kilometr kilometr komentáře u knih

Bobky od Bobka - Ze zápisníku ředitele zoo Bobky od Bobka - Ze zápisníku ředitele zoo Miroslav Bobek

Příjemná oddechovka.A je to i dost slušná reklama na pražské ZOO.
Omluvte mě,hledám nejbližší spojení do Prahy a těším se na zvířátka(nejen v knize uvedená).85%.

25.08.2013 4 z 5

Wimbledon a světové tenisové legendy Wimbledon a světové tenisové legendy Jaroslav Kirchner

Velmi pěkná kniha,která se věnuje nejlepším hráčům historie Wimbledonu.Je rozdělena na 3 části(muži,ženy a češi).95%.

25.08.2013 5 z 5

Smrt na jazyku Smrt na jazyku Jan Bauer

Čtivý,ale ve výsledku pouze průměrný historický román,který se odehrává v letech 1350-52.
Karel IV. usiluje o titul římského císaře a díky schopnostem dominikána Pavla,který je blízkým přítelem mocného vladaře,
(já osobně v něm viděl agenta Bourna)se mu to daří.50%.

16.08.2013 3 z 5

Steffi Steffi Sue Heady

Kniha mapuje neuzavřenou kariéru bývalé světové 1 Steffi Graf(do roku 1996).Velmi podrobně se věnuje vzestupu vynikající tenistky na tenisový trůn.Je tu podrobně vykreslen i její vztah k otci,sdělovacím prostředkům,financím a největším soupeřkám.70%.

16.08.2013 4 z 5

Můj obyčejný život Můj obyčejný život Pavel Nedvěd

Průměrná kniha o fotbalovém dříči a Profesionálovi Pavlu Nedvědovi.
Držitel Zlatého míče si zaslouží mnohem lepší knihu.60%.

08.08.2013 3 z 5

Na Annapúrnu Na Annapúrnu Vladimír Procházka

Kniha o první československé himalájské expedici,doplněná o DVD film.100%.

Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Jan Palička

Výborná kniha o fotbalovém "dědkovi",který fotbalu věnoval vše a ten mu to vrátil měrou vrchovatou :-).
Pavel Horváth je borec,kterých je v naší lize pomálu.100%.

31.07.2013 5 z 5

Padesát uzlíků na provázku života Padesát uzlíků na provázku života Miroslav Donutil

Vzpomínání populárního herce na rodinu,přátele a situace známé i zcela nové.
Ale nijak zvlášť jsem se tentokrát nebavil.A to mám pana Donutila velmi rád.60%.

31.07.2013 3 z 5

Jižní Amerika: z Buenos Aires na Machu Picchu Jižní Amerika: z Buenos Aires na Machu Picchu Petr Nazarov

Příjemná kniha,která Vám ukáže kousek světa.Nejvíce jsem záviděl P.N. účasti na fotbalových zápasech a nádhernou přírodu.
P.S. V dohledné době se do Jižní Ameriky nechystám.

Temná věž Temná věž Stephen King

Je potřeba poděkovat za celou sérii,která byla povětšinou skvěle napsaná.100%.
Díky Rolande,Eddie,Susannah,Jaku,Ochu,otče Callahane,pane Kingu i Vám ostatním.Ka-tet.

17.07.2013 5 z 5

Skinheadi Skinheadi John King

Není to tak skvělý jako Fotbalová fabrika,ale stejně to neodložíte,dokud to nepřečtete.Terrymu jsem ten konec moc přál.Ray se mi vryl pod kůži víc.

21.06.2013 4 z 5

Kanonýr z Moravy Kanonýr z Moravy Karel Felt

Velmi pěkná kniha,která mapuje fotbalový život "kanonýra"Radka Druláka.70%.

14.06.2013 4 z 5

Milování se lví ozvěnou Milování se lví ozvěnou Jaroslav Čejka

Vydařené povídky ze života,které Jaroslav Čejka prostě umí.80%.

13.06.2013 4 z 5

Zpěv Susannah Zpěv Susannah Stephen King

Tenhle díl mi nějak nesedl,i když vyčíst nelze nic a zbývá jenom se těšit(celý měsíc!!) na díl poslední.Líbilo se mi setkání autora s Rolandem.81%.
Těch 19%si ponechám na závěrečný díl.

11.06.2013 4 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Tohle si mi líbilo velmi,teď se to opravdu hnulo a četlo se to skvěle.nej díl série(zatím).Překvapením je postva Callahana.100%.

11.06.2013 5 z 5

Stráž času (9 povídek) Stráž času (9 povídek) Poul Anderson

Knihu nebudu hodnotit,protože jsem ji po přečtení cca 100 stan odložil.Přišla mi nezajímavá.Doporučil mi ji spolucestující na trase Vsetín-Valašské Meziříčí.Pěkně jsme si o knihách pokecaly.Snad příště dostanu lepší tip....:-).

27.05.2013

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Opět se to pěkně Hnulo a dobře četlo,ale sečteno,podtrženo je to zatím nejslabší díl Temné věže.Nejsem založením romantik.
Líbili se mi postavy Rhei a Sheemieho.75%.

27.05.2013 4 z 5

Královna Petra Královna Petra Petr Čermák

Vyhrát slavný Wimbledon se povede málokomu.Petře se to povedlo a dala tak vzniknout i této sportovní jednohubce.
Moc bych si přál,aby to nebyla jediná kniha této skvělé tenistky.Jen počet stran nesouhlasí.
Kniha jich má pouze 80.Jinak bezva čtení.100%.

07.05.2013 5 z 5

Přece nechcípnu jen tak Přece nechcípnu jen tak Hynek Klimek

Výborná kniha,která se čte jedním dechem.Jana Fesslová toho zlého v životě prožila dost.
Rány,které dostala od života přijímá s hlavou vztyčenou.To je hlavní motto této knihy.100%.

07.05.2013 5 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Tak se to rozjíždí parádně a IV.díl právě rozečítám.....Brumlák se mi moc líbí a dávám palec na horu.100%.

02.05.2013 5 z 5