IvonaK IvonaK komentáře u knih

Chov koček Chov koček Marie Říhová

Kniha pro ty kteří se chystají pořídit si kočku. Pro ty kteří už nějakou mají už není moc podstatná.

23.06.2019 4 z 5

Můj život na ch@tu Můj život na ch@tu Miroslav Oupic

Původně jsem si myslela že tam bude více typů chatování na různá témata, ale bohužel to bylo jen o tom jednom. Takže zkrátka klasika pro nadržené lidi.

20.06.2019 3 z 5

Dítě a mateřská škola Dítě a mateřská škola Soňa Koťátková

Učebnice pro potencionální vychovatele v mateřské škole. Napsáno velmi nezáživným způsobem, takže studenti: Vzít si zvýrazňovač a podtrhnout to nejdůležitější.

15.04.2019 3 z 5

Lásky, svatby a zálety slavných Lásky, svatby a zálety slavných Jana Moravcová

Je poněkud velká ostuda že se na této knížce podíleli dva lidé a působí jako referát žáka základní školy. Nudná a nezáživná knížka. Jen jsem se pozastavila nad Lori což byla manželka Karla Hynka Máchy, kterou ve filmu z třicátých let ztvárnila velice půvabná Karla Oličová. Bohužel její těžké astma rozhodlo o odstřihnutí z filmu a divadla.

28.03.2019 1 z 5

Jak vychovat báječné děti? Jak vychovat báječné děti? Henry Cloud

Tato kniha slouží především pro věřící a jinak jsou tam stručné a obyčejné výchovné metody.

09.03.2019 3 z 5

Žert Žert Milan Kundera

Na střední škole bych se u této knížky určitě nudila. Ale po intenzivní sledovanosti filmů za dob socialismu se stala pro mě velmi čtivou. Hned je to jiné když zná člověk ty pojmy.

12.01.2019 4 z 5

Pikantní astrologie Pikantní astrologie Daniela Fischerová

Tak v této knížce si myslím že ty charakteristiky znamení nesedí. Já bych třeba váhu prohodila s beranem a ryba vůbec není tak něžná a citlivá jak autorka zde popisuje. Naopak znám rybu co má úplně odlišnou povahu. Ale i přesto knížka byla vtipná a až na konci mě naštěstí začla nudit protože jsem marně čekala jak by si sedli beran s beranem. Když tam byl třeba vodnář s vodnářem.

04.01.2019 4 z 5

Miluju tě, tak vypadni Miluju tě, tak vypadni Michaela Patočková

Přiznám se že ze začátku nic moc, ale pak se to tak rozjelo s vtipnými hláškami že jsem se celkem i bavila a ten konec opravdu nepředvídatelný.

27.12.2018 4 z 5

Televizní idoly Televizní idoly Aleš Cibulka

Ze začátku to vypadalo že nic nového. Ale jakmile nám prozradili něco o televizních hlasatelech a jiných věcech, tak jsem zvýšila hodnocení.

10.11.2018 4 z 5

Zdenka Sulanová - Utajená hvězda Zdenka Sulanová - Utajená hvězda Aleš Cibulka

Bohužel jsem tuhle knížku obdržela v otřesném salátovém vydání. A tak jsem kapitolu speciálně věnovanou o Václavu Binovcovi úplně vynechala. Ale důležité je že jsem si mohla přečíst 200 stran o paní Sulanové abych byla svědkem jejího života a dozvěděla se něco o nedokončeném filmu Bludná pouť.

05.11.2018 4 z 5

Tradiční čínská medicína pro 21. století Tradiční čínská medicína pro 21. století Radomír Růžička

Tak to opravdu ne. Pokud nejste vyloženě student psychologie, tak se této knížce vyhněte. Naprosto nesrozumitelné a kdoví jestli ty cviky mají vůbec pravdivý ůčinek. Naštěstí to byla tenká knížka takže se to dalo vydržet.

24.10.2018 1 z 5

Dějiny výtvarného umění Dějiny výtvarného umění Alois Bauer

Tak to teda ne. Kniha byla nepřehledná a některé důležité informace v ní chyběly. A obrázky v ní byly dost ponuré. Takže kdo se chce vzdělávat v oblasti výtvarné kultury, tak ať navštěvuje internet nebo se raději poohlédne po jiné knížce.

17.10.2018 2 z 5

Tvoje státní maturita 2017 - Anglický jazyk Tvoje státní maturita 2017 - Anglický jazyk kolektiv autorů

Této cvičební knížky jsem si nesmírně vážila protože jsem si mohla procvičovat práci s textem a nakonec si zkontrolovat i správná řešení k úlohám. Ale bylo to opravdu náročné a kniha není vhodná vůbec pro ty, co mluví pasivně anglicky.

17.10.2018 4 z 5

Maturita Solutions 2nd edition book Maturita Solutions 2nd edition book Tim Falla

Krásná učebnice plná obrázků a hlavně přehledná a každé lekci je věnováno dost prostoru narozdíl od zastaralé Headway.

17.10.2018 5 z 5

Černobílé idoly i jiní 2 Černobílé idoly i jiní 2 Aleš Cibulka

Tak tady narozdíl od prvního vydání byly o takzvaných nehercích v celku zajímavé informace. Třeba bych vůbec neřekla do Lumíra Blahníka že byl jako kluk takový.

17.10.2018 4 z 5

Černobílé idoly i jiní Černobílé idoly i jiní Aleš Cibulka

No, je fajn že Cibulka věnoval pozornost i méně známým hercům. A proto se mi vůbec nelíbilo že vynechal Blaženu Slavíčkovou která byla nejen krásná, ale zanechala za sebou ůctyhodnou vlnu epizodních rolí než nějáká Eva Gerová která si o to nakonec ani nestála být herečkou. A o takových bezvýznamných herečkách jako byla Nora Cífková a třeba nějáké děti které si zahrály ve filmu poprvé a naposledy, tak opravdu škoda stránek.

13.10.2018 3 z 5

Zdravá chůze po celý život Zdravá chůze po celý život Christian Larsen

Dost odborná knížka ale myslím si že se mi jednou bude hodit. Hlavně mě zaujaly ty tabulky jak nohy můžou onemocnět a jak si je udržovat vpořádku atd.

10.10.2018 4 z 5

Skolióza Skolióza Christian Larsen

Přiznám se že jsem tuto knížku četla jen ze zvědavosti protože jsem po operaci skoliosy a mám už na to své individuální cviky a tyto v knize by mi mohly třeba ublížit. Avšak určitě doporučuji pro ty co chtějí na své páteři pracovat a nenechat to volně plápolat. A že si někdo do svých zad buší jak se za skoliozu nenávidí, tak to opravdu nechápu. Jinak jednu hvězdičku ubírám za to, že asi žádným cvičebním metodám pro zázračně rovná záda se nedá věřit. Když už ani nepomohlo nošení korzetu 23 hodin denně.

23.09.2018 4 z 5

Nechci tě ztratit Nechci tě ztratit Zlata Nesnídalová

Nebudeme se nudit? No, možná ze začátku ne, ale postupně budeme zjišťovat že děj je pořád ta stejná písnička a ten uspěchaný a nesmyslný konec byl pro toho kdo tu knížku vydržel dočíst celou k nepochopení.

31.07.2018 2 z 5

Muž z nástupiště č. 5 Muž z nástupiště č. 5 Robert Llewellyn

Napínavý a čtivý příběh. Akorát mě po nějáké době začaly vadit ty sexuální scény.

23.07.2018 4 z 5