kofola33 kofola33 komentáře u knih

Žena, která věděla příliš mnoho Žena, která věděla příliš mnoho Michele Campbell

Ctiva kniha, ale trosku pritazena za vlasy. Jak tu psalo vice lidi, byla to spise cervena knihovna smrncnuta thrilerem.

01.01.2021 3 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Ja vedela uz od prvniho dilu, ze Frost s Shackem budou mi novi oblibenci a jsem rada, ze jsem se nemylila....pribeh skvely a ten konec...kdo vi jak to dopadne s krasnou neznamou...

01.01.2021 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Kazdy ma sve utociste, jen nekteri z nas to jeste nevi nebo ho neobjevili....dokonale napsany psychlogicky thriler.

01.01.2021 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Ctiva knizka, ovsem pribeh se mi zdal trochu nerealny, ale kdo vi, co se deje v jinych rodinach...nicmene rekla bych, ze je to cteni spise pro teenagery.

01.01.2021 3 z 5

Neklidné pobřeží Neklidné pobřeží Chris Ould

Prijemna knizka, ktera stoji za precteni.

01.01.2021 4 z 5

Stříbrná křídla Stříbrná křídla Camilla Läckberg

Velice ctive, mne se to libilo. Ze zacatku jsem si uz moc nepamatovala predchozi dil, ale postupne jsem se k tomu dostavala vic a vic. Je fakt, ze feministicke citeni je zde velmi silne a nektere pasaze stezi uveritelne...napriklad jak mala holka oblafla tolik lidi a jak velka holka, ktera si zazila svoje v zivote, nebyla opatrnejsi...je toho vic, ale pro me knizka splnila ucel, pobavila a nenudila.

30.12.2020 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Tak tohle byla jizda! Naramne jsem si dalsi Keplerovku uzila, bylo tam vsechno - napeti, obcas jsem skoro ani nedychala...brutalni vrazdy, unosy a tresty, hypnoza a porucha osobnosti, bylo to drsne, atmosfera napjata, dest, tma, proste bezvadna severska krimi a mezi tim vsim milacek Joona se svym nepochybnym usudkem a 6.smyslem, ktery vzdycky vsem policajtum ukaze, jak se chytaji vrahouni. Ja ho proste zeru!
Jo ale nevim jestli to bylo prekladem, ale rikat te silene babizne nezne "babicka" mi prislo trochu ujete, tak bacha na babky s hulkama...:-)
Uz at tu mame dalsi dil!

13.12.2020 5 z 5

Takhle se zabíjí Takhle se zabíjí Mirko Zilahy

Tak tohle bylo tezke cteni...do pribehu jsem se trochu zakousla nekdy za polovinou...Mancini mi vubec nebyl sympaticky, porad se motal mezi vzpominkami na svou zenu a flaskou, popisy Rima byly fain, ale do thrileru se mi to moc nehodilo, bylo to zdlouhave a rusilo...zkratka to nebyl muj salek kavy a ani drsne vrazdy to nevylepsily...davam 3 hvezdicky za urcite dobry namet, ale nic jineho si od autora uz neprectu.

10.12.2020 3 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Tak za me se tohle hodne povedlo! Knizka obsahuje presne koktejl vseho, co me bavi cist. Napeti a tajemno, az jsem se chvilemi bala cist dal; vztah otce a syna byl krasne rozebran, jak k sobe nachazeji cestu po smrti milovane zeny a maminky; osamely policista hledajici pravdu nejen o seriovem vrahovi....vse se to krasne skloubilo dohromady a je z toho paradni thriller. Urcite plny pocet!

24.11.2020 5 z 5

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Dobry psychologicky thriller o vine a trestu. Do poloviny knihy se mi to zdalo jako otrepane tema podvedenych a podvadenych zen, pak to nabralo uplne jiny smer a rychlost...a byl konec. Urcite stoji za precteni, ale u mne to na 5* proste nema.

20.11.2020 4 z 5

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

Moje prvni knizka autorky a asi u toho i zustanu. Jako bych cetla dve ruzne knihy v jednom. Prvni cast byla plna napeti, emoci a bezmoci, dalsi casti spise jako kutilska prirucka zahradnika a proste to byla pro mne az moc cervena knihovna. A ano, tech chyb tam bylo dost. Nekdy jsem i premyslela jestli Zane hral baseball nebo basketball:-)) Ale jo, cist se to dalo, jen to neni muj salek kavy.

16.11.2020 3 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Velice zdlouhavy pribeh, hlavne na zacatku me to skoro az nebavilo. Postupne pribeh nabral grady a vyklubala se z toho docela povedena detektivka. Mela jsem i pocit, ze rozvinout pribeh Kate a Caleba dal by stal za to, ale to by uz asi byla velka romantika:-)

12.11.2020 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Lively opet nezklamal, ovsem Ava s Lucem se porad nejak mijeji...ale ono to prijde, ja jim verim! Jinak pribeh dokonaly.

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tomuhle dilu davam 4, pribeh byl malicko prekombinovan a nejak mi to uplne nesedlo, nicmene uvidime dale, myslim, ze Lottie ma porad co nabidnout.

09.11.2020 4 z 5

Pád do hlubin Pád do hlubin Amber Cowie

Tak nejak jsem tusila jak to bude, ovsem nektere momenty prekvapily i me. Dost dobre psycho, cte se to vyborne!

Cop Cop Lætitia Colombani

Stoji za precteni, pribeh tri zen, ktere jsou spojeny jako ten cop.

09.11.2020 4 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Na muj vkus prekombinovano. Proste to uz nejak neni ono.

09.11.2020 3 z 5

Paranoia Paranoia Lisa Jackson

Prumerna kniha jinak dobre autorky.

09.11.2020 3 z 5

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

Mozna jsem to uplne nepochopila, mozna jsem nemela ten spravny den na tohle cteni, mozna to proste neni muj styl.

09.11.2020 2 z 5

Třetí na řadě Třetí na řadě Allison Brennan

Tohle by mohla byt moje dalsi oblibena serie, pokud bude. Pribeh Kary a Matta ma urcite potencial, pribeh mel spad, napeti, troska sexu mezi tim, pro me skvela kombinace.