Imor Imor komentáře u knih

Villette III - Zbožňovaná Villette III - Zbožňovaná Charlotte Brontë

Nádherná trilogie a jako bonus - dobrý názor na církev. Ty tři díly opravdu stojí za to číst.

Villette II - Obdivovaná Villette II - Obdivovaná Charlotte Brontë

Další krásný díl a už jdu na ten poslední :-)

Villette I - Nemilovaná Villette I - Nemilovaná Charlotte Brontë

Velmi pěkné čtení, krásný příběh, moc se těším na další díl, je dobré si koupit celou trilogii naráz.

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Nechtěla bych být ani jednou lidskou postavou v této knize, nikdy jsem nečetla nic depresivnějšího, nevím co víc k tomuto dílu napsat-možná bych tuto knihu doporučila jako povinnou četbu pro první ročníky středních škol, aby studentům došlo jaký život se žil a jaký život žijí nyní !

28.07.2013 5 z 5

Nebezpečná zóna Nebezpečná zóna Joy Fielding

Od začátku jsem se hned dostala do děje, příběh napínavý až do konce, poslední stránky knihy teprve odtajní zápletku-výborné, jen překvapivě vulgární - ještě že jsem ji nedarovala třeba tchyni, to bych neměla dobrý pocit :-)

28.07.2013 5 z 5

Mezi dvěma královnami Mezi dvěma královnami Kate Emerson

Kniha popisuje p

03.03.2013 3 z 5

Tajemství tudorského dvora Tajemství tudorského dvora D. L. Bogdan

Další příběh o životě na tudorovské dvoře i mimo něj, za vlády Jindřicha VIII. i po jeho smrti, vyprávěný vévodkyní richmondskou - Mary. Krásně napsané - čtivé.

02.02.2013 5 z 5

Au-pair v Anglii Au-pair v Anglii Petr Korbel

Příběh mladého chlapce, který se rozhodl na rok odejít do Anglie dělat au-pair a zároveň se zdokonalit v anličtině v místní škole.
Vtipné, svižné čtení. Kdo chce poznat jak to chodí v Anglii, určitě stojí za to si tuto knihu přečíst.

19.01.2013 5 z 5