kofola33 kofola33 komentáře u knih

Kalypso Kalypso Ingar Johnsrud

Tak tohle se mi cetlo dost tezce...Pribeh to byl bezesporu zajimavy, ale dobra prvni pulka knizky byla utrpeni, ve druhe casti se to trochu rozjelo...nicmene autora si skrtam, nelibil se mi styl psani, proste to nebyl muj salek caje.

19.03.2020 2 z 5

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

Kdyz jsem knihu cetla poprve po serialu, moc se mi nelibila, resp.jsem byla docela zklamana... Ted jsem si po par letech dala rict jeste jednou a vidim to trochu jinyma ocima, pribeh je to uzasny a myslenkove pochody Dextera vrazedne vtipne. Neda mi to ovsem neporovnavat serial s knizni predlohou, je fakt, ze serial je mnohem vice propracovany, aby se na to proste dalo koukat a to je moc dobre, protoze bylo skvele se na to divat. Myslim, ze hodne ovlivnuje fakt, jestli nekdo serial videl prvni nebo prvni cetl knihy. Na mem nazoru to ovsem nic nezmeni, protoze Dexter je proste milacek, i kdyz je seriovy vrah a v serialu navic desne sexy! :-)

19.03.2020

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Jo, nebylo to spatne, ale neco mi tam taky nesedelo. Romanticky pribeh jak z cervene knihovny, napeti, ale misty se mi to tak nejak vleklo, takze davam 3 hvezdy, uz jsem cetla od autorky lepsi.

08.03.2020 3 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Za me teda o tridu vyssi level nez Nekdo blizky. Asi si na ty tweety zacinam zvykat, uz mi tolik nevadily a prepisy vyslechu byly celkem zajimave a zapadaly do kontextu. I parta policistu mi uz zacina byt vice sympaticka, pribeh byl sice ke konci opet trosku zamotany, ale cetlo se mi to dobre a rychle. Davam 4 hvezdy, rezervu si nechavam na dalsi dil, uvidime.

01.03.2020 4 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Knizka vcelku zajimava, ctiva, ale cosi mi tam vadilo nebo chybelo...tweety me dost rusily a pribeh mi prisel trochu zamotany a misty neuveritelny. Davam 3 hvezdy, uvidime, co prinesou dalsi pribehy inspektora Fawleyho.

01.03.2020 3 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Od autora jsem cetla i lepsi knihy, ovsem priznavam, ze jsem byla ovlivnena serialem na Netflixu, ktery se mi libil kupodivu vice nez knizka. Prvni pulka knizky byla trochu nezazivna, ale pak uz to melo spad.

19.02.2020 4 z 5

Obchod s orgány Obchod s orgány Tess Gerritsen

Jako vzdy moje oblibena a vynikajici Tessa, s touhle autorkou je radost si pocist:-) Pribeh je napinavy, chlapec Jakov byl mily, zvidavy a chytry a ja mu hrozne moc drzela pesti, aby to s nim dobre dopadlo....Abby byla statecna a kdyby byl jeste jeden dil, dovedla bych si ji vedle Katzky predstavit...

11.02.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

No tak ten konec me dostal....trochu se bojim, ze nez z dalsiho dilu bude ekniha, tak zapomenu o cem to vse bylo...knizka je fakt dobra, ale Ctvrta opice byla o neco lepsi, u te jsem skoro nedychala, tady bylo par slabsich mist, nicmene to na hvezdicce podle me neubralo.

11.02.2020 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Mam trochu rozporuplne pocity. Na jedne strane velice zajimave tema, krveziznive nebo mrazive sceny ( z mrazaku:-)), coz me bavi, na druhou stranu znechuceni jak muze nekdo pozirat lidi...ja rada ctu u jidla, ale tohle bylo i na me dost. Nicmene knizka rozhodne stoji za precteni a urcite si pockam na dalsi dil. 4 hvezdy davam proto, ze mi hlavni hrdina neni sympaticky, ale chapu, ze on za to nemuze:-))

11.02.2020 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak to byla teda jizda! Jak jsem zacla, nechtela jsem ani skoncit, tak to bylo napinave! Kdybych si kousala nehty, tak uz asi zadne nemam :-) Proste absolutni bomba, knizka nema chybu od zacatku do konce. Denik byl napinavy jak ksandy a ten konec...pro me prekvapko. Uz jsem se zacetla do dalsiho dilu....muzu dat 10 hvezdicek?

29.01.2020 5 z 5

Plavba smrti Plavba smrti Yrsa Sigurðardóttir

Za me opet skvela Yrsa. Pribeh rodiny na lodi byl opravdu smutny.

26.01.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Skvela knizka! Jude a Uriah jsou dobri partaci, oba se se svymi nocnimi murami vyrovnavaji po svem a presne jak tu nekdo poznamenal, je tu dalsi postava, ktera slibuje dalsi zapletku, verim, ze se nudit nebudeme.

26.01.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Za me skvela knizka. Pribeh me vtahul, bylo to napinave a ctive. Hned jdu na dalsi dil.

Vír Vír Frode Granhus

Moje prvni knizka od autora, nebylo to spatne, ale ani vynikajici na muj vkus. Misty me to za zacatku trosilinku nudilo, ale jinak to melo spad. Konec byl prekvapivy, hlavne motivy pachatele i kdyz jsem to tak trochu tusila, kdo to je...

26.01.2020 4 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Ja jsem spokojena. Cetlo se mi dobre, melo to spad a konec jsem tak uplne necekala. Coben me opet nezklamal.

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Tohle me dost bavilo i kdyz misty to bylo opravdu brutalni a necetlo se to lehce, zvlast kdyz vim, ze takove veci se v Kosovu i jinde stavaly a stavaji...nicmene knizka je velice ctiva, jsem zvedava, kam nas Lottie zavede priste a co na to jeji rodinka....jo a uz by se konecne mohla zase vyspat s Boydem, libi se mi spolu!

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Naramne ctiva knizka, melo to spad, nechybelo napeti a i trocha toho sexu nebyla na skodu...super cteni na destive odpoledne.

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Ctive psychologicke drama, ale misty mi prisel pribeh dost roztahnuty a nektere kapitolky jakoby nedodelane myslenkou. Kolikrat jsem si rikala, ze mela dost prilezitosti neco rict nebo udelat, sverit se Jamesovi, ale ano, pak bychom uz nemeli co cist... Nicmene zaver byl docela prekvapivy, proto davam 4*.

04.01.2020 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Dobra knizka, ctiva. Uprostred to bylo trochu roztahle a 4 hvezdicky davam jen diky predvidavemu rozuzleni, uz jsem cetla vice knih s timhle tematem a tak jsem zas az tak prekvapena nebyla.

08.11.2019 4 z 5

Vyšší spravedlnost Vyšší spravedlnost Hans Rosenfeldt (p)

Vytecne! To jsem si "pochutnala"! Sebestredny Sebastian jde trochu do sebe, ale opravdu jen trochu, Vanja mi prijde uz trochu urputna s tim vecnym odmitanim a Billy?? Mazec, rekla bych.... Kazdopadne se vsichni tri postaraji o dalsi skvely dil a ja se nemuzu dockat!

06.11.2019 5 z 5