Jurajovamaka Jurajovamaka komentáře u knih

Anjeli v službe aj pre tých, čo neveria Anjeli v službe aj pre tých, čo neveria Mária Sinej

Krásna obálka, pútavý názov knihy, ale to je tak všetko...s anjelmi to nemá absolutne nič spoločné. Prázdny obsah knihy, ktorý ma ničim neoslovil.
Nevedela som sa dočkať, kedy ju dočítam a budem čítať niečo zaujímavejšie. Obsahovo mi príde akokeby ju písalo 12r. dievča.
Tak, ako som sa na ňu tešila, tak ma sklamala...
NEODPORÚČAM :-( a to JA naozaj nie som vyberavý čitateľ, mám rada knihy rôzneho žánru.

22.03.2021

V objatí svetla V objatí svetla Betty J. Eadie

Akurát som ju dočítala. Prečítaná za večer. Jeden krásny príbeh o klinickej smrti, anjeloch a ich posôbení v našom živote...
Príbeh o tom, čo nás čaká po ŽIVOTE...mnohí zo smrteľníkov tam už nahliadli...a každý opisuje jednu veľkúúú NÁDHERU...
To, čo nás čaká je veľký zázrak, RAJ...a tak buďme k sebe dobrí, nepáchajme zbytočne
zlo, neubližujme...pretože každý jeden z NÁS je nádherná božská bytosť...a je jedno, či je žobrák, alebo pán, bohatý, či chudobný, múdry, či jednoduchý, vzdelaný alebo nie...DUŠU máme každý nádhernú...a naozaj si NIČ nevezmeme z pozemského sveta iba svoju HRIEŠNOSŤ...darmo sa pachtíme za majetkami, bohatstvom, titulmi, nakoniec aj tak každý z nás odíde bez NIČOHO...
Ď A K U J E M ????
Krásna kniha, hlboké myšlienky, balzam na ❤, dušu...určite si ju PREČÍTAJTE ❤❤❤

21.03.2021 5 z 5

Učiteľova dcéra Učiteľova dcéra Julie Klassen

Pekný príbeh hoci zdlhavý, má pomalý spád. Knihu som čítala na etapy.
Rada dám šancu aj ďalším knihám od tejto autorky. Som zvedavááá. :-)
O D P O R Ú Č A M ❤

20.03.2021 4 z 5

Sexi a divoko 2 Sexi a divoko 2 Stela Rouge

Výborne som sa pri nej odreagovala ❤

19.03.2021 5 z 5

Hovor! - Si si istá, že tebe sa to nestane? Hovor! - Si si istá, že tebe sa to nestane? Laurie Halse Anderson

Po knihe som siahla z dôvodu zaujímavej obálky. Začiatok ma nudil a do čítania som sa musela takpovediac nútiť, no na konci sa to dosť rozbehlo a pochopila som o čo tam celý čas išlo. Melinda sa snaží navonok pôsobiť ako bezproblémové 13-ročné dievča, ale život jej komplikuje minulosť a vec ktorá sa jej stala.
Bolo mi jej ľúto, no cením hlavné posolstvo knihy, ktoré odkazuje na to nemlčať ale obrátiť sa pre pomoc, či už na blízkych alebo na linku dôvery.
ODPORÚČAM najmä pre dievčatá a mladé slečny v puberte ❤

Schůdková metoda hubnutí Schůdková metoda hubnutí Antónia Mačingová

Je výborná a zaručený recept ako sa zbaviť pár kníh ❤❤❤

Chci tě svést Chci tě svést Monika Knápková

Mne sa páčila ODPORÚČAM ❤

Pozvanie Pozvanie Ruth Warburton

Tak táto kniha ma dostala. Nezvyknem čítať takýto druh ale tak dala som jej šancu a neľutujem. Zo začiatku som sa trocha strácala čo v akom časovom úseku sa stalo. Samozrejme je lepšie keď človek si knihu vychutná v tichu, čo ja som tú možnosť nemala. Ale dej bol pútavý, koniec strhujúci a nečakaný.
ODPORÚČAM ❤

Ako mať lepší život Ako mať lepší život Susan Billmark

Návod ako si zlepšiť a skvalitmiť život.
ODPORÚČAM ❤

Pozri sa na seba Pozri sa na seba Petra Nagyová Džerengová

Kniha sa mi velmi páčila, zaujala od prvej strany a zhltla som ju za deň, pekný opis, vedela som sa vcítiť do role hlavnej hrdinky a nečakaný koniec. odporúčam prečítať ❤❤❤

Ďalšia, prosím Ďalšia, prosím Evelin Červienková

Nezaujala ma...

19.03.2021 1 z 5

Dôkaz anjelov Dôkaz anjelov Tyler Beddoes

Krásna kniha o anjeloch ako nás chránia a pomáhajú nám. ❤
Za MŇA ÁNO ❤
Ja na nich totižto verím a Vy?

Jeden musí z kola von Jeden musí z kola von M. J. Arlidge

Vynikajúca kniha, asi najlepšia od tohto autora. Dej bol napínavý a nepredvídateľný, veľmi dobre a ľahko sa čítala.
O D P O R Ú Č A M ❤❤❤

19.03.2021

Dotkni se mě, lásko Dotkni se mě, lásko Katarína Gillerová

Dotkni sa ma, láska je skvelá kniha napísaná veľmi dobrým štýlom. Katka píše pútavé knihy plné záhad a nečakaných zvratov, a to sa mi na nej páči. Už sa neviem dočkať ďalšieho titulu.
O D P O R Ú Č A M ❤❤❤

Tigrom sa nesníva Tigrom sa nesníva Jana Sarnová

Psychologický román, romantiku nečakajte. Napínavý príbeh dvoch kamarátok, každá má svoj osud a ten sa veru s nimi nemazná.
Dej je dynamický od začiatku do konca.
Veľmi dobrá kniha, odporúčam prečítať. ❤

Nech prší, keď plačem Nech prší, keď plačem Andrea Rimová

Ľahké čítanie, skôr pre vekovú skupinu násť-ročných. Na môj vkus všetky postavy veľa plačú, čo sa mi zdá nereálne. Ale ide o mladú autorku, tak celkom dobré, držím jej palce! ❤

Šťastie na prenájom Šťastie na prenájom Lucia Braunová

Príbeh bol spočiatku nežný ako jeho krásna obáločka. Neskôr sa dej začal zauzľovať a naberal na dramatickosti.
Lucka nesklamala a až dokonca ma držala v napätí ako to napokon dopadne. Postupne dávkovala nové zápletky, čo ma ako čitateľa stále držalo v strehu.
Miestami som mala až zimomriavky.
Knižočku jednoznačne odporúčam ❤ pre tých ktorý majú radi napätie, ale aj romantiku, každý si v nej nájde to svoje.❤❤❤

Keď láska zabíja Keď láska zabíja Adriana Macháčová

Naozaj vynikajúca kniha, ktorú som prečítala jedným dychom. Čo je pozitívum, dej je napísaný reálne, opisuje súčasný život dvoch žien bojujúcich o lásku muža, ktorého dobehne jeho nezodpovednosť.
Spisovateľka má dobrý štýl písania, kniha sa číta ľahko ani na jednej strane som sa pri čítaní nenudila.
Vrelo odporúčam!!! ❤

A teraz ma pobozkaj A teraz ma pobozkaj Adriana Macháčová

Chcem sa len poďakovať za príjemné chvíle pri čítaní tejto knižky. Je to už štvrtá knižka od tejto autorky, ktorú som prečítala a zatiaľ ma nesklamala. Samozrejme, že pocity po prečítaní boli vždy iné, čo vyplýva zo samotného námetu, ako i deja každej knižky, čo vlastne fajn. Ďakujem.

Nikdy nebudem piť slaný čaj Nikdy nebudem piť slaný čaj Monika Macháčková

Dočítanééé...pekný no zároveň smutný príbeh zo života. Mňa osobne chytil dosť za ❤ lebo som sa v ňom sama našla...
Smútok z priebehu príbehu vystriedala radosť v závere...
Mne sa kniha veľmi páčila, ODPORÚČAM ❤❤❤

18.03.2021 5 z 5