Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Skvělé pokračování. Několikrát mě kniha překvapila a nemůžu se dočkat na další díl. Jsem ráda, že tam byly kapitoly i z pohledu Kaie a doufám, že jich bude v další knize ještě víc. Na to, že má kniha skoro 500 stran, odsýpalo to rychle.

11.04.2021 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Na začátku jsem byla úplně ztracená. Kdo je teda ta Nigtmare a kdo je Santinel. Ale pak jsem se začala orientovat ve jménech a jejich vlastností a svět renegátů a anarchistů jsem si zamilovala. Už se nemůžu dočkat na další díl.

02.03.2021 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 3 Srdcerváči. Kniha 3 Alice Oseman

(SPOILER) Za mě třetí díl byl nejlepší. Už to nebylo jen klišé, ale začínají se zde řešit i další problémy. Charlie má nejspíš poruchu příjmu potravy a Nick se tomu snaží přijít na kloub. Hrozně se těším až vyjde další díl a zjistím, jak všechno dopadne.

23.02.2021 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Tohle bylo roztomilý od začátku až dokonce. Já komiksy vůbec nečtu, ale řekla jsem si, že tomuto komiksu dám šanci a jsem ráda, že jsem tak udělala. Měla jsem to přečtené za chvilku a už se hned vrhám na další díl.

22.02.2021 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Knihu jsem četla v originále a určitě ve mě nechala pocity, že nejsem jediná, kdo má takové problémy či myšlenky. Nějaké básně byli smutné, jiné až moc pravdivé. Doufám, že až si knihu přečtu znovu, najdu v básních další skrytý význam se kterým se budu moct ztotožnit.

28.01.2021 4 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Tohle byla jízda, byl to lepší díl než první.Líbí se mi vyvíjející vztah mezi Kieranem, Cristinou a Markem. Také se mi libí Kit a jeho vztah s Tibem. Ale zase mě trochu štve Emma(úplně stejně, jak mě štvala Clary v sérii Nástrojů smrti. Na mě možná bylo v knize hodně postav, ale to nemění na mém hodnocení.
V jedné knize se stalo tolik věcí a ten konec? Skončila jsem v slzách. Těším se na poslední a závěrečný díl téhle série.

08.01.2021 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Velice pěkný román z prostředí před 2.sv válkou a během ní. Christopher se snaží najít svoji milovanou Rebeccu. Podaří se mu ji najít? Těším se i na další knihu od autora.

30.06.2020 4 z 5

Stezka v troskách Stezka v troskách Gemma Liviero

Ze začátku jsem měla hrozný problém se orientovat v postavách, hlavně když tam byl ten dej před válkou, hrozně se mi ty děje pletly,ale nakonec jsme se zorientovala a bylo to zajímavé čtení se zajímavým a pro mě nečekaným koncem.

25.06.2020 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

1/4 knihy jsem hltala a příběh mě bavil, ale pak jsem se do toho tak zamotala, že jsem nevěděla, která bije.

09.06.2020 2 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Knihu jsem si chtěla dlouho přečíst, ale bála jsem se, že mě zklame. Stal se pravý opak druhý díl jsem si zamilovala stejně jako díl první a doufám, že autor vydá další pokračovaní, protože se s Kitem a Danielem nechci loučit.

31.05.2020 5 z 5

Všechny krásné dny Všechny krásné dny Julia Kaufhold

Poslední dobou zjišťuji, že mě nebaví tento typ knih. Četla jsem a četla, ale nic mě tam nezaujalo. Ale jako oddechové čtení doporučuji

29.02.2020 2 z 5

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Maddy a Alberta jsem si hned oblíbila. Každý má jinak specifický životní příběh. Maddy má autistickou sestru B a Albert má rodinu,která o něho nestojí.
Moc se mi kniha líbila až na ten smutný konec. Já nemám ráda takové konce, proto dám jen 4*.

04.11.2019 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Jedná z nejlepších maturitních knížek!

31.10.2019 4 z 5

Leah mimo rytmu Leah mimo rytmu Becky Albertalli

Já Simon je jedna z mojich nejoblíbenějších a nejmilejších knih. Tahle kniha byla dobrá, ale ne tak, aby jsme dala 5*. Uvítala bych pokračování Simona a ne nový příběh o Leah. Ale jinak to bylo milé a oddychove čtení

09.10.2019

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Skvělé zakončení série. Nové proroctví, které nejspíš bude mít i odezvu jinou sérii. Moc se mi díl líbil a to hlavně konec na hoře Olymp a v táboře polokrevných.

09.09.2019 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Kdybych mohla dám knize i víc hvězdiček. Bylo to něco neskutečného. Svět kde kde smrt není přirozená a smrtky se starají o to aby někdo zemřel. Skvělé a ten konec byl překvapivý a těším se na pokračování.

20.07.2019 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Zajímavá, ale i smutná kniha o Brunovi, který se musel odstěhovat na místo, které nenáviděl. Kniha me bavila, bylo zvláštní vidět jak přemýšlí maly kluk. Konec dojemný.

04.05.2019 4 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Zezačátku jsem čekala nějakou detektivku,kde budou vymáhat výkupné, ale poté mě to překvapilo a nečekala jsem, že mě bude tak knížka bavit. Bylo to celkem psycho a konec byl pro mě překvapivý.

01.05.2019 4 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Oddychová knížka o holce jménem Allyson která se snaží najít kluka, kterého potkala a strávila s ním jeden den v Paříži.

17.03.2019 3 z 5

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

Hezká knizka o tom ja se dva mladí lidé se potkají náhodně a každý má jiný osud a život. Láska na první pohled a stráví spolu celý den. Ale nakonec stejně jejich lásce není přáno.

10.03.2019 3 z 5