Knihomolka97 Knihomolka97 komentáře u knih

Zapletený Zapletený Emma Chase

Fajn knížka. Ze začátku jsem si musela chvíli zvykat na styl psaní. Trochu mi vadily časté řečnické otázky a taky chování Drewa. Samozřejmě sebevědomí beru ale tady mi to přišlo až přehnaný a netrpělivě jsem čekala na ten okamžik, jak dostane pořádně přes pusu. :-D Přiznávám, že mi ho pak bylo i trochu líto...ale jenom trochu! :-D Kate jsem si hned oblíbila, ale v některých věcech moc nechápala...Billy? ale no ták!
Ale příběh super, tady je přesně ten vzorec, který mám ráda. Od ,,nenávisti'' až k lásce..já vím, já vím klišé jako hrom, ale na mě to zkrátka funguje!
Jsem zvědavá na další díly. :-)

04.02.2019 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Docela mě pobavilo, že má být kniha určená jen pro ,,vyzrálé" čtenáře kvůli násilnému obsahu a ehm jiným věcem. :-D Ale teda nevím, nevím zas tak hrozné mi to nepřipadalo... vlastně mám pocit, že jsem četla úplně jinou knížku, než byla popsána v anotaci. Ale vůbec mi to nevadí!
Nemohla jsem se od ní odtrhnout, zajímavý příběh, hlavní postavy jsem si kupodivu oblíbila a strašně jsem byla zvědavá a napnutá, jak to nakonec dopadne a jooo jsem nadšená! Na konci jsem ani nedýchala...! :-)

28.01.2019 5 z 5

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

Opět skvělá kniha od této autorky.
Děj byl sice předvídatelný a prakticky hned na začátku člověku dojde, kdo je Nate zač (i když mě nejdřív napadla i taková myšlenka, že by to mohl být její ,,tajný'' bodyguard...ale no...nechte se překvapit), ale i tak jsem si příběh maximálně užila.
Taky jsem se dost nasmála. Některé výrazy opravdu stály za to! :-D

10.01.2019 5 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

No..příběh takový neslaný nemastný. Mischa mi moc nesedla, Connor se mi sice zalíbil víc ale v některých momentech mě svým chováním štval.
Ale četlo se to dobře. :-)

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Průměrná kniha tohoto žánru. Četla se sice dobře, ale něco tomu chybělo.
Bianca mi byla strašně nesympatická a svým chováním mi lezla na nervy.
James pro mě byl trochu divný. :-D
Druhý díl číst nejspíš nebudu, když stejně u nás série zůstane nedokončená. Zbytečné... :-(

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Filmové zpracování se mi líbilo víc než kniha.
Hlavně ten konec byl ve filmu lepší. :-(

Dívka odnikud Dívka odnikud Radka Zadinová

Zajímavá knížka. Po anotaci jsem si říkala, že to bude taková předvídatelná romanťárna s jasným koncem, ale děj mě překvapil. V příjemném slova smyslu. Moc se mi líbilo prostředí ranče.
Jediné co mi vadilo, byla až příliš velká ,,slepota'' Niny.
Michael i Gabriel mají každý své kouzlo a ani se nedivím, že Nina byla tak zmatená, ale přece jen trvalo na můj vkus dost dlouho, než si uvědomila, co vlastně ke komu cítí. (Mám sice ráda milostné trojúhelníky ALE...)
Ještě bych chtěla vyzdvihnout reálnost příběhu, nebo tedy aspoň pro mě tento příběh byl reálný a taky dost poučný. :-)

09.01.2019 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Tak tato kniha mě naprosto dostala!!!
Miluju příběh o Popelce v jakékoliv podobě. A tenhle moderní příběh se zařadil mezí mé nejoblíbenější. Možná úplně nejoblíbenější! Ella je pro mě neskutečně statečná hrdinka. Absolutně si nedovedu představit být na jejím místě.
Cinder alias Brian mě dostal do kolen prakticky od první stránky, kdy se objevil na scéně. Oba dohromady tvořili úžasný, vtipný pár.

Scénu, kdy zjistily ,,pravdu'' , jsem četla asi 5x za sebou! :-D

Líbilo se mi, jak všechno do sebe zapadalo. Jméno hlavní hrdinky = stejné jako oblíbená postava z jejich oblíbené knihy, atd.

Byla jsem strašně zvědavá jak to nakonec dopadne. A konec mě nezklamal. Takové vyznání lásky se jen tak nevidí. I slzička mi ukápla.

Upřímně ani nemám potřebu číst další díl, protože mi příjde úplně zbytečný. Dostala jsem konec jaký jsem chtěla hotovo. :-)

06.01.2019 5 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Taková průměrná kniha. Neurazí ale ani nenadchne. Půlka knihy je poměrně o ničem, že jsem měla chuť přestat číst. Druhá polovina byla sice o něco lepší, ale stále mi tam něco chybělo.
Konec se mi zdál uspěchaný a navíc jsem doufala v trošku jiný konec. Ale co, aspoň jsem si u knihy odpočinula.

06.01.2019 3 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Trošku zklamání. Čekala jsem víc dobrodružství. Vánoční atmosféru jsem zde také moc nepostřehla. :-(

04.01.2019 3 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

V momentu, kdy jsem po zhlédnutí filmu zjistila, že je natočený podle knihy, jsem byla nadšená a těšila jsem se, až si knihu přečtu.
Ale bohužel mě čekalo hoodně velké zklamání. To je snad úplně poprvé co se mi film líbil víc než kniha. Připadalo mi, že v knize skoro nic nedávalo smysl a nebylo to dostatečně vysvětleno.
Hodně mi vadila postava Stephanie. Ta její naivita proboha! Pořád jsem doufala, že se vzpamatuje, ale bylo to spíše čím dál horší. :-/

Doporujuču radši kouknout na film. :-)

03.01.2019 2 z 5

Sázka na lásku Sázka na lásku Petra Martišková

Tuto autorku začínám mít ráda čím dál víc.
I tato kniha mě od ní nezklamala. Mám ráda příběhy o první lásce, zamilovanosti a tato kniha mi dala všechno co jsem chtěla. Přečteno rychle za pár hodin a stále mám na rtech úsměv. :)

28.12.2018 5 z 5

Léto na vodě Léto na vodě Petra Martišková

Škoda, že je kniha tak tenoučká, klidně bych ještě pár stránek přidala. Je to taková slaďoučká jednohubka, kterou zhltnete během pár hodin. :)

28.12.2018 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Také jsem jako první viděla film a upřímně nechápu tu velkou kritiku. Kniha samozřejmě o něco lepší než film, ale obojí je super. Romantika,vášeň, intriky, záhady, rodinná tajemství, co víc si přát? :)

23.12.2018 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Stephanie Laurens (p)

Příjemná, romantická oddechovka. :-)

18.12.2018 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

I slzička na konci ukápla... :-)

04.12.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Taková klasická ,,slaďárna", kdy od začátku víte jak to skončí, ale přesto čtete a čtete.
Mě se knížka líbila. Dlouho jsem se tak nezasmála a Landon... Jeho si snad ani nejde nezamilovat. (jednu hvězdičku přidávám kvůli němu) :-)

04.12.2018 4 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Úžasné!
Tolik tajemství a záhad...přesně něco pro mě. :-)
Knížka je velmi čtivá, taková oddechovka na jedno odpoledne.
Moc doporučuju.

27.11.2018 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

To byla jízda! Moc se mi líbilo, že autorka psala i z pohledu Bishopa.
Za mě zatím nejlepší díl a jsem zvědavá na další díly. :-)

16.11.2018 5 z 5