Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Hádka Hádka Petra Nachtmanová

Příběh se začátku jeví jako obyčejný, je o manželském páru, který se jede udobřit na dovolenou.
A tam se s obyčejné hádky ze žárlivostí rozjíždí dramatický a drsný příběh, který vás vtáhne daleko do minulosti. Vycházejí na povrch velké přetvářky, zákeřné lži, posedlost a pomsta z nešťastné lásky ,která se stává noční můrou.
Čekala jsem takovou slabou milostnou jednohubku a ono to bylo pekelné a trochu chaotické drama.

31.12.2023 3 z 5

Deset tváří ženy Deset tváří ženy Sherry Rose (p)

Kdo o této knížce uvažuje tak by do ní měl jít s velkou odvahou, protože je to velmi otevřená zpověď zralé ženy.

Chtěla jsem dneska mít okna ale předtím jsem se chtěla jen trošičku začíst...a bylo to ,, okna musí dneska počkat sakra"

Tato zralá nymfomanka nám odkrývá svůj život o hodně let s mladším erotomanem.
Ukazuje nám svých 10 tváří a hladu po sexu.
Jejich život je především o sexu a o tom jaké mají neutuchající libido. Hrají hry na dominanta i na to jaká ona dokáže být orgasmická mrcha. Dopřávají si co mají v životě nejraději ,rádi se pochlubí i podělí se svými kamarády.
Určitě nejsem žádná puritánka, protože sex neodmyslitelně patří do života ,ale toto mě vzalo vítr z plachet.
Bylo to vzrušující čtení ,které vás nenechá chladnými ani kdybyste stokrát chtěli.
Připravte se na žhavost, která vám tato knížka přinese.
Doporučuji opravdu jen těm co si rádi o sexu přečtou , nečekejte vanilku ani romantiku.
Je to syrové a chtivé... které může okořenit život.

04.11.2023 4 z 5

Zakázané vzpomínky Zakázané vzpomínky Lenka Hnátová

Pokračování ,které asi nikdo nečekal...
Dokáže se člověk z nešťastné lásky úplně zlomit ,onemocnět jak psychicky tak duševně? Dostat se do stavu zombie a vůbec nic necítit?
A co léčba je na to nějaký prášek,implantace srdce nebo zavření do blázince?
Ne... na to pomůže zase jenom láska, ale jiná nesobecká.
Bylo těžké si představit co Vicky a Nick prožívali. Jejich příběh byl plný bolesti,zlosti a strachu. Kamarádi i rodina jim byly naprosto oddaní chtěli všichni pomoct i když každý svým způsobem a né vzdy to bylo ku prospěchu.Tolik se milovali, ale potřebovali se uzdravit, vzchopit potřebovali znovuzrození ,restart a důvěru.
Za mě emoční příběh, který nabíral každou stránkou na síle. Naprosto originální a fenomenální příběh lásky který vás naprosto rozdrtí.
Paní spisovatelka si dala velkou práci což dokazuje i počet stránek aby vás vtáhla do naprosto emočního příběhu lásky ,síly a uzdravení.

29.10.2023 5 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Příjemný a poutavý historický román o Robertovi a Elizabeth, který se odehrává v Anglii v roce 1824.
Odkrývá se nám historie rodu Bladfordů ,,Hladových můžu "
Nepřátelé z dětství ,které spojí po 14 letech náhoda a dojde k osudové noci, která je zpečetí navždy.
Ohromily mě vtipné dialogy které jsem v historicko erotickém románu rozhodně nečekala... Můžu jenom doporučit.

08.08.2023 4 z 5

Spoutej mě Spoutej mě Hope Marks

(SPOILER) No páni tohle bylo vážně boží!!!
Tato česká spisovatelka mě naprosto ohromila s tímto drsným a hodně erotickým příběhem.
Očekávejte hodně akcí,vášně, srdcebolu,nedůvěry,bolesti drsného sexu ,používání pout,pásku ,nespočet orgasmu a neskutečné a vřelé lásky.
Laura ,divoká ,přidrzlá kleptomanka, která nekradla schválně, ale proto že musela.
Bradley ,policajt ,šerif ,který byl žhavý jak samo peklo. Když jí zatýkal začínal si užívat při zadržení jejího prošacování a nasazování pout.
Rozjíždí se mezi nimi vztah uragán vášně... Jsou pro sebe jako závisláci na droze.
Přijde odloučení a nedorozumění ,které ani jeden z nich nezvládne.
Laura po pár letech začíná znovu s novým mužem, lékařem Austinem ... takový přizdisráč.
Milostný trojúhelník je nevyhnutelný. Laura je rozpolcená ,nedůvěřuje neví zda být opět se šerifem nebo zůstat s milým lékařem.
,,Bradley je můj motor a Austin je brzda"
Příběh mě nenechal vůbec chladnou moc jsem si ho užila. Nevydechla jsem dokud jsem nedočetla.
,, Nejdříve mě spoutal drsně ,potom jemně a nakonec navždy"

28.07.2023 5 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Volné mafiánské pokračování tentokrát o nejmladším ze čtyř jezdců Lucasovi.
Svižné, peprné a sexem okořeněné,ale hlavně neskutečně zábavné už ani nevím kdy mě tak knížka pobavila.
Valentina mafiánská princezna ,rozmazlený spratek je unesena. Lukas, který si ji odvezl do svého Chrámu kde ji ukryl a čekal až jí vrátí opět domů výměnou za disk ,který má mít Valentinin otec.
Valentýna ,ale Lucasovi nedá nic zadarmo. Rozpoutají svojí osobní válku .Jejich hlášky a výměny názorů měli neskutečnou šťávu a jiskru.
Komu se líbil první díl tak vůbec neváhejte a pojďte do pokračování.

14.07.2023 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Poslední díl nám odkryl všechny karty a vnesl světlo do všech temných míst z předešlých dílů.
Bylo potřeba si prožít spousty bolesti a prolít potoky slz aby láska mezi Tobiášem a Cecílií byla čistá bez výčitek svědomí ,lží a strachu.
Trochu mě rušili vstupy do minulosti, ale bylo to potřeba aby jsme pochopili Tobiášovi činy a důvody proč dělá to co dělá.
Cecílie byla opravdu jak Trojská Helena kvůli,které byla rozpoutaná válka a muži za ní chtěli položit životy a dát jí své srdce na dlani.
Trilogie obsahuje vše co v takovém příběhu hledáte napětí ,strach ,odvahu, věrnost, zradu, smrt, ale i smích ,lásku a spoustu sexu.

,, Láska dokáže oslabit i toho nejsilnějšího může a dat protivníkovy páku"

,, Žárlím na psa" :-D:-D:-D

27.06.2023 4 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Milý příběh ,taková klasika k odreagování.
Anneliese ,ktere se zabije snoubenc se rozhodne že zachová a zrekonstruuje dům v které měli v plánu bydlet.
Bratr zesnulého snoubence Lachlan, který je mu neskutečně podobný se náhle objeví a jeho jediné přání je dům v kterém vyrost spálit na popel.
Každý z nich touží po něčem jiném ale přeze všechno co si oba v minulosti prožili je to k sobě táhne.
Epilog byl třešnička na dortu.

06.06.2023 4 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Pandora byla nucena po letech otevřít svoji pandořinu skříňku i když to pro ni bylo velmi bolestivé....sakra to jsou někdy osudy!!!
Setkání Pandory se svojí dřívejší láskou rockovou hvězdou začalo pomstou, ale ukázalo se že oba si stále nesou z minulosti nejen bolest ale i lásku ,vášeň a snad i druhou šanci na Nový začátek.
Velmi krásný a dramatický milostný příběh ,který mě ke konci pěkně rozněžnil.

21.03.2023 5 z 5

Poškození Poškození Tijan (p)

Po dočtení mě naskočila dvě slova... chaos a zmatek.
Jsem přesvědčená ,že kdyby to napsal nebo přeložil někdo komu jde o to aby se nám to libilo tak by to určitě byl napínavý a zajímavý příběh.
Dominantní ,ochranitelský muž se spoustou rodinných tajemství.Miluje svoji dívku ,ale i přes to není schopen zasvětit ji do tajemstvi a plánu na její ochranu.
Chudá i když velmi inteligentní dívka, která zjišťuje původ jak o sobě taky i o svém milenci ,který vše řeší v posteli... taky způsob.
Pokračování dám, protože nejsem žádný zbabělec :-D:-D:-D

18.03.2023 3 z 5

Šance Šance Katy Evans

Uragán!!!! Mě opět nezklamal.
Odloučení kvůli rizikovému těhotenství.
Každého čeká nelehký úkol.
Brooke se musí starat o sebe a své nenarozené dítě a Remington musí získat nazpět svůj vysněný titul.
Opět velmi dojemný a napínavý příběh z boxerského prostředí.
Konec byl opět srdcervoucí.

12.03.2023 5 z 5

Hotel 69 Hotel 69 Sonia Rosa

Co všechno se děje za zavřenými dveřmi luxusního hotelu?
Spousty různých životních příběhů některých lepších a jiných horších.
Navenek nějak působíme ,ale když se za námi zavřou dveře vše je jinak... můžeme být osamělý, prožíváme zlomené srdce ,máme sexuální úchylku ,vyděláváme si prodejem drog, natáčíme soukromá porna, potřebujeme se uvolnit nezávazným sexem na jednu noc...
Knížka vás provede nejen mezi osudy hostů Hotelu 69, ale i jejich zaměstnanci.

08.02.2023 3 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Jako rozjezdová erotická kniha mě určitě zaujala.
V tomto žánru už nic nového i když za mě závislost v jakékoliv podobě je nesmírně čtivá a zajímavá.
Obě hlavní postavy jsou nějak narušení, ale tu chemii mezi sebou jsem jim věřila. Každý se nějak vyrovnává se svojí ne normální minulostí a stalking byl novinka o které se často nepíše.
Bylo to hodně erotické, chytlavé a vzrušující.
Doufám že pokračování pojede ve stejném duchu.

05.02.2023 4 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Další označeny muž o kterém se velmi dobře četlo.
Myslím,že autorka může pokračovat pořád dál....tato série je velmi povedená a každý příběh má své kouzlo.
Tento byl o dvou rozdílných lidech,každý měl něco v minulosti co ho velmi zžíralo.
Zeb se k tomu postavil čelem a bojoval jak mohl aby dosáhl co mu patří.
Sayer ta se v tom pořádně plácala...byla táááák nerozhodná,tolik se bála a vůbec si nevěřila.
Myslím že velkou zásluhu na to aby tito dva mohli být spolu měl stejně Hyde :⁠-⁠D

02.02.2023 4 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Takový osobní strážce.
Rozmazlená princeznička potřebovala bodyguard... Upřímně byl to spratek a měla dostat naloženo pokaždé když se ráno vzbudila.
Flyn měl s ní neskutečnou trpělivost. Když ji odvezl na chatu aby jí tam mohl chránit tak tam už byl ve svém živlu a Summer začala pomalu tát.
BDSM jsem postřehla jen z rychlíku ale jinak fajn čtení.

28.01.2023 3 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Příjemné erotično.... Upřímně musím říct že kdyby se tento celý příběh odehrával v džungli tak by mě to asi nevadilo tam to prostě mělo šťávu a jiskru.
Temný a komplikovaný muž,který zažil stroskotani v džunglí s reportérkou Abbie...si uvědomuje jak je jí posedlí.
Zatáhne ji do svého světa v Hollywoodu ,který skrývá nejedno tajemství.
Co je to jako za konec????

28.01.2023 3 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

(SPOILER) Takové milé a hodně krátké čtení o vášni a spoustě sexu.
Historický román o Dairusovi, který je okouzlen tajemnou a nevinnou Mariane.
Cítí z ní submisivitu a rozhodne si ji podmanit a uči tajemství sexu a rozkoše.
Ta se nejdříve brání ...je přesvědčena,že si nic nezaslouži. Jeji trauma z dětství ji brzdí k tomu aby se úplně odevzdala a začala naslouchat hlasů svého srdce a milovat.
Ale Dairusova dominance a přesvědčovací metody zaberou :⁠,⁠-⁠)

30.10.2022 3 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Jo, jo a ještě jednou jo!!!!
Tenhle příběh je zběsilá jízda ,horská dráha, divoký motokros.
Molly,Robson,Viktor,milenecký trojúhelník.
Molly je vichřice s kterou si život pěkně pohrál. Musela jít až na úplné dno aby našla své místo a štěstí na zemi.
,, Já žiji jen tím ,co je dneska. Zítřek ještě není a možná ani nebude""
Robson je toxický týpek ,rváč ,zloděj ,umělec. Lásku nikdy nepoznal i když ji měl neustále před sebou.
,,Je lepší své mládí zničit než s ním neudělat vůbec nic".
Viktor...toho budete milovat.
Než začnete číst epilog připravte si kapesníčky.

01.09.2022 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Jestli máte přečtený první díl a líbil se vám tak se vůbec neobávejte pokračování.Tentokrát z pohledu Kate ,milující ženy s prořízlou pusou.Co dokáže udělat malé nedorozumění ,které se okamžitě na místě nevysvětlí ,no přece pohromu ,zlobu ,útěk ,radikální řez .Užívala jsem si hlášky co vyprodukovala Kate když si myslela že se jí podle ní zhroutil svět ,nadávala a klela jak starý námořník. Drewe mezitím prošel změnou z Bohéma na milujícího ,oddaného a citově založeného muže .
Moc mě to bavilo bylo to sexy počteníčko.

31.08.2022 5 z 5

Hříšná Jízda Hříšná Jízda Marcy Jell

Jedna kniha, dva příběhy navzájem se prolínající.
Rychlá auta, krásné ženy,nelegální závody, spousty prachu a smradu oleje a benzinu.
Dva kamarádi, která je rozdělila žena.
Pak se objevila jiná žena a ta jim postupně pomáhala jak se dát opět dohromady.
Byly to čtivé,rychle příběhy ,které vám zaplní večer.

26.04.2022 5 z 5