JancaMia JancaMia komentáře u knih

Připravte operační sál Připravte operační sál Zdena Frýbová

I když nemám ráda nemocniční prostředí nemohla jsem se odtrhnout, skvěle promyšlené postavy a vůbec celá zápletka .

17.10.2018 5 z 5

Jak grilovat Jak grilovat Steven Raichlen

Určitě super bible pro ty co rádi na grilu zkouší kromě klasiky spoustu nových věcí .

16.10.2018 5 z 5

Hrníček z lásky Hrníček z lásky Táňa Kubátová

Milá knížka o tom jak to někdy může v životě dopadnout a co to s sebou všechno nese ... nese sebou i poselství o lidských hodnotách ... za mě moc milé příjemné čtení :)

13.10.2018 4 z 5

Spi děťátko - Uspěte něžně své plačící dítě Spi děťátko - Uspěte něžně své plačící dítě Barbara Albers Hill

Obdoba knihy "nejšťastnější dětátko v okolí"

10.10.2018 4 z 5

Velká kuchařka Velká kuchařka Vilém Vrabec

Jedna z perel české kuchyně a slávy pana kuchaře .

Německý ovčák Německý ovčák Roy Allan

Poměrně obsáhlý psí průvodce, nicméně staršího charakteru tudíž pro nováčky , nemusí být platné některé informace.

10.10.2018 3 z 5

Přesilová hra Přesilová hra Pavel Frýbort

Nevím nevím, ostatní od Pavla Frýborta jedním dechem a tady mi něco nesedělo ..

10.10.2018 2 z 5

Německý ovčák Německý ovčák Eva-Maria Krämer

Asi nejpodrobnější průvodce tohoto psího plemena.

Robin Robin Zdena Frýbová

O nezvedeném psím lotrovi, který prováděl své paničce různá alotria.

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Krásný dojem z knížky kazí věčné glosování tehdejší politické scény ..

10.10.2018 2 z 5

Mokrá louka Mokrá louka Lenka Lanczová

Frky pana Mrkvičky a bábinka s tetinkou jsou báječné . Tahle knížka mě jako 15 letou hrozně bavila a dokonce i po letech.

07.10.2018 4 z 5

Tradiční česká kuchyně Tradiční česká kuchyně Viktor Faktor

Krásná kuchařka s krásnými prvorepublikovými recepty a ještě krásnějšíma fotografiema.

06.10.2018 5 z 5

Vekslák Vekslák Pavel Frýbort

Vysokoškolák Míša Najman vysokoškolák co chce mít úplně všechno a všechny ... ale ono to vůbec nedopadne dobře, jenže Míša si do poslední chvíle myslí jak je nepřemožitelný a přitom je ve své době čajíček - ameteur ..
A výsledek ? Klín klínem .. a ještě víc na dno ..
Krásné vyjádření konce 80 let a jejich úpadku s ohledem na sociální krizi a její dopady .. za mě rozhodně pět hvězdiček .. už jen proto že kniha nepustí pro svou strohost a dokonalou ukázku tehdejší doby .. podle pár pamětníků vím že tak to skutečně fungovalo ...

02.10.2018 5 z 5

Deník odbarvené blondýny Deník odbarvené blondýny Božena Svárovská (p)

Velké zklamání ..

30.09.2018 odpad!

Brousek pro tvůj jazýček Brousek pro tvůj jazýček František Kábele

Kdysi jsem se podle knížky učila já , teď se s ní učí starší dcera .

26.09.2018 5 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Kolotoč o tří vypečených manželstvích a jedné vraždě

24.09.2018

Všechno bude fajn Všechno bude fajn Lenka Lanczová

Lenka je fajn slečna která plave v matice a musí se vyrovnat s tím že se do ní zamiloval kluk do kterého je zamilovaná její nejlepší kamarádka Jolka, Lenka má taky pěkně prořízlou pusinku a skolí jí poměrně náročná nemoc a milovnice koček si také příjdou na svoje .. poučení nechybí pro mladší ročníky a pro starší příjemná oddechovka .

24.09.2018 3 z 5

Německý ovčák II. Německý ovčák II. Jiřina Koudelová

Od Horana až do současnosti , na tuto knihu navazuje tuším dalších sedm dílů .
V knize jsou fotky a rodokmeny , pokochání pro milovníky tohoto plemene .

Německý ovčák I. Německý ovčák I. Jiřina Koudelová

Od Horana až do současnosti , na tuto knihu navazuje tuším dalších sedm dílů .
V knize jsou fotky a rodokmeny , pokochání pro milovníky tohoto plemene .

Králíček Sameťáček Králíček Sameťáček Margery Williams

Krásná , něžná knížka .. která sebou nese tolik poselství a stejně vždy objevíte nějaké další ... už se těším až moje dvě děvčátka budu mít více rozumu a já jim budu s láskou předčítat :) V mé knihovničce má čestné místo .