Kerberos Kerberos komentáře u knih

Nemusí být vždycky kaviár Nemusí být vždycky kaviár Johannes Mario Simmel

Jiný Simmel než jsem zvyklá.Bondovky nemusím a když budu chtít recepty tak si vezmu kuchařku.

05.09.2021 3 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Knihu jsem poslouchala, celkem průměrný příběh ,naštěstí nebyla dlouhá.

02.09.2021 3 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Velmi napínavé, poslouchala jsem audioknihu a nedokázala jsem se odtrhnout. Konec mě překvapil. Všechny reakce, které mě napadají by odhalily část děje. Takže doporučuji, přečtěte si sami..

02.09.2021 5 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Zajímavý problém cikánské kletby, spravedlivé potrestání viníků. Nemyslím, že je problém tloušťky, sobectví, nepostižitelnosti mocných je jen v americkém prostředí. Poučná kniha, téma msty se nakonec úplně obrátí.

30.08.2021 5 z 5

Chalupáři Chalupáři Miroslav Graclík

Příběh samotný všichni známe, ale ty zajímavosti z natáčení to je to co nás zajímá.

29.08.2021 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Začátek trochu zdlouhavější, ale nálezem deníku to začalo nabírat na obrátkách. Trochu mě pletly jména jednotlivých postav, než jsem si seřadila přezdívky z rumunštiny. Detektivka řešící křivdy z dávné minulosti.

29.08.2021 5 z 5

Dům na nebesích Dům na nebesích Jiří Hubač

Skvěle napsaný příběh, přímo na tělo hlavní představitelce paní Bohdalové. Při čtení jsem úplně viděla všechny herce, kteří tam hráli. Budu se muset na to znovu podívat.

26.08.2021 5 z 5

Nezralé maliny Nezralé maliny Jiří Hubač

Kniha je prakticky stejná jako televizní zpracování,ale je doplněna fotkami a poznámkami z natáčení.

25.08.2021 4 z 5

Králíček Petr - Bitva o zahrádku Králíček Petr - Bitva o zahrádku kolektiv autorů

Četla jsem s vnučkou a líbila se jí.

24.08.2021 4 z 5

Volání hvězd Volání hvězd Emma Donoghue

(SPOILER) Smutný příběh, který se dobře četl .Na knize mě zaujalo hned několik faktů,Irsko epidemie španělské chřipky, sestřičky na porodním oddělení.Byla to těžká doba,nouze,nedostatek léků.Nevadilo by mi pokračování s osudy hlavní hrdinky a dítěte, kterého se ujala.

23.08.2021 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Kinga většinou poslouchám a horory moc nemusím, teď jsem ještě začala od druhého dílu.Musím říct, že se mi kniha líbila a seženu si první díl.

21.08.2021 4 z 5

Osmnáct... Osmnáct... Markéta Harasimová

Tahle kniha byla spíš pro náctileté.Hlavní hrdinka je velmi naivní a většinu problémů si způsobí sama.

11.08.2021 3 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Detektivka z lékařského prostředí, příběh ženy, která vše podřídí kariéře a neber ohled na dítě a bývalého manžela.Podezřelých je víc a jde jí o život,nakonec se ukáže,že není až tak necitelná a nad věcí...

09.08.2021 4 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Další vydařená dobrodružná série, tedy začátek je slibný .Poslouchám audioknihy, už se těším na další díl.

05.08.2021 5 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Příběh je o několika matkách, které přišly o své děti. Příběhy se proplétají ,spojuje je to, že neví co se dětem stalo, každá se s tou ztrátou vyrovnává jinak.

04.08.2021 5 z 5

Nuda v Brně Nuda v Brně Jan Budař

Film mě moc neoslovil, kniha je prakticky stejná, ale je doplněná fotografiemi a postřehy z natáčení.

04.08.2021 3 z 5

Rothschildova flaška Rothschildova flaška Petr Šabach

Poslouchala jsem audio namluvené panem Táborským, úsměvné v mnoha situacích jsem se našla třeba celní prohlídka na letišti a mnoho dalších.

13.07.2021 4 z 5

Velký atlas hub Velký atlas hub Vladimír Antonín

Dostala jsem knihu, tak jsem se před sezónou vzdělávala.

12.07.2021 5 z 5

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

Eroticky laděná detektivka, kde milostný život hlavních hrdinů je nadřazen vyšetřování.

09.07.2021 3 z 5

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Svobodná matka Viola potká Viliama láska na první pohled? Ze začátku je vztah harmonický.Spolecne dítě však přinese problémy.Autismus dítěte neunesou mnohé vztahy a Viliam je pořád ještě kluk.Neni jim co závidět.

07.07.2021 5 z 5