JancaMia JancaMia komentáře u knih

Stříbrný jednorožec Stříbrný jednorožec Ludmila Vaňková

Kutnou Horu máme coby kamenem dohodil (bydlíme u Poděbrad) , kniha se krásně četla a bylo příjemné nasávat atmosféru tehdejší doby a vůbec celou tu historií Hor Kutných , cením a smekám a zároveň obdivuji protože jsem dosud za prvotinu považovala Leč pána z Rožmberka .

Na konci aleje Na konci aleje Valja Stýblová

Krásná kniha o duševních pochodech a zvycích našich seniorů ... byť je kniha zasažena do konce 80. let je stále poplatná a má toho mnoho co říct a hlavně si osobně myslím že po přečtení této knihy si každý z nás hrábne do svého svědomí a vědomí ... a snad si umete před vlastním prahem ... neb čeho mi lidé jsme všeho schopni a jak to škodí druhým ..

30.12.2018 5 z 5

Matka v koncích Matka v koncích Simona Monyová (p)

Opravdu jsou v knize zvraty kdy poznáváte sama sebe a pak se musíte smát nejenom autorčiným poznatkům ale i tomu "sakra takhle je to i přece u nás doma" :) byť už se nepíší raná devadesátá léta .. když jste v té době byly robě školou povinné ..

Vrabčák Vrabčák Táňa Kubátová

Pohlazení po duši a sága Michorovských znovu pokračuje a jak krásně ..

Sluneční drahokamy Sluneční drahokamy Nora Roberts

Byl problém přelouskat prvních deset stránek ale pak se zas pro změnu nedalo přestat, nic převratného a všechno se to tak krásně vleklo v krásné přírodě ... moc krásná oddechovka :)

Nezvratné rozhodnutí Nezvratné rozhodnutí Zuzana Francková

Když chcete mít dítě ale potřebujete mít i kariéru a nějak se to zamotá ..

Oranžové blues Oranžové blues Lenka Lanczová

Marcelka nafrněná fouňa .. rozjede apokaliptickou smršt kterou neumí ukočírovat , sáhne si na své dno a najednou se z ní stane poměrně rozumná a snad i normální holka která bohužel svým konáním příjde o svého prince .. no ani život není růžovej proč by měla být každá knížka že ..
Nebo jsem snad jedinná která má pocit že u Lanczové vždy 3-4 knížky na jedno brdo a pak bum a objeví se nálož jako tahle .. (knih je dohromady 61 ) ?

Stopa v mém srdci Stopa v mém srdci Lenka Lanczová

Jak dopadne když je rozjívená patnáctka dopálená že musí jet na hotel s maminkou a babičkou a co všechno dokáže na místě provést .. a v závětru se objeví i ten srdcovej kluk jako třešinka na dortu ...

30.12.2018 2 z 5

Sny pod kloboukem Sny pod kloboukem Marie Kubátová

Milá knížečka s ještě krásnějšíma povídkama ze života a o tom jak je život prostý ... a že kolikrát stačí málo ..

Rozbité štěstí Rozbité štěstí Táňa Keleová-Vasilková

Kniha která obsahuje vše rozpad vztahumzačátek nového, problémy s dětmi, kariérní růst, ... zkrátka jako v životě nahoru a dolů ..

30.12.2018 4 z 5

Stoletá kuchařka : nejoblíbenější recepty z let 1900–2000 Stoletá kuchařka : nejoblíbenější recepty z let 1900–2000 Hana Pavlovcová

Určitě zajímavá knížka pro milovníky gastronomické historie :)

Tři na lásku Tři na lásku Lenka Lanczová

Bylo mi líto jaký vztah zaujala Klára ke svojí matce a svému otci, naprosto jsem nepochopila proč takové haló kvůli kurevníkovi Milošovi .. příjemné rozuzlení s nevlastní matkou a její dcerou a matčiným nápadníkem a Patrik se taky ukázal jako prima kluk ..

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

Kozí hrádek, hospoda na molu, mokrá louka ... vše od Lenky se odehrává většinou na těchto místech jen hrdinky se mění a s nimi jejich chlapci .. ale svůj půvab to stále má ..

29.12.2018 4 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Jj střeštěnej nápad a jak jinak může dopadnout ..

26.12.2018 4 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Ŕízné , jen nedokončené .. snad se to někdy dozvíme ..

20.12.2018 5 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Laskavé vyprávění o babičce a její rodině ..

20.12.2018 4 z 5

Tajná láska Tajná láska Lenka Lanczová

Když se do vás zamiluje váš idol...

20.12.2018 2 z 5

Láska na heslo Láska na heslo Táňa Kubátová

Vedoucí výpočetky a její peripetie s přiřazeným kolegou . Příjemné oddechové čtení.

20.12.2018 4 z 5

Rebel Rebel Táňa Kubátová

Programátorka na srazu po 15 letech .. následuje e-mail od charismatického spolužáka a události se začnou slibně vyvíjet ..

20.12.2018 5 z 5

Jak rozvíjet inteligenci svého dítěte Jak rozvíjet inteligenci svého dítěte David Gruber

Kniha je plná dobrých rad pro správný duševní rozvoj dítěte . Najdete zde plno rad jak vychovávat a rozvíjet myšlení dítěte .

20.12.2018 3 z 5