kuky921 kuky921 komentáře u knih

Průvodce po Čechách, Moravě, Slezsku - Havlíčkobrodsko 59 Průvodce po Čechách, Moravě, Slezsku - Havlíčkobrodsko 59 Petr David

Velmi pěkný průvodce a náměty na výlety v okolí Havlíčkova Brodu.

15.08.2020 5 z 5

Vzpurná Vzpurná Iny Lorentz

Čtivá červená knihovna. Co mě potěšilo nebylo to klasické poupě, co sedí v koutě ...

30.07.2020 4 z 5

Skolióza - Svalové řetězce 4 Skolióza - Svalové řetězce 4 Richard Smíšek

Velmi užitečná kniha včetně cviků a masáží.

29.07.2020 5 z 5

Čekání na Toma Hankse Čekání na Toma Hankse Kerry Winfrey

Žádná sláva, pokud chcete nějakou romantiku z natáčení a světa kolem je daleko lepší Cider a Ella. Těm jsem to alespoň mohla trochu věřit, tohle je úplně mimo. Plus má u mě obálka a název s Tomem Hanksem....

29.07.2020 2 z 5

Jak vycvičit draka Filmový příběh Jak vycvičit draka Filmový příběh Mike Morris

Zklamání ani ilustrace to nezachrání.

13.07.2020 2 z 5

Dítě, které se v životě neztratí  - Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě Dítě, které se v životě neztratí - Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě Anita Michajluková

Pěkné zpracování, ale zdálo se mi to velmi obecné. Očekávala jsem něco jiného.

13.07.2020 3 z 5

O moudré velrybě a další pohádky O moudré velrybě a další pohádky Monika Nikodemová

Pěkná knížka s velmi podařenými ilustracemi. S dcerkou jsme si jí četly na dobrou noc. Krátké kapitoly byly příjemné, jedná se o pohádky pro začínající čtenáře, takže délka byla akorát.

27.06.2020 3 z 5

Myší knížka Myší knížka Petr Chudožilov

Příběhy člověka žijící s malou myškou, která si pořád vymýšlí nějaké skopičiny. Na že to by se u nich v Hluboké myší dírce nemohlo stát jsem měla ke konci už alergií.

25.04.2020 3 z 5

Střípky hvězd Střípky hvězd Tereza Janišová

Bohužel mě knížka vůbec neoslovila. Plus má za mě jen obálka, ta je opravdu moc pěkná :-)

14.04.2020 2 z 5

Vzpomínky na Vyšehrad: z tajného deníku Františka Buzka Vzpomínky na Vyšehrad: z tajného deníku Františka Buzka Martin Herzán

Bohužel nic světoborného. Jelikož jsem v okolí Vyšehradu vyrůstala ani žádné "novinky" jsem v publikaci nenašla. Za mě úplně zbytečná knížka, škoda papíru ....

21.03.2020 2 z 5

Nejsem dokonalá? Nejsem dokonalá? Michelle Elman

Obálka mě zaujala, bohužel příběh už tak parádní nebyl a zoufale se tahnul.

20.03.2020 3 z 5

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Něco na způsob Černé sanitky, ale moc mě to neuchvátilo.

13.03.2020 2 z 5

Daňové zákony 2020 Daňové zákony 2020 Hana Marková

Každoroční nutná klasika ...

12.03.2020 4 z 5

Hádanky naší minulosti 2: Praotec Čech přišel ve středu? Hádanky naší minulosti 2: Praotec Čech přišel ve středu? Jiří Bílek

Příjemný styl, který má za cíl přiblížit zajímavou formou naše dějiny. V knihovně má celá série čestné místo.

07.03.2020 4 z 5

Škola začíná Škola začíná Rebecca Johnson

Velmi nenáročné čtení, děj by se dal smrsknout do jedné kapitoly.

29.02.2020 3 z 5

Záhada tří čtvrtin Záhada tří čtvrtin Sophie Hannah

Příjemné čtení a velmi nápaditá obálka, která každého upoutá.

28.02.2020 4 z 5

Pachatel neznámý Pachatel neznámý Tim Dedopulos

Moc mě to nenadchlo. Krátké případy k rozlousknutí, ale bohužel. Další knížku v tomto duchu zkoušet nebudu.

08.02.2020 3 z 5

Kamarádi ze záhrobí Kamarádi ze záhrobí Iva Gecková

Ilustrace jsou velmi hezké, ale příběh nezaujal.

22.01.2020 3 z 5

Jen jeden život Jen jeden život Sara Blædel

Velmi jednoduchá detektivka, kdy jsem hned po druhé oběti věděla, kdo je pachatelem. Motiv u druhé byl jasný hned, k motivu první vraždy bylo potřeba se počíst :-)
Drobný náhled do života muslimských přistěhovalců - vztahy a hlavně, jak je ostatní vnímají.

15.01.2020 3 z 5

Jak přelstít školu Jak přelstít školu Irena Tatíčková

Praktické typy na domácí přípravu nejen pro školáky.

11.01.2020 4 z 5