Kamchaa Kamchaa komentáře u knih

Hluchavky Hluchavky Luboš Panda (p)

Nádherně napsaná kniha, realný příběh dvou nevidových osob a jejich rodin. Doporučila bych přečíst každému.

13.04.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Začátek knihy se mi líbil, ale konec mi přišel odfláknutý, jen tak halabala.

13.04.2019 2 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Nikdy nevíš jaký osud má tvůj kolega, přítel, soused. Kniha se četla super,plánování vraždy dopodrobna popsané. Zájímavý pohled pod pokličku věznice.

13.04.2019 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hezké, milé místy mírně přitažené za vlasy, ale čtivé. Rozhodně neurazí.

19.02.2019 2 z 5

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Pěkně napsaná kniha, která asi každého překvapí svým koncem. Určitě bych doporučila.

12.02.2019 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Napínavá a neuvěřitelná. Ale za to velmi zábavná a přečtená jedním dechem!

12.02.2019 3 z 5

Dva prstýnky Dva prstýnky Millie Werber

Nádherný, dojemný a krásně čtivý příběh. Ač smutný a mnohokrát smutný tolik, že jsem slzy neudržela. Určitě bych doporučila.

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Hezké, čtivě ale dost mimo :)

12.02.2019 2 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Pro mne těžký nezajímavý příběh. Do čtení jsem se musela častokrát nutit.

12.02.2019 1 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Opět příběh o druhé světové válce, těch odpornostech ke kterým docházelo. Opět přečteno jedním dechem a po dočtení jsem mela dlouho o čem přemýšlet.

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kniha o životě, o rozhodování o svém životě. Příběh, který snad nenechá jedno oko suché. Filmové zpracování jsem viděla dříve než jsem četla knihu, věděla jsem co od toho očekávat, ale i přesto jsem se při čtení ani na chviličku nenudila. Doporučuji.

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Moc pěkný, lehce čitelný oddechový román. Na konci pár odhalení, které mě určitě nenechají ponechat druhý díl jen tak ladem skladem :-). Příjemná oddechovka ač trošku neuvěřitelná :-).

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Velmi čtivá, napínavá, děj se odvíjel dynamicky. Určitě mohu jen doporučit.

Úděsné dny Adély H. Úděsné dny Adély H. Aleš Novotný

Trochu jiná oddechovka, asi ne pro každého, ale mě to bavilo . Hlavní hrdinka je prostě úděsná, ironická, nervydrásající pipina, ale něco na ní mi bylo tolik sympatické.

11.10.2024 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Pláču. . . Od půlky do konce knihy. Tak krásně vyprávěný, ale tak smutný příběh. Tolik momentů, které nutí přemýšlet. Tolik emocí, tolik naděje, tolik utrpení.. tolik..
života

06.10.2024 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Velmi čtivá kniha s dobrým a zajímavým příběhem. Skončila otevřeně, aniž jsem se dozvěděla co se s potavami dál dělo. To mne trošku zklamalo. Každopádně ale mohu doporučit.

18.05.2019 3 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Zhltnuto na jeden zatáh. Příběh, který nutil k přemýšlení.

13.04.2019 5 z 5

Trnitá sklizeň Trnitá sklizeň Corban Addison

Kniha se mi líbila, příběh je realisticky napsaný, smutný. Trošku jsem měla problém s prolínáním času a postav, ale v součtu se mi kniha líbila :-)

13.04.2019 3 z 5

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Vtipná, čtivá. Neurazila, líbila se.

Ireniny děti Ireniny děti Tilar J. Mazzeo

Opět kniha o hrůzáczh druhé světové války. Četla se mi dobře, místy byla zdlouhavá, ale určitě si zaslouží pozornost.