kofola33 kofola33 komentáře u knih

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Cetlo se to dobre, pribeh zajimavy, ale ne moc prekvapivy. Ke konci se mi to zdalo trosku prekombinovane, proto davam za 4****.

13.07.2019 4 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Vyborna detektivka, vyborna Yrsa.

13.07.2019 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Takovou Camillu opravdu muzu. Sice ze zacatku jsem se trosku ztracela ze vsech tech postav nez jsem si v hlave utridila kdo je kdo, ale ve druhe pulce uz to byla jizda. Bylo to napinave, svizne a melo to spad. Skvela oddechovka, doporucuju.

20.06.2019 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Knizka me jeste vice bavila ve druhe polovine, kde uz jsem si spravne tipla kdo bude vrah, libilo se mi vykresleni postav, hlavne z minulosti, krasna sociopatka s vrazednymi sklony...
nechtela bych byt jejim potomkem...Kamenika mi bylo opravdu lito. A pak se to vse krasne propojilo a dostalo smysl...jednu hvezdicku ubiram za usporadani textu, nevim jestli to bylo mou cteckou ,ale na jine knizky to vliv nema, ale zobrazoval se mi text bez mezer mezi odstavci v kapitolach, takze byla rec o jednom cloveku a na dalsim radku uplne o necem jinem, coz mi casto nedavalo moc smysl, nez jsem pochopila, ze to uz je o nekom jinem. Knizka urcite stoji za precteni.

16.06.2019 5 z 5

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Prumerna vec, cist se to dalo, ale VV mi nebyl moc sympaticky, styl psani mi nesedel a celkove mi tam neco zadrhavalo...nehlede na to, ze kdo je vrah jsem si myslela pri prvnim setkani s nim...Inspektora VV davam k ledu..

12.06.2019 1 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Tenhle dil se mi moc libil, nebyla to klasicka Tessa se vsemi temi vrahouny, ale melo to nadech dobrodruzstvi a mysticna v tom spravne pomeru, coz me mimoradne bavilo,

12.06.2019 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Me Tessa proste bavi a s ni i jeji pribehy o Jane a Maure, je to ctive, ma to spad, za me doporucuji.

12.06.2019 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

S timhle zanrem jsem se setkala asi poprve a nikdy jsem si nemyslela, ze by me to mohlo bavit...nicmene kupodivu bavilo, docela dobra ctiva kniha, ale spise si myslim, ze pro mladsi rocniky, nejvice me bavilo jak jezdili po New Yorku, protoze jsem tam nedavno byla a tak jsem si to mohla krasne predstavovat...ale dalsi dily uz cist nebudu, vratim se ke svym oblibenym detektivkam...

12.06.2019 3 z 5

Hodinová manželka Eva Hodinová manželka Eva Petra Nachtmanová

Vubec me to nebralo, cetla jsem jen ze setrvacnosti a to jen obcas a to je co rict, ja ctu furt...Neprislo mi to vtipne, ani svizne, spise takove uspechane, od jednoho tematu ke druhemu, kratke oznamovaci vety, pribeh za moc nestal...spise nez odreagovani ve mne vzbuzovalo netecnost...nedoporucuji. Davam dve hvezdicky za statecnost, ze jsem to docetla :-D ( a objevuje se jen jedna:-))

01.06.2019 1 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Prvni pulka knizky docela dobry hororek, uplne jsem misty trnula, co se v lese dal stane, co objevi....Druha pulka uz byla dost prekombinovana, jakoby k te prvni ani nepatrila...ale namet dost dobry, i kdyz na muj vkus trosku moc konspirace. Celkove docela dobre hororove cteni, kde nakonec zjistite, ze vlastne ctete detektivku.

18.05.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Cetlo se to dobre, nenudila jsem se. Sice na muj vkus se hlavni inspektor trochu dost modlil, ale melo to spad a pro me docela nevsedni prostredi tateru bylo zajimave. Kdo vi, mozna se dockame dalsiho dilu...A ano, jak uz tu nekdo psal, nejvice se mi libil Peprik:-)

15.05.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tak takhle jsem se u knizky asi jeste nenasmala! Zvlaste po tom, co vim, ze pani Tichou hraje ve filmu Eliska Balzerova, uplne jsem ji videla tak krasne jedovate sarkastickou a nemuzu se dockat filmu, doufam, ze nezklame. Opravdu skvele poctenicko, za me vyborna knizka.

13.05.2019 5 z 5

Wonderland - Země divů Wonderland - Země divů Jennifer Hillier

Kniha se dobre cetla, melo to spad, napeti, hodne dlouho jsem nevedela, kdo je vrah, velmi dobra detektivka.

13.05.2019 5 z 5

Hračička Hračička Gardner McKay

Naprosto uzasna knizka! Cetla jsem jednim dechem, nemohla jsem ji odlozit. Napeti by se dalo krajet. VElice doporucuji! Vypada to, ze autor toho asi vice nenapsal, vecna skoda.

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Zajimave. Drsne eroticke sceny ze zivota, trochu ujety pribeh jak z americkeho filmu a konec- nekonec.

03.06.2013 2 z 5

Drasticky děsivý Dexter / Drasticky dojemný Dexter / Dexter v temnotách Drasticky děsivý Dexter / Drasticky dojemný Dexter / Dexter v temnotách Jeff Lindsay (p)

Jak to rict? Dextera proste miluju! Bohuzel jsem nejdrive videla serial a pak cetla. Kniha je vytecna, jen jsem tim padem mela trochu problem se s kniznim Dexterem ztotoznit, v knize mi nebyl tak moc sympaticky jako v serialu. Myslim, ze prave v druhe casti je to uplne jine nez v TV a to bylo prijemne prekvapeni. Nicmene Dexter je muj milacek, takze davam sto bodov! PS: za 27 dni zacina osma rada serialu a nemuzu se dockat!

Pojistka smrti Pojistka smrti Robin Cook

Uz jsem Cooka dlouho necetla, tak jsem tak trochu zapomnela, jak se cte...zacatek knihy uplna nuda, pozdeji se to rozvinulo a vyklubala se z toho docela dobra detektivka.

03.06.2013 4 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Docela zklamani. Asi jsem cekala vice, ale tento pribeh me uz docela nudil. Byla jsem zvedava, jak to pokracuje, ale jen silou vule jsem docetla do konce. Rozhodne nemam chut cist dalsi.

03.06.2013 2 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Prvni kniha autorky, velice ctive, napinave a prijemne cteni. Mam rada tenhle styl cteni, takze za me to je plny pocet bodu!

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Klasicky Deaver, perfektni jako vzdycky. Jeden si uz uz mysli, ze vi, jak se veci maji a on nas pak smahem pera presvedci, ze je to uplne jinak. Napinave, Rhyme a Amelia jsou super dvojka. Jen skoda, ze jsem knihu cetla v originale anglicky, takze jsem si nemohla poradne vychutnat vsechny nuance, pac moje english neni tak skvela jako Deaverova:-) Trochu me rozcilovalo slozite popisovani mist jako hangaru a tak, ale asi proto, ze jsem nerozumela vsem anglickym slovum.