JanaNicol JanaNicol komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

(SPOILER) To byla taaak nádherná knížka :) tohle pro mě byl opravdický císařský neduh ... Myslela jsem si do samého konce že zemře Hazel ale ono.... Celkově to bylo moc hezké Gus "byl" fajn týpek a Házel si v mém srdci místo taky našla:) jedna z nejlepších knih

05.08.2024 5 z 5

Celou tu dobu Celou tu dobu Rachael Lippincott

Jedna z nejlepších knih. Kyle mi připadal sobecký ale v průběhu knih si to uvědomoval. Došlo mu že ke Kim taky nemá nejlepší vztah. Co mě ale dostalo byla Marley ... Hodná,milá a sympatická na knižní postavu mi fakt přirostla k srdci. I když ostatní píšou že ten konec byl moc mě se líbil. Doporučuji si tuhle knihu přečíst je OPRAVDU OPRAVDU hezká

16.07.2024 5 z 5

Veronika a srdíčka v deníku Veronika a srdíčka v deníku Jitka Sani (p)

Taky moc pěkná knížka doporučuju pro dívky 9-14 let. Veronika je super. Tahle kniha byla hezká stejně jako předešlý díl

10.07.2024 4 z 5

Veronika a srdíčka pod lavicí Veronika a srdíčka pod lavicí Jitka Sani (p)

Poprvé jsem četla asi před dvěma lety a opravdu pěkná knížka. Znám i lepší to jo ale tohle stojí za zvážení zda přečíst či nepřečíst . Nádherná kniha a Veronika je taky super

10.07.2024 4 z 5

Hodná holka, zlá krev Hodná holka, zlá krev Holly Jackson

(SPOILER) Strašně mě překvapilo že Maxe pustili opravdu jsem Naomi,Nat atd. litovala . Jako fakt Jamie přežil? Ty hodinky všichni mysleli že je po něm. Já nemohla uvěřit že... Vždyť pan Green byl tak hodný soused. Stanley Forbes omg tomu jsem nemohla uvěřit. Proč sakra zemřel on byl jiný než jeho otec !!!! Jak to že to bylo kvůli Stanleymu. Chudák Pipa Fitz-Amobiová z toho bude mít hodně velké trauma. Říkám vám že jsem někdy musela knihu odložit jak jsem se lekla. A někdy mi tlouklo srdce tak nahlas že se divím že to ostatní neslyšeli. Tohle bylo ještě lepší než předešlí díl. Doporučuji přečíst celou sérii

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

OMG !!!! super kniha Holly Jacksonová je moje fav spisovatelka . Nádherné. Strašně jsem se bála. Konec překvapivý. Nevěděla jsem že to bude ********* a její ***** . A jak se to všechno odkrývalo. Nádherné nejradši bych dala 1000 / 10

10.07.2024 5 z 5

Mega komplikované lásky Lottie Brooksové Mega komplikované lásky Lottie Brooksové Katie Kirby

Vtipné a pokaždé mě dostali ty její rodiče ( někdy se fakt chovali jako moje)....... Nádherné prostě jenom a jenom doporučuju

10.07.2024 5 z 5

Totálně katastrofická přátelství Lottie Brooksové Totálně katastrofická přátelství Lottie Brooksové Katie Kirby

Tenhle díl mi nesedl tak jako ostatní ALE to nevadí pořád byl hezký doporučuju všem holkám. Rychle se to čte

10.07.2024 5 z 5

Neskutečně trapný život Lottie Brooksové Neskutečně trapný život Lottie Brooksové Katie Kirby

Moje nejoblíbenější série je to hezké vtipné a oddechové nádherná kniha minimalistická a reálná. Lottie mi přirostla k srdci.

Wednesday: Neoficiální kuchařka Wednesday: Neoficiální kuchařka Iphigenia Jones

Řekla bych že jsou to celkem normální recepty akorát s Wednesday názvem. Dobré chutnají dobře ale čekala jsem něco jako ty černé špagety, prstové párečky atd.

10.07.2024 3 z 5