LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Šestá knížka v pořadí od Goffy, opět nezklamala. Přečteno za pár hodin. Konec byl takový moc strohý. Už se těším na další díl.

15.02.2019 4 z 5

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Druhá Goffova přečtená kniha. Od čtení se nejde vůbec odtrhnout. Jeho styl psaní mě prostě baví!

14.01.2019 5 z 5

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Opět skvělé čtení, jako všechny knížky od pana Urbana. Napínavé, čtivé, nečekané rozuzlení. Od čtení se nelze odtrhnout, dokud se nedozvíte, kdo má všechno na svědomí.

02.02.2023 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Příjemná odpočinková oddechovka ze života.

24.06.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Čtivý, zajímavý, i když místy trochu předvídatelný příběh.

07.06.2022 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělé čtení.

05.05.2022 5 z 5

Poplach v Kovářské uličce Poplach v Kovářské uličce Václav Řezáč (p)

Knížku jsem četla naposledy jako dítě. Nyní znovu v dospělosti, díky čtenářské výzvě. Hezký příběh, krásná čeština.

26.04.2022 5 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti David Urban

(SPOILER) Knížka se četla dobře, autorův styl mi sedí.

Zarážela mě jedna věc... Jako že nevěděl, kde se mohl nakazit??? Noční můra každého policisty i strážníka je pokousání od drbana či přímý kontakt infikované jehly s kůží. Takže je nesmysl pak okamžitě neřešit možné následky. Za to ubírám jednu hvězdu.

10.04.2022 4 z 5

Můj první polibek Můj první polibek * antologie

Krátké, svižné povídky. Některé mě zaujaly více, některé méně. Určitě si u některých povídek dohledám více informací o autorech a třeba si i přečtu jejich knihy.

27.03.2022 4 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Hezké, místy však smutné čtení.

25.09.2021 4 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

Napsáno velice čtivě, přečteno za chvilku. O osobě pana Mikoláška jsem se touto knihou dozvěděla poprvé. Zajímavý příběh. Na film se ráda podívám.

08.07.2021 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Knížka se četla dobře, příjemná oddychovka.

17.05.2020 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Na to kolik má knížka stránek vůbec nenudila. Četla se dobře. Děj knihy je už sice prozrazen na úvodní stránce, ale nijak mi to nevadilo.
Ale co mi vadilo, bylo neuvěřitelné množství chyb a překlepů, které kazily dojem ze čtení.

23.02.2020 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Knížka se mi líbila. Četla se dobře, vtáhla mě jako čtenáře do děje. Četla jsem ji do výzvy a nelituji. Poslední kapitoly dočteny v slzách.

Z komentářů ostatních jsem zjistila, že existuje pokračování, které si ráda přečtu.

12.01.2020 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Knížka, která vás naprosto pohltí. Musíte číst a číst, dokud nedočtete...

05.10.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Příjemná oddechovka, která se dobře čte, jako všechny knihy od Hartla.

06.08.2019 4 z 5

Neplakej, vrátím se pro tebe Neplakej, vrátím se pro tebe Jaroslava Černá

Kniha se četla dobře, přečtená za chvilku. Do půlky knížky velice pěkné čtení, ale poté co se vrátila dcera byly události těžko uvěřitelné. Ale život přináší různé příběhy...

19.06.2019 4 z 5

Dvojitý gambit Dvojitý gambit Martina Málková

Knížka se hezky četla, přečteno jedním dechem. Akorát ten otevřený konec... nemám ráda, když nevím, jak to dopadlo.

18.03.2019 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

Opět přečteno za večer. Goffa nezklame. Akorát už mu těch kamarádů moc nezbylo... Těším se na poslední díl a snad poslední nebude.

19.02.2019 5 z 5

Goffa opět nezklamal. Čtivé povídky přečtené za chvilku.

07.02.2019 5 z 5