Kamchaa Kamchaa komentáře u knih

Slib Slib Sharon J. Bolton

Do samého konce jsem neměla tušení, jsk tohle skončí. Super napsané, napínavé, zábavné, k zamyšlení. Jedním slovem boží

20.10.2024 5 z 5

Odvážná rozhodnutí Odvážná rozhodnutí Ava Reed (p)

Na tuhle knížku jsem se tolik těšila, a už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu krásná romantická knížka pro všechny křehké duše .. no, posuďte sami

13.10.2024 5 z 5

Úděsné dny Adély H. Úděsné dny Adély H. Aleš Novotný

Trochu jiná oddechovka, asi ne pro každého, ale mě to bavilo . Hlavní hrdinka je prostě úděsná, ironická, nervydrásající pipina, ale něco na ní mi bylo tolik sympatické.

11.10.2024 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Pláču. . . Od půlky do konce knihy. Tak krásně vyprávěný, ale tak smutný příběh. Tolik momentů, které nutí přemýšlet. Tolik emocí, tolik naděje, tolik utrpení.. tolik..
života

06.10.2024 5 z 5

Krůček po krůčku Krůček po krůčku Sarah Turner

Panejo, zhltnuto za večer, nemohla jsem se odpoutat. V podstatě od začátku do konce se mi chtělo brečet. Autorka příběh dokonale vykreslila. Moc doporučuju ale varuju - není to veselé čtení, je to smutný příběh

06.10.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Zhltnuto za dva večery. Bezva čtivá knížka, napětí až do poslední stránky.

23.02.2024 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

A zase ta romantika :) asi ne moc pravděpodobné, uvěřitelné, ale za to skvěle čtivé, odpočinkové a krásně napsané.

11.01.2020 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Romantika na dlouhé zimní večery. Knihu jsem již jednou četla před lety, ale nyní jsem si řekla, že si dám celou triologii po sobě. I na druhé čtení mě kniha bavila, bylo těžké ji zavřít a jít spát :)

11.01.2020 4 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Za mě nádherně napsaná, čtivá s tak dojemným příběhem, že jsem měla co dělat abych neplakala u komplet celé knihy. Doporučuji všem!

23.11.2019 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Velmi čtivá kniha s dobrým a zajímavým příběhem. Skončila otevřeně, aniž jsem se dozvěděla co se s potavami dál dělo. To mne trošku zklamalo. Každopádně ale mohu doporučit.

18.05.2019 3 z 5

Má půvabná žena v blázinci Má půvabná žena v blázinci Mark Lukach

Půvabná, milá, optimistická a přesto děsivá a nutící se zamyslet. Duševní choroby musí být náročné nejen pro daného (zrejmě nikdy dobře pochopeného) člověka, tak i pro jeho milující rodinu a okruh přátel. Knihu jsem zhltla na jeden zátah.

06.05.2019 4 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Na začátku mi vadil (nebo spíš nebyla jsem zvyklá) na styl vyprávění. Po chvíli jsme si ale uz sedli a pak jsem příběh hltala jedním dechem! Neuvěřitelný ale přesto nádherný příběh.

03.05.2019 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Zklamání z toho, že kniha nebyla thrillerem, jak již bylo psáno ostatními. Spíše psychologický román. To ale knize budiž odpuštěno. Spletité vztahy rodiny, vnitřní "souboje" a přesto navenek dokonalá rodinka. Možná pro někoho "aktuální téma". Kniha byla skvělá, čtivá, zajímavá, hezký konec. Za mě určitě doporučuji.

03.05.2019 4 z 5

Běsnící světlo Běsnící světlo Estelle Laure

Hezký románek s osudem dvou sestřiček. S realitou toho nemá moc společného, ale jako oddechovka proč ne :-)

03.05.2019 3 z 5

Navrátilka Navrátilka Donatella di Pietrantonio

Četla jsem jedním dechem. Výstižně popsané pocity děvčátka, které bylo po 13cti letech vytrženo z původní rodiny a vráceno k biologické. Maličko mě zklamal konec, doufala jsem, že se dozvíme něco víc o dospělosti, ale i tak dávám plný počet :-)

03.05.2019 5 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Zhltnuto na jeden zatáh. Příběh, který nutil k přemýšlení.

13.04.2019 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Nejen v něměcku byly osudy lidí drsné a neuvěřitelné. Méně známé příběhy lidí trpících v Rusku. Doporučila bych každému, velmi silný, krásně napsaný příběh.

A ty ses nevrátil… A ty ses nevrátil… Marceline Loridan-Ivens

Další kniha o tématice holokaustu. Velmi pěkně napsaná kniha o pocitech dcery, která se z pekla vrátila, ale její milovaný tatínek nikoliv.

13.04.2019 3 z 5

Hluchavky Hluchavky Luboš Panda (p)

Nádherně napsaná kniha, realný příběh dvou nevidových osob a jejich rodin. Doporučila bych přečíst každému.

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Začátek knihy se mi líbil, ale konec mi přišel odfláknutý, jen tak halabala.

13.04.2019 2 z 5