Jita160 Jita160 komentáře u knih

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon CouCou

To vůbec nebylo špatný. Závist...kam ta člověka může až dostat.
Skvělé čtení,kniha pro mě byla poutavá, žhavá,tajemná a napínavá.
V průběhu čtení jsem cítila strach....Je to opravdu všechno tak jak to vypadá,Že se jí nic nestane,Že to není to co si myslím,Vyjde jí to nakonec?
Prostě mě to chytlo a byla jsem vážně překvapená všemi událostmi a nečekanými zvraty.
O takovou nejlepší kamarádku by vážně nikdo nestál.Bylo by možná dobře,ověřit si i ty svoje:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D

21.01.2023 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Taková lehká příprava na blížící se vanoce...:⁠,⁠-⁠)
Za mě by se ta knížka měla jmenovat Vánočni pohádky,protože to tak na mě i působilo.
Ty povídky byly všechny kraťoučké, předvídatelné,úsměvné a hlavně s dobrým koncem.

22.10.2022 3 z 5

Fake Fake Kylie Scott

(SPOILER) Sexy celebrita prochází skandálem se zadanou ženou a potřebuje pomoct.
Potřebuje předstírat láskyplný vztah a tak si najme servírku ze svého oblíbeného podniku kam rád chodí aby byla jeho falešnou přítelkyní.
Ona je oheň jak v chování tak i v mluveném slově. Norah dokáže Patrikovi vymluvit díru do hlavy a časem i do srdce. Je svá, přirozená, rozumná a toho ohromí. Láska je na spadnutí i když jeho práce stále stojí mezi nimi.
Co Patrik upřednostní aby byl opravdu šťastný práci a nebo ženu?

15.10.2022 4 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Presley byla v nelehké situaci.
Stála mezi dvěma bratry Millerovými. Jeden ji chtěl aby dostal druhou šanci a pokusil se vzkřísit její dávnou lásku z které měli společného syna. Druhy bratr Levi ji úplně propadl. Zažehl mezi nimi plamen který se nedal uhasit.
Čeká vás příběh plný emocí a hlavně toho když srdce říká něco jiného než rozum.
Kdo myslíte že v této hře vyhrál? :⁠,⁠-⁠)

04.10.2022 4 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

(SPOILER) No sakra co to bylo????
Tento erotický thriller byl naprosto výbušný a plný nečekaných zvratů. Místy psycho vůbec to není čtení pro ty se slabým žaludkem.
Začalo to malou aférkou můžovou nevěrou, který se cítil být v suchoprázdném vztahu. Milenka mu dávala sexuální a úchylné fantazie ,které u své přítelkyni nenacházel. Řídil se krédem,, sbal- ošukej- odkopni"

Aby se muž zamiloval potřebuje průměrně tři schůzky. Ženy přibližně 14.

Z milenky se stal stalking udělala mu ze života peklo. Musel se jí zbavit aby zachránil svůj pevný a klidný vztah. Stejně se časem zase začal nudit a tak si nainstaloval do mobilu seznamovací aplikaci Ukaž mi.
Byl přesvědčený že toto ne osobní seznámení s Královnou plné úchyláren a zvrhlostí mu nemůže ublížit.
Ach jak se zmýlil. Naprosto ho to zlomí.
Nic od tohoto příběhu nečekejte ,protože ať si myslíte že už víte jak to je tak vlastně nevíte vůbec nic.
Tento polský spisovatel asi není normální, ale kdo má rád normálno??
Za mě můžu jen doporučit!!!!

25.07.2022 5 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Kdo četl první díl tak ví,že to není žádná romanťárna ,ale pořádná mafiánská porce sexu, násilí a vulgarismů.
Moc dobře se mě to četlo...vůbec jsem se nenudila.
Líbil se mě posun obou hlavních hrdinů.
Liam,démon,mafián stále tvrdý vůdce,kterému kvůli ženě roztávalo srdce.
Jessica,křehká květinka se stává mafiánskou milenkou a podlehne mu na tolik,že se začne formulovat,přestane se bát,učí se střílet a dokonce i zabíjet.
Rozhodně se pustím do dalšího dílu...snad si nedočkavosti do té doby neokoušu nehty :-D

12.06.2022 5 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Tak za mě milý a klidný pohádkový příběh o chudé dívce a miliardářovi.
Čekala jsem ,že na závěr přijde nějaký průser, nějaké bům, ale byl jen sex na usmířenou a prsten s diamante.
Alice musela mít na hlavě svatozář byla neskutečně laskavá a tolerantní.
Beck byl rozmazlený bohatý snop, který si myslel že za peníze si koupí naprosto všechno.
Musím říct že se mi asi více líbily vedlejší postavy než oba hlavní hrdinové takže snad pokračování bude stoupat výš a výš a my se dočkáme pořádného dramatu, nějaké slzy a vlhkých kalhotek :-D:-D:-D

07.06.2022 3 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

V každém případě je tato knížka pro mladé čtenáře.Celou dobu jsem si říkala ...ach bože co to řešíte za kraviny???
Chce ji,pak zase nechce potom si to vymění,no prostě o ničem...pro mě.
Ale pak se autorka vydala hlouběji nejen mezi Knightem a Lunou ale i do zbytku jejich rodin.
Bylo to tak emotivní čtení, že bez kapesníku jsem to nedala...slzy nedalo zadržet.
Krásný příběh mladé i staré lásky.
Autorka prostě umí oslovit všechny věkové kategorie a ti ji prostě musí podlehnout.
Věřím že pokračování se ponese v podobném duchu...a už se na to moc těším.
Rozhodně doporučuji.

30.05.2022 5 z 5

Nymfomanka Nymfomanka Sonia Rosa

Tohle se hodně liší od erotických románů,které upřednostňují. Tady se asi nedočkám... A žili spolu šťastně až navěky.
Nymfomanka závislá na sexu. Každá závislost je nesmírně těžká, skličující, děsivá ,drsná ,omezující a ubližuje hlavně jak těm co jí mají tak i blízkým. Velmi smutný příběh nemocné ženy ,která trpí nemocí nymfomanie. Je to neskutečný hlad po sexu není to pro ní zábava ,ale naprostá nutnost jako když se potřebujete nadechnout vzduchu. Sebedestrukce a schyzofrenie a jak to nazývá sama hrdinka knížky... děložní vzteklina. Čtivý náhled toho jak člověk musí dopadnout na úplné dno. Přijde o všechno, klidný život, vztahy ,manžela, dítě přátelé.
Tuto knížku jen tak z hlavy nedostanu docela se do mě zakousla a myslím že na ní jen tak nezapomenu.

Peklo, to je moje každodennost a jedna každá špatná volba. Peklem je můj život a pocit vězení ve vlastním těle. Plane ve mně oheň a spaluje všechno co je pro mě důležité a dobré. Oheň nekontrolovatelného, slizkého nekontrolovatelného chtíče.

10.04.2022 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Pokračování půlnočního běsnění bylo opět úžasný. Trochu se podobalo prvnímu dílu ale to mě vůbec nevadilo.
No asi jsem fakt ráda že zatím nevyšlo pokračování protože opět by muselo jít všechno stranou a já si k sobě opět musela pustit Amo.... Paní spisovatelku která určitě není z našeho světa:-D:-D:-D. Píše prostě neuvěřitelně návykově čtivé knížky.
Kejklíř Bože to byl mistrovský hajzlik, manipulátor, úžasný a sexy samec.
Saskia ta která s ním nemůže nikdy být ale oheň mezi nimi se nedal uhasit.
Stejně nakonec vyhrála láska a tak to má prostě být.

25.03.2022 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Nebylo to tak špatné jak jsem slyšela.
Mafiánské prostředí,spousty sexu,drsní muži a samý luxus ...to já prostě můžu.
Příběh byl od začátku napínavý a čtivý...jak prostá holka z davu je unesena italský bossem, který ji vnímá za svoji vyvolenou a matku svých dětí, protože se mu zjevovala když byl na pokraji smrti.
Dostala jsem radu,nejdříve shlédnout film a až potom přečíst knížku.Diky za to Evičko.
Film byl pěkný, ale knížka je vždy pro mě lepší.
Tuhle sérii určitě nezavrhuji a budu pokračovat ve čtení už jen proto ,že mám po ruce pokračování.

07.02.2022 3 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Kdo má přečtené předešlé díly a líbily se mu tak určitě neváhejte a pojďte i do posledního dílu této série.
Bylo to tak jasné a známé.
Samozřejmě že nového už se ve Freedu skoro nic nedozvíte i když myšlenkové pochody Chritiána byly pro mě velmi zajímavé i zábavné. Čtu ráda příběhy z pohledu muže protože jsou to vážně mimoňové a my ženské duše jim v životě nemůžeme porozumět. Christián
dospívá v muže kterým si přál být. Anna je pro něj lék k uzdravení a dokazuje mu že on si zaslouží lásku a být milován.
Ano bylo to dlouhé čtení ale bylo potřeba aby člověk pochopil důvody a chování proč a jak se Christián schoval.

27.11.2021 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Všichni Hříšníci jste úžasní... máte hromadu chyb,každý jiný ale přesto máte jedno společné.Když potkáte tu pravou ženu, spřízněnou duši,druhou polovičku tak máte otevřenou mysl a velké srdce.
Tento díl jsem četla jako poslední,vůbec to nevadí...možná ,že i dobře.
Paní učitelka a její student? Proboha proč ne...přece jsou to taky jenom lidé.
Tady toho sexu bylo opravdu hodně ,ale co když zafunguje chemie,tak láska přijde ruku v ruce i když by neměla???
Celá série stála za můj čas a věřím ,že se bude líbit i vám které rády čtete tento žánr.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!

16.09.2021 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Zajímavý námět o kterém často nečtu.
Kniha mě nutila číst,protože jsem si říkala,že to ke konci bude pěknej průser až vše praskne .
Líbivé,milé prostě skvělé čtení na konci léta.
Romantickým duším mohu jen doporučit.

04.09.2021 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Díky Myšce43,která na tuto knížku upozornila a evineckY ,která mě k ní dopomohla jsem neváhala a pustila se do ní.
Tento kniha mě naprosto rozbila nic podobného jsem ještě nečetla a vzalo mě to dech.Nepředvídatelný, úžasný napínavý,sexem nabitý příběh.Mohla jsem si domýšlet jak to je,ale ani v mých nejdivočejších představách jsem byla úplně mimo.
Nechci vůbec nic prozrazovat jen jediné,neváhejte a přečtěte si Černé lži.
Vášnivé čtenářky moc vám děkuji,že tu jste a píšete recenze.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!!

22.06.2021 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Třešinka na dortu!!!!
Čtivý příběh a super zakončení Božského.
Celou jejich partu jsem si oblíbila.
Epilog neměl chybu.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!!

12.06.2021 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Která z nás nemá za sebou škaredý rozchod?Ale ,která po něm potkala Božského cizince????Myslím ,že nás moc nebude....ale přečíst si o Sáře a Maxovi,kteří si prostě vytáhli stejnou kartu bylo úžasný.
Rozhodně DOPORUČUJI.

08.06.2021 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Christian a Anna pro mě srdeční záležitost.Rada se k nim zase někdy vrátím.
Doporučuji přečíst každé ktera má ráda erotické romantické příběhy,který tento rozhodně je.

01.05.2021 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Za sérii Royalove moc děkuji.
Byla vše co mě v knihách baví.
Všem ji doporučuji ,nebudete litovat.
Díky Erin Watt.

14.04.2021 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Kdybych porovnávala tak možná slabší než předchozí díle,ale nechci.
Takže opět jsem velmi nadšená a poslední díl si určitě nenechám ujít.

14.04.2021 5 z 5