Jita160 Jita160 komentáře u knih

Sladké podlehnutí Sladké podlehnutí Opal Carew

Za mě originální příběh o swingerech a jejich styl života.
Nečekejte velkou romanťárnu spíš úchylnou ujeťárnu.
Příběh se převážně odehrává na letovisku kde si páry užívají zvrhleho sexu s kýmkoliv chtějí. Vyznávají swinger styl k utužování jejich sexuálního života.
Ale plusové body dávám i za příběh chtíč vášeň a dokonce i lásku.
Doporučuji nečíšt na veřejných místech.
Tato kniha se hodí pouze do postele :⁠,⁠-⁠)

25.09.2022 4 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Tento příběh je o tom že láska kvete v každém věku,prostě věk je jenom číslo.
Sandy je úžasná zralá a milá žena, která je ve firmě BAM tím pilířem.
Po smrti manžela se snaží žít dál ale bojí se citu a lásky tu opravdovou už totiž prožila. Jordán je Sandy okouzlený a snaží se jí pomoct začít znovu žít ....
Láska ta děsná mrcha je zasáhne a oba se s tím vyrovnávají po svém.
Ale tuto sériia napsala Melanie Moreland takže se připravte na dávku emocí.
Za mě kouzelné zakončení.

08.09.2022 5 z 5

30 nocí vášně 30 nocí vášně Christine D’Abo

Myslím, že je to originální příběh se sexkartami.
Už jednou někomu pomohli ve vztahu a v tomto volném pokračování tomu nebylo jinak.
Glenna...milá, pracovitá výzkumná asistentka,která nezná nic jen práci najde na hřbitově sexkarty.
Chce je nejdříve vrátit protože na co by jí byly když je sama???
Ale odvaha a zvědavost ji dají sílu zkusit něco ujeteho,zvrhlého něco co nikdy nezkusila.Proč proboha neee:-D
Eric profesor, zamlklý a vážný,který nechce od života už nic jen práci...prošel si zlomeným srdcem a tak nabídka od Glenny na 30 dní vášně se sexkartami ho samozřejmě zaujme.Proč proboha neee:-D
Příjemné čtení na tyto letní dny :,-)ll

10.08.2022 4 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

A je tu další povedená série s otevřeným koncem bez pokračování. Líbilo se mi že to není úplně klasická erotická knížka a žili spolu až na věky.
Tady mě docela rušilo jak se střídali obě hrdinky ve vypravování někdy jsem se úplně ztratila, protože jsem nevěděla jestli je to o Cassie a nebo o Dauphine.
A co se týče mužů Will určitě ne já si oblíbila Jessiho.
Ale i tak se mi to moc líbilo.

09.01.2022 4 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Kniha má mé velké sympatie,je originální,vzrušující a k zamyšlení. Lechtivý i když bohužel nereálný příběh o pětatřicetileté vdově Cassie,který její manžel zanedbával.
Když žena ztratí sebevědomí je z ní šedá myška.
Club T.A.J.N.O.S.T.I. (nevíte kde ho najdu :-D:-D:-D) splní Cassie její tajné fantazie a sexuální touhy.Prostě ji dopřeje nabít ztracené sebevědomí tím,že ji vypraví na sexuální výpravy a ukáže,že je krásná,žádoucí a velmi sexy.
Četlo se to skvěle a já se moc bavila i zasnila.
Rozhodně si pokračování přečtu.

08.01.2022 4 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Určitě Jsem ráda ,že jsem měla po ruce i druhý díl.
O zápletky a vzrušení tu není nouze.
Spousty slz vyznání lásky a sexu samozřejmě. V životě už to tak prostě bývá nic není jednoduché a nic není zadarmo.
Vše se musí něčím vykoupit.
Nevěra je jednou z nich.
V závěru už to bylo tááák sladké ,jenže Gavin byl jako rytíř na bílém koni a to v plné zbroji :-D:-D:-D
Krásná pohádka.

09.12.2021 3 z 5

On On Carey Heywood

Za mě ,rozhodně lepší obal než vnitřek knihy.
Slaďoučký příběh dětské lásky, který musel skončit odloučením a zlomeným srdcem.
Samozřejmě u takových knih se dobře vypne
Víme jak vše skončí a to je to hlavní.

01.11.2021 2 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

No opět moc krásný příběh lásky...proč ne,když se svět kolem nás zbláznil :-D:-D:-D.
Tito potetovaní a opiercingovaní kluci vás nemůžou omrzet.
Rowdy si vybral v dětství tu nesprávnou sestru.Zklamal se a zahořkl.Užíval si života jako bohém do té doby než se ta pravá sestra objevila u něho v taterském salónu.
Salem ,velmi nadaná a ambiciózní žena, na svého kamaráda z dětství nikdy nezapomněla s rozjíždí zkoušku ohněm. Je schopen Rowdy milovat Salem víc než její sestru Poppy???

01.11.2021 4 z 5

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

Druhý naprosto skvělý díl.
Erotické čtení, které mě bavilo a nenechalo vůbec chladnou.
Tady už je zřejmý citový posun mezi Biancou a Jamesem.
Z dominanta se stal zamilovaný blázen, který je velmi ochranitelský. A Bianca, ta v sobě našla sklony k masochismu.
Sexuální scény jsou poutavé a vážně zajímavé. Škrcení při sexu ještě jo,ale jako vážně sex při cvalu na koňském hřbetě :-D:-D:-D ?????
No a konec....doprdeleprace, otevřený a bez vyhlídky na pokračování .... sakra.

09.10.2021 5 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Tak už dost...
Šla jsem do toho,že je to poslední díl této série?Ale ukončení tomu tak nenapovídal.
Třetí díl neby špatný hodně se tam odkrylo i když spousty je tam ještě utajeno:-D:-D:-D
Hlavní postavy už se docela srovnaly...ale pro mě už konec.

27.09.2021 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Druhý díl...no trochu pokulhává za tím prvním.Prostě jsem čekala něco víc.
Po pravdě spíš mě zajímá co je s Rebeccou ,Sára mě děsně prudí a Chris???Chjo ten mě dává zabrat :-D:-D:-D

27.09.2021 4 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

No za mě určitě jo!!!!
Erotický román,který je samozřejmě plný sexu ,ale navíc je v něm záhada, tajemno a Chris....?
Určitě musím číst i druhý díl.
Doporučuji.

27.09.2021 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Druhý díl a bohužel žádná změna.
Pořád to stejný je to snad i horší.
Tessa je čím dál vypatlanější,naprosto nechápu čím myslí...jo už vím rozkrokem.
A Hardin, já takovýho kluka poznat tak ho pověsím za koule do průvanu.
Vážně se mě to nečte dobře,stále kroutím hlavou jak takový toxický vztah může mít někdy budoucnost.
Jenže jsem si prostě řekla, že to dočtu když jsem začala a já neutikam od rozdělané práce tak vzhůru do bezvědomí.

09.08.2021 1 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

(SPOILER) Tak to byla vážně plavba, kterou jsem si nesmírně užila.Setkani Carie a Jamieho bylo vážně úžasné na to jsem se obzvlášť těšila.
Nevadí mě tolik stránek ale tohle už byla síla...ještě z žádné knihy mě tak nebolelo tělo a ruce.
Díky autorce za velkolepou četbu na ,kterou jen tak nezapomenu.

25.05.2021 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Wow...to byla vážně paráda.
Která z nás by si ráda nepřečetla o sexy potetovaném, problémovém,namakaném a opercingovanem taterovi, který má na sobě víc inkoustu než holé kůže? Vzrušující příběh,který neměl žádná nudná místa a proto vás to nutilo číst pořád dál a dál, aby jste už konečně věděli jak to mezi Rulem a Shaw dopadne.Celou dobu co jsem knížku četla jsem měla nepříjemný pocit v žaludku,že Rule udělá nějakou obrovskou kravinu....ale to už posuďte sami.
Rozhodně stojí za přečtení.

17.04.2021 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Boží,poslední slova v této knížce to vystihuji.
Příjemný,klidný a láskyplný příběh.Žádne velké zvraty nebo tragédie jen plynulý příběh, který vám vykouzlí úsměv na tváři.
Proč ne?

02.04.2021 5 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Neváhejte....druhý díl ještě větší pecka než prví.Embryho je mě líto ale věrim že i on najde svoji cestu.
Podte do mě jsem fakt skvělá série.

28.02.2021 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Hubená? Tlustá?
Tato tématika se v knihách moc často navyskytuje proto pro mě byla přijemnou změnou.Proč číst jenom o krásných,bohatych,hubených a sexy lidech vždyť i tlustí jsou fajn.
Pěkný příběhy v kterem nic nechybí ...láska,romatika,sex a nenávist,vše jde ruku v ruce.

28.02.2021 4 z 5

Sicilský polibek Sicilský polibek Mon CouCou

No sakra, paní spisovatelko co mi to děláte?
Volné pokračování bylo o tolik víc!!!
víc napínavé
víc násilné
víc sexy
víc žhavé
víc lásky.... prostě víc mafiánské.
Pro mě úchvatný knižní zážitek se vším co mám na těchto druhů příběhu ráda. Četla jsem se zatajeným dechem, mělo to hlavu a patu a nebyla chvilka abych se nudila.
Bylo to tak akční ,zamilované... boží!
Komu se vám líbil Perský květ tak věřte že mafiánská láska mezi kobrou a chobotničkou vám vyrazí dech.
Moc. cou cou,děkuji ...přežila jsem :,-)

03.05.2023 5 z 5

Láska Láska Geneva Lee

(SPOILER) ,,Láska" je krásné zakončení této erotické série z královského prostředí.
Ta jejich byla o extázi i bolesti, zrození i zničení, o světle i tmě.
Královská výsost princ Alexander žil pro dvě věci aby Claře přinášel slast a aby ji chránil.
V tomto díle to, ale královský p.....měl co nepravovat.
Tak dlouho žil bez lásky... Nebylo nikoho kdo by mu napomohl. Monarchie ho stahovala do svých spárů.
Jenomže Clara se královnou už narodila jeho královnou a tak díky ní poznal jak být lepším, jak milovat ,Jak vládnout a být skvělým otcem, byla jeho kotvou a domovem.

25.04.2023 5 z 5