JancaMia JancaMia komentáře u knih

Výživa dětí od A do Z Výživa dětí od A do Z Lenka Kejvalová

Ucelený přehled včetně receptáře, co a jak podávat dětem od nejútlejšího dětství až po pubertu pro správný vývoj .

Kam se vytrácí láska Kam se vytrácí láska Lenka Lanczová

Moje nejoblíbenější kniha autorky (když pominu Mokrou louku) , baví mě svižnost, vtipnost a zároveň dramatičnost povolání zdravotních sester a také o tom co život přinese a ne vždycky je to příjemné .. s krásným závěrem že život jde přeci dál ..

Medová léta Medová léta Ivan Kraus

humorné vyprávění dospívajícího mladíka

20.12.2018 4 z 5

Má rodina a jiná zemětřesení Má rodina a jiná zemětřesení Ivan Kraus

Humorné povídky ze života, někde se pousmějete u jiné hýkáte smíchy .. a u další si říkáte "proboha, to je jako u nás doma!!" :)

Nášup Nášup Táňa Kubátová

Příjemné čtení ze života, moc mě baví autorčin styl vyprávění. Dva příběhy jeden o výpočetní specialistce a druhý o vedoucí z posty na konci 80. let.

Zapadlé hnízdo Zapadlé hnízdo Frieda Birkner-Mahler

Červená knihovna 50. let s celou svojí krásou :) neb dcera Hedwigy také umí . Krásné sídlo, lidé starých časů a příjemně plynulý děj ..

20.12.2018 2 z 5

Prázdniny pro zaláskované Prázdniny pro zaláskované Lenka Lanczová

Když se sejdou tři sestřenice na prázdninácha všechny se zamilují do jednoho kluka tak to niky nemůže dobře dopadnout ..

17.12.2018 4 z 5

Dědictví minulosti Dědictví minulosti Barbara Erskine

prolínání současnosti a minulosti, krásně se četlo a nedalo se odtrhnout ..

16.12.2018 5 z 5

Odstraňování vlhkosti Odstraňování vlhkosti Jaroslav Solař

Pokud máte problém s vlhkostí v bytě nebo domě, tahle kniha vám ukáže jak na to ..

16.12.2018 4 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Četlo se těžko a chvílemi jsem musela odkládat, hlavní hrdinky je mi líto, nicméně nedokážu přesně popsat co ale něco mi na této knize nesedělo možná nedotaženost a místy příliš neuvěřitelné .. proto nehodnotím .. o průměru nemůže být ani řeči ale vyloženě brak taky ne .. jen nedokážu zařadit

16.12.2018

(Prostřeno) bez servítků (Prostřeno) bez servítků Zdeněk Pohlreich

Některé recepty doma zkrátka nepřipravíte, kniha pro vyšší gastronomií a ne pro domácí vaření :)

16.12.2018 4 z 5

Šéf na grilu Šéf na grilu Zdeněk Pohlreich

super bible na léto :)

16.12.2018 5 z 5

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

letní puťáky a jejich následky :))

14.12.2018 4 z 5

Hřešit je lidské Hřešit je lidské Věra Řeháčková

Vím že Řeháčková umí a kolikrát i "krásně" syrově .. nicméně tady mi to nějak nešlo pdo fousy i když zajímavý nápad ..

14.12.2018 2 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Prima letní čtení :) Lanczovou tu můžu i po letech .. i když jsem začínala okolo roku 1997 ..

13.12.2018 4 z 5

Krotitelka snů Krotitelka snů Simona Monyová (p)

JJ stereotyp je povora ale běda když o ten stereotyp přijdete , tak pak zjistíte že Vás pálilo dobré bydlo .. četlo se krásně , některé situace vystřižené jako z naší rozvětvené rodiny .. jen ten konec byl takovej nedotaženej .. ale jinak krásná oddechovka co se četla sama ..

09.12.2018 4 z 5

Autorka ukázala dokonale duši narkomana a co všechno se v ní odehrává ..

04.12.2018 4 z 5

Život na zámku Život na zámku Jan Míka

Přepis úžasného seriálu , doslova a do písmene. Ráda se budu vracet.

04.12.2018 3 z 5

Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy Zdena Frýbová

Četlo se dobře, kniha souhlasí s tehdejším vývojem ve státě .. barvitě, plynule,pravdivě. Souhlasím se vším co bylo popsáno.

04.12.2018 4 z 5

Léč pana z Rožmberka Léč pana z Rožmberka Ludmila Vaňková

Díky této knize jsem dostala chuť na další knihy od paní Vaňkové, čtivé , krásné, nádherné a hlavně úžasný výlet do minulosti .. moc moc děkuji .

04.12.2018 5 z 5