Ženy bez slitování přehled

Ženy bez slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431701/bmid_zeny-bez-slitovani-qBl-431701.jpg 4 343 343

Tři mrtví manželé = tři osvobozené ženy? Ingrid se vzdala slibně rozjeté kariéry, aby podpořila svého manžela. Teď však zjistila, že ji podvádí. Birgitta se vyhýbá lékařským prohlídkám. Jen tak si nikdo nevšimne modřin, které na jejím těle zanechaly manželovy rány. Viktoria se přestěhovala z Ruska, aby si vzala muže, kterého potkala na internetu. Její nový manžel je ale úplně jiný, než čekala. Tři různé ženy, tři manželství plná chladu a násilí. Vyřeší to tři dokonalé vraždy?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Donne che non perdonano , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ženy bez slitování. Přihlašte se a napište ho.

Ka-čí
13.05.2024 2 z 5

Taková jednohubka.Krátké kapitoly a rychle ubíhající děj...to bylo fajn.nicméně je to příběh který mi v podvědomí nezůstane...

Elion
02.04.2024 5 z 5

Kniha byla napsaná moc dobře, děj odsýpal a nikde nebyla hluchá místa. Poměrně krátké kapitoly jsou z pohledu tří hlavních hrdinek. Nicméně v ději se pořád krásně orientujete a vždy víte (pokud autorka chce), v které době se ta daná událost děje a proč. Ze začátku se jejich příběhy nijak neprolínaly, ale postupně začínáte odkrývat, cože se to vlastně děje a jaké plány začínají postupně spřádat.
Jsem moc ráda, že jsem na tuto autorku narazila a zařazuji ji do svého seznamu autorů, od kterých si ještě někdy chci něco přečíst.
Pokud jste o ní ještě nikdy neslyšeli a máte rádi krimi, zkuste se po jejích knihách poohlédnout. Myslím, že nebudete litovat.

petunkav
08.02.2024 3 z 5

Po přečtení téměř celé série Eriky a Patrika se mi ani nechce věřit, že tato jednohubka je ze stejného pera.
Takové.... rychlé, slabé, no nic extra.
Ano, přečíst se dá, ale.......

10 nejprodávanějších eknih (březen)

06.04.2020

Knižní novinky (10. týden)

01.03.2020

Kniha Ženy bez slitování v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x