kofola33 kofola33 komentáře u knih

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Kdyz mi slecna v knihkupectvi tuhle knihu nabidla, protoze jsem zadala tu nejtlustci, co tam maji, aby mi par dni vydrzela, netusila jsem, ze si zadelavam na peknou zavislost. Kdyz mi rekla, ze je to trochu fantasy, tak jsem si myslela kdovico a doufala jsem, ze se to bude dat aspon trochu cist...Dneska slecne v duchu dekuji, ze mi otevrela novy obzor a me nezbyva, nez cekat, az dalsi dily sezenu jako e-knizku. Zatim jsem zavisla na serialu:-))

Triptych Triptych Karin Slaughter

Prvni kniha autorky, ale rozhodne ne posledni! Precteno jednim dechem, naprosto uzasny pribeh, muzu dat vice hvezdicek?:-)

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Velke prekvapeni. Nevim presne, co jsem od kniky cekala, ale rozhodne prekvapila a zaujala. Myslim, ze takove pocity od vseho nekdy utect, ma kazda z nas, ale opravdu malokdo ma dost odvahy to opravdu udelat. Libilo se mi, kdyz nam autorka ukazovala situaci z pohledu vsech hrdinu, jak to kazdy z nich jinak vnimal.... ovsem nejvic me pobavilo to, jak zjistili, ze mum neni doma a uplne jsem si predstavila ten bordel v kuchyni, bohuzel v Anglii to tak casto mivaji i kdyz mum doma je:-)) Rozhodne doporucuji!

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Moje prvni kniha teto autorky, idealni pribeh jak skaredka ke stesti prisla. Nicmene se to cetlo dobre, i kdyz se dalo predvidat, co bude nasledovat a bylo nad slunce jasne, ze se s Jackem daji dohromady. Libilo se mi probirani Elliny duse a jejich pocitu pramenicich z detstvi se silenou matkou. S tou by se asi zcvoknul kazdy. Prijemny nenarocny romanticky pribeh jak ma byt.

03.06.2013 4 z 5

Neurozená hraběnka Neurozená hraběnka Jo Beverley

Docela prijemna kniha, historicky pribeh okoreneny troskou napeti a lasky, naprosto nenarocne cteni na destive odpoledne.

03.06.2013 4 z 5

Tajná zahrada lásky Tajná zahrada lásky Romana Szalaiová

Velice rozporuplna kniha, alespon pro me...Tema docela zajimave, ale styl psani hrozny, slovosled me nekdy opravdu bavil, tak se snad nemluvilo ani za prvni republiky. Mam pocit, ze autorka skakala od tematu k tematu, obcas jsem se v textu ztracela, prechazela na uplne jine deje pouhym ukoncenim vety, ne myslenky.... a me parkrat az po chvili doslo, ze uz pise treba o jinem dnu nebo proste o uplne necem jinem. Nedokazu to presne popsat, ale pravdou je, ze jsem knihu precetla do konce jen proto, ze jsem vytrvaly ctenar.

03.06.2013 1 z 5

Pohrobci zla Pohrobci zla Nicolas d'Estienne D'Orves

Zajimave cteni, na zacatku zvedavost o cem to vlastne je a pak uz jen nutkava touha se dozvedet vice!Obcas jsem se sice trochu ztracela v deji, hlavne pri cteni tech Leninych knih, ale dalo se to. Nikdy jsem nebyla fanousek knih o valce a veci s nima spojenymi, ale tohle me vazne zaujalo a docela mi to nedalo spat...( ty pokusy na lidech jsou vazne mazec! )dokud jsem nedocetla....konec trochu zklamani, urcite to chce pokracovani, co Vedkun jako Fuhrer 4. rise vymysli:-)))

12.03.2013 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Pro me opet skvely Brown, kniha se mi mooc libila!

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Kniha se mi libila jeste vice nez Sifra, bylo to hodne napinave a skvele popisovan Vatikan a Rim, opravdu hodne ctive, pak jsem videla film a nikomu to nedoporucuji, katastrofa.

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Skvele cteni, knizku jsem zrala od zacatku az do konce jednim dechem! Film slabota, skoda se divat...

To To Stephen King

Vyborna kniha, prvni, kterou jsem od Kinga cetla a stalo to za to, dava velky prostor pro vlastni predstavivost, takze pak po zhlednuti filmu jsem byla dost zklamana...knizka je zkratka knizka!