kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Dostávám se pomalu do finále celé série. Příběh Aidena a Cordie - souboj dvou silných osobností, který chce každá z nich vyhrát. A my samozřejmě víme, jak to dopadne. Je to pořád ta stará dobrá Julie Garwood. Jenom škoda, že už mi v podstatě její knížky došly. Ale stejně se určitě k mnoha z nich vrátím. :-)

06.09.2022 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

U čtení jsem se bavila. Hazel a Josh - jejich diskuze, jejich vzájemné střety a různá nedorozumění. Příjemná oddechovka. Dá se zvládnout i za jeden den. Když na to budete mít čas.

13.06.2022 4 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Pro mě to bylo důstojné zakončení celé série. Kruh se uzavřel. Myslím, že se k ní někdy ráda vrátím.

08.06.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Něco mezi 3 a 4*. Nakonec jsem se rozhodla pro lepší 4 a uvidím, jak mě nadchne druhý díl této série. Knížka nebyla špatná, ale zbytečně se táhla. A taky jste měly někdy chuť dát Eden pěstí?!

16.05.2022 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Postupně se propracovávám všemi knížkami této autorky. Toto bych dala na hromádku "těch lepších". Ale někdy si říkám, že tolik záporných věcí se jednomu člověku nemůže stát. Ale vždycky nakonec přijde to "šťastně až navěky". Takže za mě slušné 4*.

21.03.2022 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

K celé sérii jsem se vrátila zhruba po roce a jo, pořád je to pecka. A když už máte všechny tři díly, sjedete to prostě za jeden víkend. Bez problému.

09.03.2022 4 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Připojuji se k Miliamce, knížku bych nedokazala ohodnotit líp.

13.02.2022 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Pokračování, které se dalo po otevřeném konci předvídat. Co mě pořád bavilo, byl vztah Rushe a Gii. Tyhle příběhy se úplně s realitou nepotkávají, ale aspoň si to můžeme představovat. :-)

02.02.2022 4 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Mám ráda knížky téhle autorky, tohle mi však trochu připomnělo její další knížku "Nesnáším tě". I tak jsem se dobře bavila. Začátek vztahu téhle dvojice měl prostě "jiskru".

01.10.2021 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Od téhle autorky je to moje první knížka. Podle anotace jsem si nedovedla představit, co mě vlastně čeká - příběh s překvapivým rozuzlením. Mrknu se i po dalších autorčiných knížkách.

02.09.2021 5 z 5

Zajatkyně Zajatkyně Shannon Drake (p)

Příběh zasazený do doby povstání Skotů proti Angličanům, který dokazuje, že láska si nevybírá. Padni komu padni.

08.03.2021 5 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Mellyora a Waryk - dvě naprosto rozdílné povahy, které se skvěle doplňovaly. Jejich vzájemné slovní souboje mě bavily. A Mellyořiny útěky neměly chybu. :-)

08.03.2021 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Tahle série se autorce povedla. Sotva dočtu jednu knížku, už celá natěšená sahám po další.

23.12.2020 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Kdybych se měla rozhodnout mezi příběhem Archera a Kylanda, nevím, kterému mu bych dala přednost.

09.11.2020 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Komentář jsem si nechala po dočtení posledního dílu. Celou sérii jsem zvládla za 5 deštivých dní, kdy jsem nic nemusela. Skvělá oddychovka, samozřejmě odtržená od reality. Ale 4 knížky, 4 různí chlápci, 4 různé příběhy. Škoda pro všechny fanynky i nefanynky, že to takhle nefunguje i u skutečných rockových hvězd.

29.09.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Já si knížku docela užila. Všem je jasné, že to nakonec dobře dopadne, ale při létání se přece může stát cokoliv. Příjemná letní oddychovka.

17.08.2020 5 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Nakonec dávám plný počet hvězd. Tahle dvojice mě prostě bavila.

24.07.2020 5 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Další pohodová knížka od této autorky. Těším se na další díly této série.

20.07.2020 4 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Nemám sice úplně v lásce knížky o cestování v čase, ale tady byl příběh docela zajímavý. Mám ráda, když v knížce nechybí trocha napětí, jak to dopadne. I když u tohoto literárního stylu by asi bylo překvapením, kdyby to neskončilo dobře.

08.06.2020 4 z 5

Místo nejtemnější Místo nejtemnější Amanda Quick (p)

Další knížka od této autorky, kdy se mísí kriminální prvek s romantickou linkou. A zápletka nemá vůbec špatnou myšlenku. Musím přiznat, že knížky od Amandy Quick mě prostě baví a nedá se jim upřít značná kreativita.

08.06.2020 5 z 5