle mě bavilo. Navíc jsem vyrůstala v době, kdy jsem kromě řeckých bájí na nic podobného nenarazila. Tak si to užívám :))

16.10.2021 5 z 5

Sympatie k ďáblu Sympatie k ďáblu Justin Gustainis

Tady bohužel má sympatie začala pokulhávat. Ztrácela jsem se ve jménech a co se týče politiky, tak to jsem tak trochu mimo. Nebaví mě. Za půlkou to šlo. Mám ráda fantasy, ale tohle jsem stále brala jako krimi s magií. Takže ti démoni apod. to bylo už trochu moc.

15.10.2021 3 z 5

Špatné způsoby Špatné způsoby Justin Gustainis

No tak to byla jízda. Sice už to jde trochu více do fantasy, ale dobrý.

14.10.2021 5 z 5

Žena černé magie Žena černé magie Justin Gustainis

Tak tohle se mi fakt líbilo. K tomu není co dodat.

12.10.2021 5 z 5

Pro hrst amuletů Pro hrst amuletů Kim Harrison

Tak co dodat. Snad jen konečně to mám za sebou.

10.10.2021 2 z 5

Nikdy nezemřít Nikdy nezemřít Kim Harrison

Naprosto souhlasím s renefer, že je Rachel blbka a docela jsem si přála, aby ji ten démon sežral. Teda nevím co by jí udělal, ale já si říkala sežer jí nebo to už je hrůza. Dočtu ještě ten poslední díl, protože mi moje úchylka nedovolí nedočíst. Ale docela se bojim, že to bude ještě horší. No asi nebudu příznivcem této autorky.

09.10.2021 2 z 5

Hodný, zlý a nemrtvý Hodný, zlý a nemrtvý Kim Harrison

Abych se přiznala, tak tato hrdinka mi připomínala Anitu Blake ze stejnojmenné série. Taky takový třeštiprdlo vrhající se bezhlavě do všeho s netrpělivostí dítěte. Čtu to, někdy až nevěřícně kroutím hlavou, ale stejně se pustím do dalšího dílu. Jsem zvědavá jestli se zlepší( Rachel) a vůbec co kdyby tam konečně bylo méně toho nic okolo a začalo to mít grády. :))

07.10.2021 3 z 5

Mrtvá čarodějka přichází Mrtvá čarodějka přichází Kim Harrison

Taky mě nalákala anotace a taktéž jsem čekala něco ve stylu Mercy. No bohužel jsem byla zklamaná. Čarodějka Rachel mě nijak neuchvátila, příběh jako takový nebyl až tak špatný,ale do poloviny byl takový seznamovací. Druhá půlka byla akčnější, že jsem zvědavá na další díl. Nejlepší je rodinka skřítků.

04.10.2021 3 z 5

Divoký symbol Divoký symbol Patricia Briggs

Tady neni co psát. Líbí se mi to o trochu více než Mercy . Přiznávám Charlese miluju a nemůžu se dočkat ( za rok??) dalšího dílu.

02.10.2021 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

(SPOILER) Já jsem opět spokojená. Mám tuto autorku ráda právě pro to nekomplikované a oddychové čtení. Tady bylo hezky popsán přerod zhýčkané hvězdy v muže činu. A téma bulvár a paparazzi tam dobře zapadlo. Ač jsem nikdy s nimi neměla co do činění, nesnáším to. Vzteky jsem při čtení zatínala pěsti. Takže komu nevadí pohádky pro dospělé, tak hurá do toho.

20.09.2021 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Nevím jestli je to tím, že jsem před tímhle četla knihu Na druhý pokus, která byla úžasná nebo už autorky ztrácí drive. Nemá to tu jiskru, vtip ani tu lehkost. Bylo to jak na houpačce, když se mi to začalo líbit a čekala jsem jak to bude dál, tak šup a šlo se jinam. Zkrátka do poloviny o ničem pak trochu sexu, aby pak přišlo, za mě , zkratovitý jednání Kendall a posun v čase. A jako vysvětlení na otázku ,,proč jsi to udělala" , ,,nevim" , mi jako odpověď fakt nestačí. Ano, je to sladké, nenáročné, ale tentokrát mi to nestačilo. Teď jsem koukala, že je to starší dílko, které tady vydali teprve teď.

18.09.2021 2 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Ježíš to byla jízda, smála jsem se až mi tekly slzy. Takhle hezkou romanticko-erotickou a hlavně vtipnou knihu jsem už dlouho nečetla. Je tam všechno i ty pocity byť pro někoho iracionální, opravdu moc hezky napsané.

17.09.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Zasmála jsem se. Em sice na můj vkus byla víc furie než by mi bylo milé, ale jinak to bylo svižné čtení. Bavili mě oba, vypadá to na dobrou serii.

16.09.2021 4 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Tak i tohle mě bavilo a přiznávám, že jsem zvědavá na Asu a třeba i Poppy a Sayer.

14.09.2021 4 z 5

Nash Nash Jay Crownover

A zase moc opakujících se zbytečností. Kdyby se Saint tak dlouho nepatlala s minulostí bylo by to lepší. Ale jinak musím říci, že jsem si je všechny oblíbila. Ta jejich soudržnost a to, že tvoří rodinu i bez pokrevních pout, je něco co mě v knihách baví.

14.09.2021 4 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Tohle bylo lepší než předchozí. I když mi stále připadá, že příběhy by byly svižnější bez těch sáhodlouchých myšlenek a opakujících se vět.

12.09.2021 4 z 5