Lee7 Lee7 komentáře u knih

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Trošku zdlouhavé některé dialogy zbytečně natahované. Nejvíce se kniha rozjela v druhé polovině, kde už byl děj odkryt. Ukončení vraha bylo moc rychlé ale jinak kniha nebyla špatná.

20.11.2017 3 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Četla se samo a rychle. Kniha je vtipná a zajímavá hlavně hrdiny co mají temnou minulost .. stalking tu ještě nebyl :) jsem zvědavá na druhý díl

08.11.2017 5 z 5

Kráska a špion Kráska a špion Julie Anne Long

Kniha se četla sama. Byla s ní zábava a líbila se mi zápletka. Jsem zvědavá na další. :)

12.10.2017 5 z 5

Tisíc a jedna noc. Díl 1 Tisíc a jedna noc. Díl 1 neznámý - neuveden

Velmi zajímavé čtení, ale nevím jestli zvládnu za sebou všech osm dílů. Chce to mezi příběhy využít pauzu a vrátit se zase do reality.

08.10.2017 4 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Kniha měla zajímavý děj, rozhodně už vím, co se může stát u porodu. Od knihy se nedalo odtrhnout.

08.10.2017 4 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Přečetla jsem knihu jedním dechem. Byla skvělá a pořád se mi líbí děj. Holywood a Lassiter no z nich prostě nemůžu a jak suprově se začlenil Ruhn. Těším se na další a asi je jedno zda Bratrstvo nebo Odkaz :) Mám se na co těšit a to je nejdůležitější.

20.09.2017 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Díl mě neskonala bavil. I když v této knize jsou ostatní na pozadí, líbilo se mi otevření nových skutečností a velkých zvratů. Nu nemohu se dočkat dalšího dílu :)

08.09.2017 5 z 5

Co si počít s vévodou Co si počít s vévodou Sally MacKenzie

Zajímavý příběh a hezky napsané. Ale bohužel mi něco u knihy chybělo. Myslím, že jiné serie má spisovatelka zajímavější. Ale jako oddech na noc do postele nebo do vlaku, proč ne :) Další díl si stejně přečtu :)

20.08.2017 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Dostala jsem se ke knize náhodou a opravdu mě překvapila.. chtěla bych znát zbytek tajemství a bavila jsem se skvělým humorem. Těším se na druhý díl

13.07.2017 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Tohle jsem nečekala :)

13.07.2017 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Páni prostě skvělý, můžu ho číst klidně pořád a stejně je skvělý jak vám dokáže navodit ty správné pocity..

10.07.2017 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Wau páni, vážně jsem měla husí kůži.. Mpc dobře napsané a těším se na další díl. Opravdu se člověk vnoří do děje. Dva parťáci se mi začínají líbit :)

29.06.2017 4 z 5

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Musím říct, že kniha mě uchvátila. Skvěle napsaná a vtáhne vás do děje za dob 18.století. Jací lidé byli, a jak vše vypadalo v jedné rodině. Moc hezky sepsán první díl. Jen očekávám co bude v druhém :)

04.06.2017 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tak jo první díl je za mnou a mám z toho velmi smíšené pocity.. Takové, není moc vysvětleno, všechno je v hádankách a docela chaos. Postav víc jak dost a škoda, že nebyly vysvětleny o něco víc. Nu trochu jsem si děj nastínila, ale nevím co čekat dál. Uvidíme zda další díl bude o něco lepší. Zaujala mě myšlenka knihy a ta se mi stále líbí. A chtěla bych znát víc...

02.06.2017 3 z 5

Stříbrný plamen Stříbrný plamen Susan Johnson

Knihy od Susan mám ráda, jsou skvělé jako odechovka a člověk se u nich nenudí. Opravdu moc pěkná a stojí za přečtení.

29.05.2017 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Moc hezké ukončení celé trilogie. Sice mi u konce chyběl epilog nebo cokoliv co by řeklo ještě něco dalšího o ostatních. Ale pohled na svět a jeho Boží záměr a jak věci mohou fungovat a hlavně myšlenky a cíl se mi velmi líbil. Andělé to jenom dovršili na správnou příčku.

26.05.2017 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Druhý díl byl pro mne lepší než první. Hezky se začali všichni vybarvovat a ucelovat :) Opravdu moc hezky sepsané a těším se na poslední díl.. co všechno se stane a jak to dopadne.

25.05.2017 4 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Kniha se mi líbila, četla se snadno a měla jsem ji přečtenou opravdu za chvilku. Sice v něčem byla jednodušší, ale tento žánr mě prostě baví a charakter vedlejších postav a prostředí se mi líbilo. Hlavní hrdinka byla tak trochu vyhrocená, ale myslím že to se v dalších dílech urovná do normálu :)

25.05.2017 4 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Tak vážně jsem se těšila, že se něco rozuzlí. Ale tento díl mě docela zklamal.. Nic se nevyřešilo, jen ještě více záhad.. A milostné soužití hlavních hrdinů je pořád dokola. Nu zachránil to epilog, vážně doufám, že poslední díl bude skvělý...

22.05.2017 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Po prvním díle, jsem od druhého nic velkého nečekala. A četlo se to snadno. Rozuzlení napínavého deníku a přidání mnohačetných emocí.. Asi tato série nebude patřit mezi mé nej, ale určitě dočtu všechny. Spisovatelka není špatná...

17.05.2017 3 z 5