Knihomolka97 Knihomolka97 komentáře u knih

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Ze začátku jsem se od knížky nemohla odtrhnout, pak jsem se sekla, protože mě to moc nebavilo a na pár dní ji odložila a dnes dočetla na jeden zátah.
Příběh je to moc pěkný, originální, milý, chvilkama smutný, možná i trochu depresivní.
Jen teda Wallace se mi teda upřímně moc nelíbil. Ze začátku ano, jak byl záhadný, čekala jsem, co z něho vyleze, ale postupně pak své kouzlo ztrácel...

09.12.2019 4 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Pohodové, nenáročné, romantické čtení. Ale na mě asi až moc jednoduché, něco mi tam chybělo.

08.12.2019 4 z 5

Mňa si nekúpiš Mňa si nekúpiš Vanda Kys (p)

Obálka je opravdu moc hezká. Příběh pěkný, nic nového, falešné manželství už tu několikrát bylo, ale četlo se to dobře a bavilo mě to. Příjemné, oddechové, romantické čtení na jedno, dvě odpoledne.

07.12.2019 4 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Alexander Stainforth (p)

Jednohubka přečtená za jedno odpoledne. Od první stránky mě příběh pohltil a už nepustil. Příjemná romantická linka, tajemno a záhada jak to celé vlastně je až skoro do samotného závěru. Chvilkama jsem byla na pochybách, ale instinkt nezklamal. :)

01.12.2019 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Kdyby se první polovina knihy tak zbytečně netáhla, kdyby hlavní hrdina včas otevřel oči a sundal si růžově brýle, kdyby se furt neomlouval, kdyby furt neustupoval a občas si i dupl, kdyby...
Jenže na kdyby se bohužel nehraje. Většina knihy mě nebavila, přišlo mi to nudné. Zachránily to některé světlé momenty, konec a obálka. Takže za 3, i když jsem dost dlouho byla s hodnocením na dvou hvězdách.

30.11.2019 3 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Tento díl se mi líbil méně než předchozí Rule.
Opět to byl zajímavý, komplikovaný příběh. Jen na můj vkus zdlouhavý, chvilkama jsem se až nudila.
Na další díly se ale každopádně určitě těším.:)

29.11.2019 4 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Tyjo to bylo dobrý, jakože hodně dobrý!
Romantika, žhavé scény, trocha napětí, tajemství...nemám co vytknout, za mě plný počet. :-)
A jsem zvědavá na filmové zpracování, na které se chci co nejdřív vrhnout.

26.11.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Nikdy bych nevěřila, že jednou budu číst knihy s LGBT tématikou...Čtu to a žeru to! :-D
Kráásný příběh, vtipný, milý, jiný. Wes i Jamie velicí sympaťáci, moc jsem jim fandila.
Bylo teda hodně zajímavé číst žhavé scény dvou mužů. :-D
Chvilkama jsem byla dost naměkko a na konci mi zůstal připitomělý úsměv na rtech. :))

20.11.2019 5 z 5

Zmije Zmije Bex Hogan

Náádherná obálka, ze které jsem nadšená...z příběhu ale tolik ne.
Bylo to zajímavé, originální, ale něco tomu chybělo.
Hlavní hrdinka mi ze začátku moc neseděla, v průběhu jsem si ji oblíbila. Bronn byl sice zajímavý, ale úplně mě neoslnil, Torina jsem si snad oblíbila víc (jaká ironie).
Chyběla mi více romantická linka a uvítala bych ještě o něco víc akce, někdy to bylo zbytečně natahované.
3 a půl. Na další díly se ale těším, věřím, že to bude čím dál zajímavější.

19.11.2019 3 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Opět úžasný díl. Ráda jsem se vrátila zpět k mým oblíbeným postavám Brooke a Remymu. Ti dva jsou opravdu krásný pár a nesmím zapomenout na Racera, kterého jsem si zamilovala.❤
Tento díl je ale o Reese a Maverickovi, už od první chvíle co se viděli, to mezi nimi jiskřilo. Líbilo se mi jejich sbližování.
Docela jsem se bála okamžiku, kdy se v ringu proti sobě postaví Remy s Mavem...
Trošku jsem čekala, že se třeba objeví Melanie a Pandora, ale nevadí. Moc se mi to líbilo a těším se na další díl o Raceovi!

14.11.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Prozatím rozhodně nejlepší kniha od autorky. Výborně napsané, četlo se to skoro samo, děj ubíhal rychle. Příběh pěkně gradoval, do konce jsem netušila, kdo je vrah. Měla jsem dva tipy a spletla jsem se. Měla jsem i nápady, jaký mohl mít vrah motiv a tohle by mě ani ve snu nenapadlo. Zkrátka a dobře je to naprosto výborné a těším se na další knihu!!

12.11.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

No čekala jsem víc. Četlo se to dobře, ale chyběl mi výraznější děj. Přišlo mi, že se všechno semlelo během pár stran a jinak to bylo skoro o ničem. Prostě taková pohodová, nenáročná oddechovka.
Kniha ale ve mě přece jenom dokázala vyvolat nějaké emoce, chvilkama jsem měla i slzy na krajíčku... takže sice dávám ,,jen" 3 hvězdy, ale nelituju, že jsem si ji pořídila a přečetla.
PS: hned jsem si vzpomněla na Channinga Tatuma. :-D

10.11.2019 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Krásná knížka, vtipná, milá oddechovka. Hlavní hrdinové sympatičtí, zvlášť Jason, takový roztomilý, !nenažraný! méďa. :-D

06.11.2019 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Ježiiiš to bylo skvělé! Vtipná (hodně), romantická jednohubečka.
Marvin a Zmrzlina, to je TOP. ❤ Jo možná to bylo v některých ohledech přehnané, ale já se bavila od začátku až do úplného konce a 5 hvězdiček dávám bez váhání. :-)

05.11.2019 5 z 5

Snúbenec mojej sestry Snúbenec mojej sestry Eva Dedinská

Proboha, co to bylo...
Upřímně jsem po přečtení anotace čekala úplně něco jiného. Ale úplně.
Ani jedna postava mi neseděla( snad krom Táničky). Nejnormálnějši byl Lukáš. Bylo mi ho až líto. U Emy jsem nechápala co vidí na Dominikovi? Dyť to byl takovej podpantoflák a nerozhodný......ech škoda slov.
Ke Klaudii se taky ani nemá cenu vyjadřovat, nesympatická, zlá, falešná. Chudák Tánička.
Bohužel ne, nelíbilo, nebavilo.

05.11.2019 2 z 5

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Opět výborné! Zasmála jsem se, opět jsem se tam našla, ovšem první díl je bezkonkurenčně nejlepší. :-)

04.11.2019 4 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Stále drsnější a šílenější :-D a miluji to !! Už aby byl pátý díl...

02.11.2019 5 z 5

Láska cez telefón Láska cez telefón Magdaléna Lunáková

Příjemné čtení, nic převratného, ale na odpočinek ideál. Adam se mi líbil úplně od začátku ❤

02.11.2019 3 z 5

Noci s cudzincom Noci s cudzincom Mirka Manáková

Eeech to bylo přeslazený... bavilo mě to tak do půlky a pak už to šlo z kopce. Kdo je ,,pan tajemný" jsem uhodla, moc mužských postav tam nebylo, takže to bylo víceméně jasné..
Námět se mi líbil, bohužel zpracování mohlo být mnohem lepší.

01.11.2019 3 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Božee tohle miluju. Už po přečtení Lovu jsem se na tyhle dva hrozně těšila. Brenna i Jake ještě předčili mé očekávání. To bylo tak krásné, milé (až roztomilé), romantické, chvilkama i trošku smutné, ale jako vždy velmi vtipné. Prostě ááá. I když ten konec byl strašně rychlýý.

01.11.2019 5 z 5