Pustiny přehled

Pustiny https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271/bmid_pustiny-UTj-271.jpg 5 1376 1376

Kniha Pustiny vypráví, co se přihodilo poutníkům Středosvětem několik měsíců poté, co byly otevřeny poslední dveře na břehu moře. Ušli už pořádný kus cesty do vnitrozemí. Doba odpočinku končí a začíná doba učení. Susannah se učí střílet... Eddie se učí vyřezávat... a Pistolník se učí, jaké to je, přicházet kousek po kousku o rozum...... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Waste Lands , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pustiny. Přihlašte se a napište ho.

Lucuschka
20.05.2024 3 z 5

Dobrodružná cesta pokračuje...
Jde se dál a tempo knihy, a ani příběhu, nezpomaluje, ale naopak se rozprostírá a rozjíždí do dálky, a budoucího pokračování, až snad dorazí k cíli a nakonec i k Věži. Těším se na další díl.

Slezadav
04.03.2024 3 z 5

Celkově o něco zábavnější čtení, než Tři vyvolení, ale ne o moc. Celkem mě bavil začátek se Šardikem a Lud s Blainem. Co mě naopak drásalo byly sekvence v New Yorku s Jakem, které byly velmi roztahané, nezajímavé a drtivá většina postav měla čistě epizodní roli. Poslední část knihy v Ludu byla velmi akční jízda, která chuť trochu napravila, ale asi to přišlo až příliš pozdě.

martin9072
24.12.2023 5 z 5

Svět se pohnul. I ve své hlavě. Rolandovo Ka-Tet je na silně psychedelickém tripu. A na cokoliv narazí, to je šílené. Kromě tempa. To je pomalé pozvolné, odpovídající pěšímu postupu hrdinů knihy. Což nevadí. Naopak, King si dává záležet na opět velmi ponurých popisech. A mimochodem, Poklopec na sucháč je v angličtině Velcro Fly :) - najít tu písničku mi trvalo asi týden :)

Knižní novinky (8. týden)

16.02.2020

Kniha Pustiny v seznamech