JancaMia JancaMia komentáře u knih

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

Příběh o tom že i když se máte navenek krásně , nemusí to být skutečnost, záleží na úhlu pohledu ženy a muže a jejích měřítek, slaďárna s prvky manželské krize a její následné vyústění .. nicméně velice nereálné ale četlo se to dobře .. už pro ten pocit ..

20.11.2018 3 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Kam až Vás dožene láska k muži, co všechno dokáže žena oddaná svému muži a postupné sundávání růžových brýlí a uvědomování si sama sebe a v neposlední řadě také příběh ženy matky s velkým M, která je pro svoje a dcery dobro pořádně riskovat ..

20.11.2018 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Smutné, brutální,skandální, nervy drásající .. je neuvěřitelné že se něco takového dělo a pravděpodobně i stále děje ...

20.11.2018 4 z 5

Výchova podle slavných maminek Výchova podle slavných maminek Markéta Behinová

Průřez výchovou slavných .

The Best of Apetit The Best of Apetit kolektiv autorů

Průřez recepty časopisu Apetit z let 2004-2016, časopis je moje srdcovka krom dvou čísel mám snad všechna co kdy vyšla včetně speciálů . Nicméně musím se přiznat že za ty roky je na časopisu znát že redakce se měnila a podle ní i recepty .
Kniha je plně funkční a plná zajímavých receptů pro různé chvíle. (a téměř všechno seženete za rohem:) )

Metoda Ludmily Mojžíšové Metoda Ludmily Mojžíšové Olga Strusková

Asi další kniha z českého zlatého fondu.

07.11.2018 5 z 5

Rozumíš mi? Rozumíš mi? Ivana Fialová

Vynikající knížka na procvičování hlásek , aby děti mohly správně vyslovovat.

07.11.2018 3 z 5

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Ze života jedné knihovnice a jejích spolužaček ze střední a o tom e život může někdy bejt pořádně zamotanej ...

Srdce v temnotách Srdce v temnotách Táňa Keleová-Vasilková

O tom když je žena příliš dlouho doma sama s dětmi a o tom jak manžel začne vyšilovat když s žena vrátí do práce a on musí přiložit ruku k dílu aniž by tušil která bije a následné zvraty mezi manželi.

Kouzlo perníčků Kouzlo perníčků Miluše Koldová

Kniha vás dokonale provede technikou zdobení perníčků výrobou těsta a najdete i trošku historie o perníčcích v čechách a na moravě.

01.11.2018 5 z 5

Vekslák 2 aneb malý český bordel Vekslák 2 aneb malý český bordel Pavel Frýbort

Porevoluční český rybník a jeho podvodníčci .. přeplácané, naivní, moc zápletek na jednou ..

01.11.2018 2 z 5

Pod starými duby Pod starými duby Renata Šindelářová

Kniha je čtivá nicméně pro -náctiletou cílovku je psaná moc spisovně, ale k dobru můžeme přičíst morální stránku románu : kdy lehkovážný mladík řeší svoje vztahy k děvčatůma ne vždy uplně smyslplně + náhled na drogově závislé ..

30.10.2018 2 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

Taková jedna ze života , když máte příliš nekomplikovaný rodinný život v totálně zajetých kolejích a o tom co se všechno může stát , když vykolejíte ze zajetých kolejí a odskočíte si vedle ... a také o touze,vášni a o tom jak to všechno může dohromady moc mrzet ... ale jak já říkám "Nelítej moc vysoko , sestřelí Tě" ..

29.10.2018 3 z 5

Pekelný šéfkuchař Gordon Ramsay Pekelný šéfkuchař Gordon Ramsay Neil Simpson

Spousta věcí které v životopisu vypluly na povrch , ukazují charakter a vzorce určitého chování (proč se právě tak chová) , knížka mi otevřela oči a více jsem tohoto šéfkuchaře pochopila.

23.10.2018 3 z 5

Městečko jako malované Městečko jako malované Pavel Frýbort

Asi moje nejoblíbenější společně s karnevalem trpaslíků a reportérem a mužem na prodej a berunkama. :)

22.10.2018

Deváté nebe Deváté nebe Lenka Lanczová

Bylo mi líto co hlavní hrdince dělala matčin přítel ale toto téma už je v knize "super koťata" (tuším) ...u jedné z kamarádek ...

21.10.2018 3 z 5

Srdcový kluk Srdcový kluk Lenka Lanczová

Vtipná od začátku do konce :)

21.10.2018 3 z 5

Střípky mých lásek Střípky mých lásek Lenka Lanczová

Z knížky se vzpamatovávám ještě teď, chvílemi mi bylo Edity moc líto na druhou stranu si za to mohla sama ...

21.10.2018 4 z 5

Š jako Šarlota Š jako Šarlota Lenka Lanczová

Krásný popis časných devadesátých let, Šarlota je krásně naivní a přesto si myslí jak je protřelá ..

18.10.2018 5 z 5

Německý ovčák Německý ovčák Esther Verhoef Verhallen

Pro začínající chovatele supr.

17.10.2018 3 z 5