Lee7 Lee7 komentáře u knih

Pouto Pouto Anna Todd

Poslední knihy ze série byly dobré, vážně jak se všechno zvládly, uvědomit svůj život a konec trochu přitažený za vlasy ale budiž :)

23.05.2019 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Bála jsem se, aby se děj stále dokola neopakoval. A až na stejně rostoucí problémy, musím říct, že díl byl skvělý a opravdu se mi líbil. Konec mě dostal, jako tohle jsem nečekala a musím jít přečíst poslední díl, vážně jo. Vtáhne Vás a chcete vědět, jak vše dopadne...

18.05.2019 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Pořád dokola a dokolečka.. jednou nahoře a jednou dole.. snad nejlepší byl závěr druhého dílu.. no už z principu mě zajímá třetí díl, doufám, že se polepší

12.05.2019 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Nečekala jsem, že bude tak dobrá.. někdy se replika opakovala. Ale musim říct, že jsem se bavila.. relaxová knížka

03.05.2019 4 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Tak jo četla jsem knihu dlouho.. mám ráda fantasy ale sem tam představení postav, opakujících se koleček byla pro mne dlouhá.. rozjela se až v druhé polovině a ano zůstala zajímavá.. čekám co přinese další dil..

20.04.2019 3 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Jsem spokojená, na díl jsem dlouho čekala a užila jsem si ho. Peyton s Novo je pěkný pár a vtipné hlašky žeru xD
Druhá linie postav, jo mají u mě plus protože kluci zažili zajímavé období.. doufám že další díl nebude za dlouho

20.04.2019 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak jo, do půlky to bylo pěkně napínavé, co se bude dít. Po většinu náznacích jsem zjsitila o co jde a kniha měla rychlý spád a zakončení zvláštní.. no za zajímavost a děj dávám hvězdičku více.

09.04.2019 4 z 5

Jumper Jumper Steven Gould

Tak jo, film byl katastrofa a knihou jsem si chtěla zlepšit náladu. A opravdu, byla dobrá a až mě překvapilo jak. Bavila jsem se.

07.04.2019 3 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

No jsem ráda že mám sérii za sebou.. žel zbytečně dlouhé a opakující se.. nakonec závěr a tečka..

29.03.2019 3 z 5

Pokoř mě Pokoř mě Julie Kenner

Není špatná, jen se dle mého zbytečně natahuje a pořád tají něco, co je jasné.. ráda bych měla spád a konec.. její "ach" mi už hlava nebere :D

21.03.2019 3 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Zajímavá a čekám, co se z děje ukáže.. doufám, že náboj zůstane :)

21.03.2019 3 z 5

Zaplať nebo zemři Zaplať nebo zemři Eric Garcia

Tak takovy dej jsem nečekala.. nebylo špatné, jen v tomto pripade udělám výjimku a najdu si i film. Knizka nebyla nejpoutaveji napsana a ztvárnění se nebráním. :)

06.03.2019 3 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Není špatná, ale trvalo mi než jsem se začetla. Kniha nejspíš není úplně můj styl, vše pro mne bylo zdlouhavé a ne moc vypovídající, než se v půlce kniha zlomila a začala mít lepší stoupající tendenci. Nu po prvním díle si ale nejsem jistá, zda stojí jít na další.. romantický román ale nezatracuji a třeba na nějaký pohodový klidný večer se bude hodit další díl :)

23.02.2019 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Pěkné a vtipné pokračování.. Bavila mne, přečteno za dva dny :) Těším se na další kluky, co je čeká..

07.02.2019 4 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Tak jo, asi to byla první myšlenka pro přečtení.. Mnoho postav, děj do sebe všude mi přišel zvláštně zasedací.. Ale když se člověk začetl od druhé poloviny, bylo to lepší a byla jsem ráda, za zajímavý příběh.

05.02.2019 3 z 5

Čest ničemy Čest ničemy Christi Caldwell

Historické romance mě baví, knížka byla vtipná na správných místech a děj nebyl zanedbaný a nudný. Hlavní hrdinka nebyla jen nudná nicka a to se mi líbilo.

04.02.2019 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Pořád dobré ...

31.01.2019 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Kniha se mi líbila, měla náboj a vtip. První část děje vyprávěno Gretou, druhá část Elecem.. pěkné čtení k večeru, když je venku ošklivě. :)

09.01.2019 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tohle jsem nečekala, ale bavila mne.

07.01.2019 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Čtivé a hezké, ostatní mě bavily vic. Ale i tady jsem se měla na co těšit. Pěkná oddechovka.

07.01.2019 3 z 5