Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Elena z Avaloru - Filmový příběh Elena z Avaloru - Filmový příběh Silvia Olivas

Četla dcerka. Jí se kniha moc líbila, takže úkol splnila.
Za mně 2,5 hvězdičky.

04.10.2022 3 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Dle mého názoru to byl úplně zbytečný díl.

17.11.2021 2 z 5

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Naše oblíbená pohádka.

25.04.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Moje první seznámení s touto autorkou, a věřím že ne poslední. Velmi čtivě napsané. Dost humoru, který mě rozesmál i nahlas. Hunterovi výlety do minulosti mě bavili. Byla jaem děsně zvědavá co se z toho vyvrbí a byla jsem opravdu překvapená. Všechny postavy byli sympatické, samozřejmě krom Garretta. Izzy je skvělá.
A ta anotace... to je jak k filmu (ten je taky vždy jiný než kniha) :-)

12.04.2021 5 z 5

Vánoční překvapení Vánoční překvapení Daisy Bell

Vánoční překvapení pro našeho syna, který si knihu moc přál.
Krásný příběh. Moc nás to bavilo.

19.02.2020 5 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Zase jsem se nedokázala od knihy odtrhnout. Je mi až líto, že to končí. Sophii i Mattea jsem si oblíbila. A milé bylo i nahlédnout do pokračování vztahu Grace a Jonathana a Sarah s Alexem.
Za mě perfektní série.
Kathryn Taylor opět nezklamala.

10.07.2019 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Tak a konec zvonec.
Vše se nám krásně vysvětlilo.
V polovině knihy jsem se už docela trápila a nechápala co by se ještě mohlo přihodit. No a přihodilo. To byl šok. Konec jsem doslova zhltla...

10.02.2023 3 z 5

Našlo se koťátko! Našlo se koťátko! Sue Mongredien

Čteno dcerce na dobrou noc :-)

14.09.2021 4 z 5

Strážce klíče Strážce klíče Sue Bentley

Hezké čtení před spaním pro malé milovníky zvířátek, kouzel a dobrodružství.

04.08.2021 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

I druhý díl mě bavil. Konečně se dozvídáme více o Gideonovi. Jen ten konec, to jsem nečekala. Hned jsem musela začít číst třetí díl :-)

01.06.2021 4 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Chyť mě! Ale koho? Tolikrát jsem si položila tuto otázku. Až nakonec poslední díl skládačky vše objasnil. Charlie a D. D. mi byly postupně víc a víc sympatické. A Tulip je úžasná.
Za mě 4,5* A určitě si od Lisy ještě něco přečtu.

04.02.2020 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Další skvělá oddechovka od Vi.
Mělo to vzrušení, napětí a zajímavý děj. Retrospektivní čtení mám moc ráda, Cainovi návraty do minulosti mě moc bavili.
Za mě plný počet.

24.06.2024 5 z 5

Zatoulané štěňátko Zatoulané štěňátko Sue Mongredien

Čtení jsme si užili.

14.11.2022 4 z 5

Prázdniny s kouzelnou aktovkou - První čtení s úkoly Prázdniny s kouzelnou aktovkou - První čtení s úkoly Zuzana Pospíšilová

Moc pěkná knížka pro předškoláky.
Na konci každé kapitoly otázky, které prověří pozornost posluchače či čtenáře.
Dcera dostala ve školce i s krásným věnováním od skvělých paní učitelek.

30.11.2021 5 z 5

Děsu plný dům Děsu plný dům James Preller

Děsu plný příběh nás pohltil při čtení všechny. Hlavně se natočit před zrcadlem, co když je Krvavá Mary zrovna u nás doma?

04.08.2021 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Ti dva mě štvou i baví. Těším se až celou sérii dočtu, ale vím, že mi budou chybět.
V tomto díle se konečně povede se Gideonovi trochu otevřít. Je to pro něj těžké a kdyby nedostal nůž na krk, asi by se k tomu ani neodhodlal.
Jsem zvědavá co je čeká v posledním díle (tedy krom plánované svatby) :-)

06.07.2021 4 z 5

Říkadla, písničky a hádanky Říkadla, písničky a hádanky Karel Jaromír Erben

Oblíbená kniha mého dětství si získala srdíčka i mých dětí.

13.05.2021 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Námět zajímavý, občas moc zdlouhavé.

01.01.2021 3 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Krásná romantická oddychovka u které mi i slza ukápla. Velmi rychle jsem se začetla a nějak nešlo přestat.
Líbí se mi označení kapitol datem. S každou další kapitolou jsem koukala zpět na datum předchozí kapitoly, o jak velký časový posun se jedná. A to mě bavilo.

21.08.2020 4 z 5

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Po knize jsem v knihovně sáhla kvůli čtenářské výzvě a vůbec nelituji.
Moc hezky se četla. Putování po Svatojakubské pouti mě bavilo. Stále jsem přemýšlela co je na konci asi potká, ale toto jsem fakt nečekala.
Doporučuji.

30.06.2020 4 z 5