kofola33 kofola33 komentáře u knih

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Rozjezd trochu pomalejsi a trosku me stvaly obsahle popisy veci a mist, ale celkove skvely pribeh plny napeti a zvratu, zase se k Rakerovi brzo vratim.

04.08.2020 4 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Slabe, nic ohromujiciho ani prekvapiveho.

23.05.2020 1 z 5

Dvojí Dexter Dvojí Dexter Jeff Lindsay (p)

Zacatek se docela vlekl, rekla bych, jakoby Dexter zapomnel ci je...nastesti prisel napad s krmenim zraloku a skore vylepseno, nakonec jsem si to opet uzila.

23.05.2020 4 z 5

Delikátní Dexter Delikátní Dexter Jeff Lindsay (p)

Tak tatka Dexter se opravdu povedl. Jeho udivujici zjisteni, ze i on ma v sobe kousek cloveciny a dokaze nekoho milovat, me neprestava bavit. A asi to bylo poprve kdy byl opravdu rad, ze ma bratra. Kanibalove byli takova tresnicka na dortu.

20.05.2020 5 z 5

Dexter v hlavní roli Dexter v hlavní roli Jeff Lindsay (p)

Polidstujici se Dexter aneb Noha Jennifer v Parizi...to me docela bavilo. Postavy Codyho a Astor dostavaji vetsi prostor a nejlepsi byl ten konec, ten me dostal. Jdu hned na dalsi dil.

07.05.2020 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Harry nikdy nezklame, ani jako norsky ropny vrt:-) Porad me proste bavi.

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tohle me bavilo, protoze Harry Hole me bavi vzdycky. Jde si tvrde za svym a neda pokoj, dokud to nedostane. Jen tak dal, Harry.

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Pro me naprosta bomba! Jedna z nejlepsich serii, co jsem kdy cetla, nepostrada absolutne nic, vyzivala jsem se v tom dokonale, me zvracene ja dostalo, co potrebovalo a ja jsem naprosto spokojena. Ten konec to zabil. 10*

Noční směna Noční směna Michael Connelly

Prvni dve tretiny knizky se mi desne vlekly, neprislo mi to vubec zajimave a nemelo to spad, konec to trochu vylepsil, ale nebyl to uplne muj salek kavy. 2,5*

02.05.2020 3 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Prijemna knizka o tom, jak muze vzniknout pratelstvi, laska a uspechy, kdyz to cekame nejmene. Skvela oddechovka, doporucuji.

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Smutny pribeh, ktery ma sve kouzlo. Rekla bych, ze film byl vice zajimavejsi, moc me nebavily cist Michaelovy filozoficke uvahy. Ale proste to tam patrilo, kdo vi, co bych udelala ja...?

19.04.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velice silny a emotivni pribeh o tom jak muze spatne rozhodnuti ovlivnit tolik lidi a zivotu.

19.04.2020 5 z 5

Dexter v temnotách Dexter v temnotách Jeff Lindsay (p)

Dexter zmateny, ztraceny, tapajici, nechapajici, vystraseny....ale porad stejne vtipny...a to jeste netusi, co ho ceka v manzelsti s Ritou....ostatne ja taky ne a proto jdu na dalsi dil.

19.04.2020 5 z 5

Drasticky dojemný Dexter Drasticky dojemný Dexter Jeff Lindsay (p)

Drahousek Dexter nezklamal. Tento dil byl pro me ctivejsi nez prvni, vice jsem si Dexterovy myslenkove pochody uzivala, mozna proto, ze jsem nemohla srovnavat se serialem. Doktor Danko byl naprosty silenec a Dexter si to nalezite po dexterovsku uzival...jsem zvedava jak se to bude vyvijet s detma a Deb...

06.04.2020 5 z 5

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Zmatek. Prvni tretina knizky totalni zmatek. Trochu lepe se to rozjelo pozdeji a nektere veci zacaly davat smysl. Pribeh to byl zajimavy, nicmene forma psani nebyla muj salek kavy .
Je to moje prvni knizka autorky a mam pocit, ze i posledni.

04.04.2020 2 z 5

Tajné sestry Tajné sestry Amanda Quick (p)

Romantika spojena s detektivni zapletkou, zadne velke prekvapeni se nekonalo, nicmene se to dobre cetlo, autorka nezklamala. Me romanticke ja si prislo na sve....a ted zase k poradnym thrillerum.

01.04.2020 4 z 5

Dáma na útěku Dáma na útěku Amanda Quick (p)

Tak mam pocit, ze cervenejsi knihovna to uz byt nemohla....asi jsem od autorky cetla i lepsi, ale pribeh to nebyl spatny, jen tak strasne predvidatelny....au.

01.04.2020 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Me se to libilo. Moc. Melo to stavu, napeti, erotiku, cteni odsypalo a rozhodne nenudilo. Nepatram po tom, ci to bylo nebo nebylo mozne, ci to byla pohadka pro dospele nebo ne nebo co. Proste se mi to libilo a davam plny pocet. Tak. :-)

01.04.2020 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Kratke, ctive, jednohubka na vecer, ktera rozhodne neurazi. Za me plny pocet, Camillo.

24.03.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Ano, souhlasim s jinyma, nedosahovalo to kvalit serie s Erikou, nicmene pribeh az na par hure uveritelnych chybicek to byl velice zajimavy, poutavy a napinavy, a proto davam plny pocet. Uvidime, co prinesou dalsi dily s Kate.

24.03.2020 5 z 5