Kamchaa Kamchaa komentáře u knih

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Nikdy nevíš jaký osud má tvůj kolega, přítel, soused. Kniha se četla super,plánování vraždy dopodrobna popsané. Zájímavý pohled pod pokličku věznice.

13.04.2019 3 z 5

Trnitá sklizeň Trnitá sklizeň Corban Addison

Kniha se mi líbila, příběh je realisticky napsaný, smutný. Trošku jsem měla problém s prolínáním času a postav, ale v součtu se mi kniha líbila :-)

13.04.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje po delší čtenářské pauze první kniha.. zase mě totálně pohltila. Příběh, ač zpočátku jsem se neorientovala, byl krásný, plnohodnotný, čtivý a místy tak dojemný, že slzy tekly proudem. Jedním slovem nádhera!

19.02.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Na hrůzu té doby krásně napsaný čtivý příběh, pojatý nikoliv jako líčení válečných a lidských hrůz, ale jako oslavu a nekonečnou víru v lásku. Zhltnuto na jeden zátah.

19.02.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hezké, milé místy mírně přitažené za vlasy, ale čtivé. Rozhodně neurazí.

19.02.2019 2 z 5

Pršení je super, tati! Pršení je super, tati! Benjamin Brooks-Dutton

Pěkně napsaná kniha o smutném tématu. Autor se s tím vypořádal dobře. Pro mne zajímavá.

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Vtipná, čtivá. Neurazila, líbila se.

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Pěkně napsaná kniha, která asi každého překvapí svým koncem. Určitě bych doporučila.

Šelma Šelma Andrew Mayne

Napínavá a neuvěřitelná. Ale za to velmi zábavná a přečtená jedním dechem!

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Zajímavá kniha, zajímavý příběh, velmi zajímavé rozuzlení. Doporučuji přečíst.

Dva prstýnky Dva prstýnky Millie Werber

Nádherný, dojemný a krásně čtivý příběh. Ač smutný a mnohokrát smutný tolik, že jsem slzy neudržela. Určitě bych doporučila.

Ireniny děti Ireniny děti Tilar J. Mazzeo

Opět kniha o hrůzáczh druhé světové války. Četla se mi dobře, místy byla zdlouhavá, ale určitě si zaslouží pozornost.

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Čtivé, zábavné a hlavně neuvěřitelné :-D

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Hezké, čtivě ale dost mimo :)

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Pěkné, čtivé a naprosto mimo :-)

12.02.2019 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Za mě wow.. chvílemi jsem se dokonce bála jít doma v noci na záchod.. čtivě napsaná příběh, do poslední chvíle jsem nevěděla kdo jak co a proč :-) .

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Pro mne těžký nezajímavý příběh. Do čtení jsem se musela častokrát nutit.

12.02.2019 1 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Opět příběh o druhé světové válce, těch odpornostech ke kterým docházelo. Opět přečteno jedním dechem a po dočtení jsem mela dlouho o čem přemýšlet.

Osm Osm Radka Třeštíková

Jsem z knihy dost zmatená a dle komentářů nejsem jediná. Tuto knihu bych nedoporučila a určitě nikdy znovu nečetla.

12.02.2019 odpad!

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kniha o životě, o rozhodování o svém životě. Příběh, který snad nenechá jedno oko suché. Filmové zpracování jsem viděla dříve než jsem četla knihu, věděla jsem co od toho očekávat, ale i přesto jsem se při čtení ani na chviličku nenudila. Doporučuji.