Jája92 Jája92 komentáře u knih

Barevné sny Barevné sny Charlotte Vale Allen

Zajímavá knížka, kterou stojí si za to přečíst.

Balírna Balírna Sandra Lanczová

Nejspíš každý čekal od této knížky víc a mnozí byli zklamáni, škoda, ale některé jiné knížky od Sandry jsou určitě lepší. Přece jen prvotina ...

Bezcitné útoky ňader Bezcitné útoky ňader Petra Nachtmanová

Průměrná kniha, čekala jsem trošičku od ní víc, navíc dost krátká, což je velká škoda.

Budu na tebe čekat, lásko! Budu na tebe čekat, lásko! Stanislav Rudolf

Typický dívčí román.

Babí léto Babí léto Magda Váňová

Zajímavá kniha, pro mě dosud neznámé autorky.

Ben Ben Ryanne Corey (p)

Jedna z těch horších harlequinek, dala se číst, ale nic extra to nebylo.

Bolestná láska Bolestná láska Lilian Darcy

Pěkná harlequinka ze zajímavého prostředí.

Bouře vášní Bouře vášní Jenny Cartwright

Dobře napsané, pobavila jsem se a fandila Gill , aby toho tvrdohlavce přesvědčila, že není taková , za jakou ji má.

27.01.2018 5 z 5

Adventinky II: Popelka naruby / Gradyovy děti / Chtělo by to zázrak Adventinky II: Popelka naruby / Gradyovy děti / Chtělo by to zázrak Susan Wiggs

Skvěle napsané, obzvlášť mám ráda vánoční příběhy a v těchto jsem se ráda začetla.

A proč ne... A proč ne... Lori Copeland

Dobře napsané, s vtipem a eleganci, ideální na večer.

Amazonka Amazonka Jane Feather

Theo jsem si velmi oblíbila, i když občas mi trochu lezla na nervy. Velice jsem se pobavila.

Amandin princ Amandin princ Janet Dailey

Jedna z těch lepších "harlequinek" , líbilo se mi pracovní prostředí Amandy i její rodina. Jen ta obálka je naprosto příšerná.

Aliance Aliance Veronica Roth

Třetí a zároveň nejslabší díl, jehož konec mě vysloveně naštval a měla jsem pocit, že celá série vznikla naprosto zbytečně.

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

Kraťoučká knížka, u které jsem se dozvěděla něco víc o pirátovi a viděla ho z jiného úhlu.

Abstinentka Abstinentka Táňa Kubátová

Výborná knížka, která se dobře čte. Pobavila jsem se, jak to u dobré knihy má být.

Summer Summer Eden Maguire

Není to špatné, vzhledem komu jsou tyto knihy určeny.

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Zdárné zakončení celé série, které vám nic nepřidá ani neubere.

Arizona Arizona Eden Maguire

Další pokračování, ve kterém se toho dozvíte o trochu více. Čtení uplývá rychle a snadno.

Jonas Jonas Eden Maguire

Přesto, že takové knihy většinou nevyhledávám, sérii jsem si zapůjčila. Nemůžu říct, že bych se nudila, četlo se to dobře.

Anděl z Vysočiny Anděl z Vysočiny Hannah Howell

Jedna z těch knih, která vás za srdce nevezme a po přečtení si po pár týdnech nepamatujete o čem vlastně byla.