Kristýnka_28 Kristýnka_28 komentáře u knih

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Tak jsem si podruhé nechala zlomit srdce. Tuto knihu už jsem jednou četla a vzhruba po roce jsem se do ní pustila znovu. Kniha je opravdu pekne emočně propracovaná a umí ve čtenáři vyvolat proud slz. Takže pokud se na tuto knížku taky chystáte, připravte si kapesnícky. Když jsem knížku četla poprvé, neustále jsem při čtení plakala a četla jsem ji tedy po par stránkách denne, tudíž mi nepřipadal dej nějak extra rychlý, ovšem když čtete knihu podruhé a víte co vás ceka , tak samozřejmě ji přečtěte rychleji. Tady při tomto čtení už jsem si začala všímat místy až moc rychlého deje, ale na druhou stranu, alespoň to nebylo moc pomalé, takže jsem se opravdu nenudila. Poppy i Runa si proste nejde nezamilovat. Určite si dam zase někdy re-reading.

26.07.2024 5 z 5

Pravidla se mají porušovat Pravidla se mají porušovat Natalie Williamson

stránky jsem byla pohlcena dějem. Prostředí je v knize krásne vykreslene, bez zbytečných zdlouhavých popisu. Amber, Hannu, Ryana i Jordana jsem si hned zamilovala a Eliot mi taky nějak nevadil. Cammie jsem ze začátku moc nemusela , ale v průběhu knihy jsem ji začala mít i rada. Kevin byl za me v pohode “otcim, ale Amberina máma mi upřímně řečeno moc k srdci neprirostla. Jo, byla sice moc hodna , ale přišla mi hodně preletava co se tyče chlapů. knihu bych určitě chtěla doporučit vsem milovníkům romantických oddechovek

Jeden z nás je na řadě Jeden z nás je na řadě Karen M. McManus

Od autorky jsem četla už dvě knížky - jeden z nás lze a přivedes me do hrobu a musím říct, ze tato se mi líbila asi nejvíce . Od první stránky jsem byla knihou doslova pohlcena a porad jsem se ptala, kdo je sakra ten, co stojí za tou hrou . Navíc se v knize stalo hned několik nečekaných zvratu , ze jsem občas doslova jenom koukala do zdi s vykulenyma očima. Jediný důvod proč jsem nedala nejvyšší hodnocení je proto, ze kniha má poměrně otevřeny konec , což možná někdo muže naopak ocenit, ale já osobně otevřené konce u knih, které nemají další dil nemam rada. Každopádně knihu doporučuji vsem milovníkům thrilleru a já už se těším na další knihy této autorky.

26.07.2024 4 z 5

Ex v éteru Ex v éteru Rachel Lynn Solomon

Tady musím přiznat, že moc nevím, co si o knize myslet. Ano, věděla jsem, že to bude oddechovka, ale stejně jsem asi měla trochu moc velká očekávání. Prostředí rozhlasové stanice bylo samozřejmě zajímavé a už jen kvůli tomu doporučuji knihu k přečtení, ale na druhou stranu musím přiznat, že když byla kniha anotována jako enemies to lovers, čekala jsem asi trochu víc enemies scének, ne že se hned stanou přáteli. Každopádně knihu nechci kritizovat, to si nezaslouží. Má krásnou obálka a své čtenáře si určitě najde, jen pro mě už to asi není.

26.07.2024 2 z 5

Jsme všichni sněhové vločky? Jsme všichni sněhové vločky? Holly Bourne

Kniha me pohltila hned u první stánky . Měla v sobě skryté kouzlo , které jste s každou další stránkou odhalovali. Olive jsem v některých věcech chápala , v některých ne a v některých jsem s ni dokonce soucitila. Gabrielu a Hannah jsem zpočátku moc nemusela, ale když jsem zjistila co stojí za jejich chováním, změnila jsem na ne názor a pochopila jsem, proč jsou někdy takové , jaké jsou. Zato Sophii jsem měla rada hned a Lewise taky. Jamieho tak 50/50. Podle me je to fajn kluk, ale mohl by občas trochu změnit svůj pohled na svět a neobviňovat ze všeho sebe, stejně tak jako Olive. Jsem rada , ze jsem si knihu přečetla a doporučuji ji všem , které zajímá problematika psychického zdraví

26.07.2024 5 z 5

XOXO XOXO Axie Oh

Musím přiznat, že zpočátku se mi do knihy moc nechtělo, ale jsem ráda, že jsem se k jejímu přečtení nakonec dokopala. Sice je to kniha spíše pro mladé čtenáře, ale četli jste však někdy knihu s tematikou K-popu? pokud ne, už jen proto tato kniha rozhodně stojí za přečtení. No a pokud ano a máte toto prostředí rádi, věřte, že ani tato kniha vás nezklame

Zachraňte Steva Zachraňte Steva Jenni Hendriks

Tuto knihu jsem dostala jako dárek a když na ni přišla řada, s nadšením jsem se do ní pustila. Musím však přiznat, že jsem od knihy neměla nějak zvlášť velká očekávání - čekala jsem prostě humorné oddechové čtení. Kniha naprosto předčila mé očekávání a hned jsem se do ni zamilovala. Nápad napsat knihu o lidské hlouposti a síle přátelství naprosto oceňuji

Tanec v srdci Tanec v srdci Petra Martišková

Když jsem knížku četla poprvé, měla jsem od ní příliš velká očekávání, která se nepodařilo naplnit. Po vzhruba roce jsem se do knihy pustila znova, s tím, že už vím, do čeho jdu. Musím říct, že napodruhé mě příběh bavil o něco víc. Rozhodně doporučuji všem, kteří se na knihu chystají, nedělat si velké naděje, ale spíše čekat málo, protože přeci jenom, jedině tak si příběh opravdu zamilujete.