Jita160 Jita160 komentáře u knih

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

No tohle bude ještě vážně jízda.
Ano, teď je Tess Na vrcholu.
Ulovila a padla do spárů toho nejvíc sexy muže ,který je mocný ,bohatý ,neodolatelný ,v posteli nepřekonatelný a neskutečně přitažlivý.
Lží, kterou se k němu vplížila však překonala ta jeho.
Pokračování si určitě nenechám ujít.

25.03.2022 4 z 5

Ona Ona Carey Heywood

Z pohledu může se mě příběh čte vždy mnohem líp.
Jsou to pro mě Mimoni, kterým asi nikdy neporozumím...Proto ráda čtu o tom co a jak vnímají a proč dělají co dělají.
Fajn pokračování, příjemně navazuje na první díl.

01.11.2021 3 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Bóže co na tom,že ta knížka má tolik stránek?Uvítala bych i víc.
Krásné pokračování,které vás nutí číst dál a dál.
Já jsem moc spokojená a už netrpělivě sahám po Mořeplavci ,který mě dá co očekávám .....krásný hepyend.

24.05.2021 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Moje úplně první kniha tohoto žánru...
Moc jsem si ji užila,bylo v ní úplně všechno co jsem od erotického románu chtěla číst.
Autorka je rozhodně paní spisovatelka s velkým S.
Četla jsem nespočet knih tohoto žánru a rozhodně ji stavím do předních příček.
Myslím že teto sérii velice uškodila veliká komerce k jmenovanému filmu.Ale můj názor!!!
Rozhodně stojí za přečtení celá třídílná série.

30.04.2021 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

No vážně,tato autorka má úžasné epilogy.
Vždy se těším na poslední stránky ,které dají celému příběhu tu pověstnou třešinkou na dortu.
Krásný příběh,který vam vyloudí úsměv na tváři.
Žádná divočina jen příjemné čteníčko,které vás pohladí po duši.

03.04.2021 5 z 5

Kráva a kretén Kráva a kretén Jana Slaninová

Po této knížce sáhnete asi hlavně kvůli jejímu názvu....dost dobrý.
Ale nemělo by to tak být.Tento krásný příběh ukrývá sílu lásky a to nejen mezi ženou a mužem ,ale i mezi nejlepšími kamarádkami.
Z části je to velmi humorný příběh o srážce dvou meteoritů, výbušný ,bouřlivý a srdcebolný. Kráva a kretén dali těmto označením úplně nový význam.
Ukazuje se, že láska má mnoho tváří a záleží jak silní dokážeme být aby jsme to protějšku ukázali.

20.09.2023 4 z 5

Pořádný terno Pořádný terno Lauren Blakely

,, jsem pořádný terno a šťastný parchant. Mistr v ovládání ,kterého nic nevyvede z míry. Jsem zamilovaný do své nejlepší kamarádky. Ona je nádherná, úžasná ,smyslná, odvážná, divoká prostě sexuální stvoření. K tomu pekařka ,která udělá mejdan v puse. Rozumíme si jako dvojčata. Jenže zamilovat se do své nejlepší kamarádky znamená, že náš vztah natáhne bačkory. A když i ji srdce konečně praštilo mozek po hlavě tak jí to došlo. Josiii a mě se podaří ten nejlepší recept... smíchá se nová směs těsta, láska, přátelství,sex a štěstí".

06.09.2023 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Rozhodně žhavost!!!
Napínavý příběh kde hlavní hrdinové jsou sex, orgasmus a dominance.
Prostě dluhy se musí splácet o tom žádná.
Mně se to četlo dobře,prostě erotický román s dobrou zápletkou navíc.

27.08.2023 4 z 5

Quaid Quaid Jay Crownover

Za každým z nás stojí nějaký příběh.
Ten Avettin byl sebedestruktivní. Následovala jedno špatné rozhodnutím za druhým a to jí dohnalo až za mříže.
Advokát Quaide, který se ujal jejího případu byl velmi ambiciózní a šplhal po profesním žebříčku aby se stal partnerem ve firmě.
Avett Quaida naprosto ohromila svojí svobodomyslnosti a chutí stát se lepším člověkem a napravovat všechny své chyby.
Krásný milostný příběh dvou naprosto odlišných lidí ,kteří se milovali natolik že byli ochotní pro toho druhého obětovat svoji práci a dokonce i život.
,, Ona skočila a já jí musím přesvědčit, že dokážu být tím kdo skočí za ní".

13.08.2023 4 z 5

Zakázaný chtíč Zakázaný chtíč Lenka Hnátová

(SPOILER) Má úplně první knížka od teto české autorky po které už delší dobu pošilhávám.
Mladý učitel matika ,tělocvik nastupuje do svého prvního zaměstnání. Předtím cestoval žil život Bohéma takový pubertální smrad.
Na první hodině ho, ale zaujme nezletilá rajcovní koketa ,která ho svojí drzostí naprosto územní. Je to vytrvalá studentka ,která ho neustále bombarduje svým toužícím pohledem. Tolik se jí snaží odolat ,ale naprosto selže.
Oba padají do zakázaného vztahu učitel,žákyně,který je jak bouře.Viki je šmrncovní nadržená potvůrka, která z odporného zvrhlého prasáka vytahuje něco nového, zamilovaného.
Zamiluje se do holky, která je horší než on.
Karma je zkurvená svině.
Hrozí odhalení, které by způsobilo oboum velký průser do budoucna ,ale ukáže se že to je pro ně ten nejmenší problém.
Ženská žárlivost nezná hranic.
Vzrušující příběh zakázané lásky plný sexu ,nedorozumění ,bolesti,strachu a hlavně neopětované nezdravé lásky.
Hups... Prý bude pokračování které si určitě nenechám ujít protože to asi bude pěkný fičák.

19.07.2023 5 z 5

Vyšší level Vyšší level Katrin Walldová

(SPOILER) Zřejmě další česká autorka, která mě tímto příběhem velmi překvapila.
Připravte se na velmi otevřený příbh o homosexuálech okořeněnou psychohrůzou a jiným světem.
Představte si nedobytné místo, kterému vládne diktátor ,tyran ,egoistický zmetek, monstrum a časovaná bomba. Nutí své otroky k sebezničení v ringu, ti šťastnější jsou v jeho soukromém harému a s těmi si každý večer dělá své sexuální hračky.
Láska k otrokovi přijde nečekaně v tu nejnevhodnější možnou dobu. Sám Dorian vnímá ,že diky zamilovanosti z něj pomyslně odpadávají rohy, kopyta a druhá hlava.
Ale nic není tak jak se zdá na první pohled ,protože tento zabiják má to nejkrásnější srdce jaké kdy na světě tlouklo.
Konec byl krásný, ale i moc smutný záleží z jakého pohledu se na tento příběh podíváte.

20.06.2023 5 z 5

Královsky tvá Královsky tvá Emma Chase

Krásná královská pohádka...
Mladá královna,přírodní síla,vytrvalá a krásná se potřebuje vdát aby monarchii zavřela pusu.
Musí se stát obětním beránkem.
Trucovitě hledá ,ale pak jí osud a přání přítele pošle prince přímo z divočiny. Živočišného muže, který v mládí raději utekl od královských povinností aby žil svobodně a hledal v životě co ho udělá šťastným.
Samozřejmě ať nečekaně to najde v královně a zamiluje se tak jak může princ milovat svojí královnu.

16.06.2023 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Od této autorky už mám něco málo přečteno ale zatím nic tak pikantního jak je tato začínající série.
Čtyři jezdci
Čtyři bratři
Čtyři příběhy..
Marco Lucas Ricci Hector
Marco ,další sebestředný ,hrubí ,násilnický ,dominantní mafián ,který žije jen pro své bratry pro pomstu,moci a penězích.
Unese ženu do svého chrámu neřesti aby získal informace.
Brooke je ale vichřice rázna, chytrá ,přímá a rozhodně má pro strach uděláno. Naprosto ho ohromí svojí krásou a vnitřní silou. Je jí naprosto posedlí.
Rozjezdový první díl se mi moc líbil od první stránky mě vtáhl do děje,který byl napínavý,zábavný a sexem nabitý.

09.06.2023 4 z 5

Zamilovaný muž Zamilovaný muž Laurelin Paige

(SPOILER) Tajemství jsou vyzrazena.Už před sebou nic nezkrývají.
Ona předstírala, že je někým jiným.
On je zasnoubený s její šéfovou a velkou kamarádkou.
Ale přesto je to k sobě táhlo velkou silou. Jiskříní a sexuální přitažlivosti se nedalo odolávat.
Scottuv otec se je snažil rozdělit vydíráním, ale zamilovaný muž si nakonec vybral to co k životu potřeboval nejvice...Tessu.
Tento napínavý a sexem nabitý příběh měl grády, ohňostroj,žár a vše co k takovému milostnému lovestory patří.
Skvělé zakončení doporučuji.

21.05.2023 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Je určitě osvěžující přečíst si Remyho osobní příběh.
Tím ,že jsem vlastně všechny díly četla po sobě tak jsem se už nic nového nedozvěděla ale bylo to opět velmi čtivé a vzrušující takže vůbec nelituji.
Remy je určitě velmi specifická osoba už jen pro svoji lásku a oddanost k Brooke tak i bojem se svojí zákeřnou nemocí.

12.03.2023 4 z 5

Opravdová královna Opravdová královna Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Ještě nikdy jsem nečetla tak výbušný ,úžasný ,srdcervoucí ,vzrušující ,zábavný,drsný ,tajemný a napínavý příběh o královské lásce. Naprostá knižní nálož všeho co na typu těchto knížek miluji.
Pokračování nás zavede za zdí britského paláce a seznámí nás jak těžký je život s korunkou na hlavě a pochopením monarchie.
Z Adelie se po tragické nehodě měla stát královnou Británie jenže srdce měla větší než rozum. Jameson hollywoodská hvězda miluje tuto vzpouru ženu se vším všudy i když tuší ,že být spolu znamená jít proti pravidlům královské rodiny. Oblíbila jsem si ho za jeho pohrdání královské etikety
a choval se tak jakoby všem říkal ,,tohle je moje královna a já jsem její král "
Tolik tajemství,zrady a pokřivených posluhovačů je i na jednu panovníci až moc.
Paní spisovatelka excelentně napsala Královskou romancí u, které jsem byla napnutá jak tětiva.
ZA MĚ ROZHODNĚ MŮŽU JEN DOPORUČIT!!!!.

04.03.2023 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Knížky od Jodi já prostě zbožňuji.
Je to vždy projížďka jak na horské dráze vůbec se nenudím a nepřestávám se divit co si na nás autorka vymyslí za nečekané zvraty. Sexu je tam asi dost, ale nijak mě to nenarušilo....spíš naopak :⁠-⁠D
Adeline, která se narodila se zlatou lžičkou, ale se srdcem na dlani a rebelským stylem života. Žije ve zlaté kleci jako poslední ze tří dětí a neustále se vymyká kontrole. Bulvár ji zbožňuje stejně jako lid, je oblíbená za svůj přístup k životu za normálnost ,kterou se projevuje .
Nečekaně se zamiluje do hollywoodské hvězdy playboye ,který jí úplně poblázní. Zakázanou lásku prochází mnoho překážek i když jsou oba odhodlání přijít o vše jenom aby mohli být spolu. Jenže co by to bylo za království ve kterém se dějí pletichy a skrývá se obrovská tajemství?
Neskutečně se těším na pokračování.
Za mě rozhodně stojí za přečtení je to sexem nabitá královská láska.

01.03.2023 5 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Hrana potřetí...
Bylo to fajn peprné erotické čtivo.
Sice hodně podobné předchozím dílům, ale tady ten měl něco víc. Plno citů,emoci,posouvání sexuálních hranic a lásky před kterou se nemohli ani jeden úkryt.
Zbožňují taterské umění, takže v kombinaci s tímto žhavým příběhem jsem si to moc užila.

04.01.2023 3 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

No sakra....to byl zase příběh!
Myslím ,že jsem se nadechla až když jsem ho dneska k ránu dočetla.
Byla tajemná, napínavá rodinným tajemstvím, plná touhy, sexu,zloby,odhodlání a hlavně síly zvednout se ze dna a jít si za štěstím a láskou.
Gabriel se jevil jako tyran bez srdce ,který si rád jenom hraje a Avery najivni,nevinná a hodna byla jeho figurka v šachovnici.
Už se třepu na pokračování.

28.12.2022 5 z 5

Ve jménu pomsty Ve jménu pomsty Kinga Litkowiec

(SPOILER) Zvrhlost, brutalita, vraždy,tvrdý sex a hlavně hlad po pomstě. To vše je droga pro mafiány.
Joaquin -KAT, který žízní po krvi a po pomstě mexického bosse Celluciho, spřádá celý život plány na jeho zabití. Na trhu s bílým masem si koupí bossovu dceru Elenu ,která žila celý život zavřená pod hrozbou smrti.
Díky ní ,Joaquinovi plány na pomstu dostávají rychlý spád.
Plamen který mezi oběma vzplane je tak žhavý že jim zastiňuje mysl. Ona chce víc.. jeho se vším všudy i když Joaquin má srdce nájemného vraha a to nestojí o závazky o lásku...on touží jen po nezávislosti.
Napínavé čtivo,uvítala bych další díl

27.12.2022 4 z 5