Jája92 Online Jája92 komentáře u knih

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Kniha byla zajímavě vykreslena, i když to není nejlepší dílo, které jsem četla. Přesto je napsané velmi dobře.

10.02.2018 5 z 5

Tajemné kroky Tajemné kroky * antologie

Ze začátku byla kniha super! Tedy povídky od - E.A. Poe a A.C. Doyle a Leblanca. Pak už se kvalita snižovala. Nefrita mě moc nezaujala a ostatní už vůbec ne. Je to škoda, protože jsem byla připravená dát knize plné hodnocení. Rozhodně to není kniha, kterou přečtete za jeden den.

08.02.2018 4 z 5

Nebeští jezdci Nebeští jezdci Filip Jánský (p)

Strhující kniha, jedna kapitola lepší než druhá, u některých jsem tajila dech, obzvlášť u těch posledních. Výjimečné dílo, které zasluhuje čtenářovou pozornost.

05.02.2018 5 z 5

Gričská čarodějnice 2. - Komtesa Nera Gričská čarodějnice 2. - Komtesa Nera Marija Jurić Zagorka (p)

Zajímavé čtení.

03.02.2018 3 z 5

Gričská čarodějnice 1. - Tajemství Krvavého mostu Gričská čarodějnice 1. - Tajemství Krvavého mostu Marija Jurić Zagorka (p)

Knihu jsem četla před lety, snad jsem si ji měla přečíst ve svém nynějším věku, tenkrát to bylo na mě obtížnější čtení. Pokud na ní narazím znovu, nejspíš se dám do opětovného čtení.

Genesis Genesis Karin Slaughter

Další napínavé čtení od skvělé autorky.

03.02.2018 4 z 5

Graciana: tajemná tvář perly Graciana: tajemná tvář perly Marie Cordonnier (p)

Kniha je dobře napsaná, čte se rychle, přečteno na jeden zátah.

Gabrielova žena Gabrielova žena Robin Schone

Na druhý díl jsem se těšila a jedním dechem ho přečetla, jsou pasáže, které byly velmi dobré, některé již méně.

Falešné zásnuby Falešné zásnuby Jo Beverley

Typická červená knihovna, ale napsaná celkem přijatelným způsobem.

Falešná hra Falešná hra Luděk Stínil

Obvyklá kniha od autora, krátká, plná zápletek a nečekaný konec.

Francouzova zátoka Francouzova zátoka Daphne du Maurier

Kniha se mi velmi líbila, zaujala mě již svojí tajuplnou obálkou a následně nádherným příběhem.

Frajeři jsou na draka Frajeři jsou na draka Sandra Lanczová

Docela fajn knížka.

Falešná nevěsta Falešná nevěsta Barbara Cartland

Jedna z těch lepší knih od Cartlandové, jako vždy velmi krátká, zápletka a hlavně její vyústění přijde příliš brzy jako u skoro všech knih této autorky.

03.02.2018 4 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Kniha, která mě odpočátku zaujala, četla se mi dobře a jsem zvědavá na další díl.

Elitní sniper Elitní sniper Scott McEwen

Není to špatné, místy hodně překvapivé, občas až nerealistické, ale jako četba mě to velmi zaujalo.

03.02.2018 4 z 5

Extáze: Extáze / Spoutaný a odhodlaný / Temné touhy / Dámská rozkoš Extáze: Extáze / Spoutaný a odhodlaný / Temné touhy / Dámská rozkoš Susan Johnson

Takový ten průměr , co nezaujme ani neurazí.

Brněnské nevěstky Brněnské nevěstky Naďa Horáková

Zajímavý příběh, i když se někdy těžkopádně četl.

Bez lásky se nevdám Bez lásky se nevdám Frieda Birkner-Mahler

Kniha , na kterou po přečtení rychle zapomenete, ničím nevyniká, ale třeba někomu jinému se může líbit.

03.02.2018 1 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

King je zajímavý autor, a proto je tato kniha nesmírně poutavá. Na jeho styl si buď zvyknete nebo ne. Každá z povídek má něco do sebe, některé jsou výborné, některé lepší a některé vás až tolik nezaujmou, ale nad každou z nich ještě po přečtení myslíte, ať chcete nebo ne .

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Perfektní čtení plné napínavých momentů.